ایران حمله تروریستی شهر کویته پاکستان را محکوم کرد

تهران- ایرنا- سخنگوی وزارت امور خارجه با محکومیت شدید حمله تروریستی به بازاری در شهر کویته که منجر به کشته و زخمی شدن دهها تن شد، این حادثه را به دولت و ملت پاکستان به ویژه خانواده قربانیان آن تسلیت گفت و با آنان ابراز همدردی کرد.مطالب مرتبط

ظریف حمله تروریستی در «ایالت بلوچستان» پاکستان را محکوم کرد

وزیر امور خارجه گفت: حمله تروریستی در پاکستان همزمان با نزدیک شدن به سفر تاریخی عمران خان به ایران را شدیداً محکوم می‌کنیم.]]>

ظریف حمله تروریستی در «ایالت بلوچستان» پاکستان را محکوم کرد

وزیر امور خارجه گفت: حمله تروریستی در پاکستان همزمان با نزدیک شدن به سفر تاریخی عمران خان به ایران را شدیداً محکوم می‌کنیم.

وزارت خارجه ایران حمله تروریستی پاکستان را محکوم کرد

­سخنگوی وزارت امور خارجه عملیات تروریستی اخیر در جاده اوماره به گوادر را که منجر به جانباختن ۱۴ تن از نیروهای نظامی و امنیتی پاکستان شد را به شدت محکوم و با دولت، مردم و ارتش پاکستان ابراز همدردی کرد.

ترکیه حمله تروریستی در پاکستان را محکوم کرد

وزارت امور خارجه ترکیه با انتشار بیانیه‌ای حمله تروریستی امروز در ایالت بلوچستان پاکستان را محکوم کرد.]]>

فعالان سیاسی در پاکستان تداوم حملات تروریستی را محکوم کردند

ایرنا - اسلام آباد - جمعی از فعالان سیاسی و گروه های مذهبی پاکستان امروز پس از اقامه نماز جمعه در «اسلام آباد» و همزمان چند شهر دیگر این کشور با راه اندازی تجمعاتی، حملات تروریستی اخیر در شهرهای «کویته» و «گوادر» و تداوم قتل های هدفمند شیعیان را محکوم کرد

ایران عملیات تروریستی اخیر در پاکستان را به شدت محکوم کرد

تهران - ایرنا - سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران عملیات تروریستی اخیر در جاده اوماره به گوادر را که منجر به جانباختن ١٤ تن از نیروهای نظامی و امنیتی پاکستان شد، به شدت محکوم و با دولت، مردم و ارتش پاکستان ابراز همدردی کرد.

ابراز همدردی ایران با دولت، مردم و ارتش پاکستان در پی وقوع حمله تروریستی اخیر

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران عملیات تروریستی اخیر در جاده اوماره به گوادر که منجر به جانباختن ١٤ تن از نیروهای نظامی و امنیتی پاکستان شد را به شدت محکوم و با دولت، مردم و ارتش پاکستان ابراز همدردی کرد.]]>

شیعیان متحصن در پاکستان خواستار سفر عمران خان به کویته شدند

اسلام آباد - ایرنا - اعضای جامعه شیعیان هزاره در شهر 'کویته' پاکستان که در اعتراض به حمله مرگبار انتحاری هفته گذشته دست به تحصن زده اند، خواستار حضور 'عمران خان' نخست وزیر پاکستان در جمع آسیب دیدگان این حادثه و رسیدگی به خواسته های آنان

ظریف حمله تروریستی اخیر در پاکستان را محکوم کرد

دستگیری عامل موثر در حمله تروریستی بازار کویته

اداره مبارزه با تروریسم بلوچستان اعلام کرد که عامل اصلی مرتبط با گروه داعش در حمله تروریستی چند روز قبل در شهرکویته دستگیر شده است.

تروریست‌ها، افراطیون و پشتیبانان آنها از روابط نزدیک کشورهای مسلمان وحشت‌زده اند

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران حمله تروریستی اخیر در پاکستان را به شدت محکوم کرد.

درخواست همکاری پاکستان از ایران برای مقابله با تروریست‌ها

وزارت امورخارجه پاکستان با ارسال نامه‌ای به سفارت کشورمان در اسلام‌آباد خواستار اقدام ایران علیه عاملان حمله تروریستی اخیر در پاکستان شد.

ایران عملیات تروریستی سریلانکا را محکوم کرد

سخنگوی وزارت خارجه حمله تروریستی در پایتخت سریلانکا را محکوم کرد.

تحصن شیعیان هزاره در کویته پاکستان برای سومین روز متوالی

معترضان اقلیت شیعه هزاره پاکستان با تداوم تجمع و تحصن اعتراض آمیز خود در این کشور در پی قربانی شدن این شیعیان در حمله‌ای انتحاری در روز جمعه، به کوتاهی دولت در حفاظت از این شیعیان در برابر حملات تروریستی اعتراض کردند.

سازمان ملل حمله تروریستی در سریلانکا را محکوم کرد

نیویورک- ایرنا- دبیرکل سازمان ملل متحد حمله تروریستی در سریلانکا را محکوم و بر لزوم احترام به اماکن مقدس تاکید کرد.

ایران عملیات تروریستی در سریلانکا را محکوم کرد

سخنگوی وزارت امورخارجه عملیات تروریستی در کلمبو پایتخت سریلانکا به ویژه حمله به کلیساها در روز عید پاک را محکوم کرد.

علامه عباس جعفری: در کنار خانواده قربانیان حادثه کویته باقی خواهیم ماند

رئیس مجلس وحدت مسلمین پاکستان همراه هیاتی برای ابراز همدردی با خانواده‌های قربانیان حادثه تروریستی بازار هزارگنجی به شهر کویته رسید.

داعش مسئولیت حمله به شیعیان در کویته پاکستان را برعهده گرفت

ادامه تحصن مردم هزاره در کویته

با وجود بارش شدید باران در شهر کویته تحصن مردم شیعه هزاره، در اعتراض به حمله تروریستی مرگبار اخیر به بازاری در این شهر همچنان ادامه دارد.

پایان تحصن شیعیان هزاره در کویته

شیعیان هزاره در شهر «کویته» که در اعتراض به عملیات تروریستی اخیر دست به تحصن زده بودند، پس از دیدار با مقامات ارشد دولت پاکستان و اطمینان از عملی شدن مطالبات آنان، پس از چهار روز به تحصن خود پایان دادند.