بررسی شروط تحقق صادرات صوری

یک کارشناس گمرکی، با اشاره به اینکه  طی چند سال گذشته و بر اساس مستندات هیچ گونه جوایز و مشوق‌هایی پرداخت نشده است، معتقد است، تحقق صادرات صوری با ابهاماتی رو به رو شده است.مطالب مرتبط

بررسی شروط تحقق صادرات صوری

یک کارشناس گمرکی، با اشاره به اینکه  طی چند سال گذشته و بر اساس مستندات هیچ گونه جوایز و مشوق‌هایی پرداخت نشده است، معتقد است، تحقق صادرات صوری با ابهاماتی رو به رو شده است.

پرده جدید صادرات صوری در سال جهش ارزی/رونمایی از صدها اظهارنامه صادراتی اعلام خروج نشده + سند

بررسی مکاتبه دفتر صادرات گمرک نشان می‌دهد، تعداد قابل توجهی اظهارنامه صادراتی در گمرکات مختلف کشور اعلام خروج نشده اند و در صورت تایید این موضوع با پدیده صادرات صوری مواجه خواهیم بود.

انتقاد از بی توجهی۴ ساله دیوان محاسبات در پرونده صادرات صوری ۲ هزار کانتینر الکل خوراکی

بررسی راهکارهای تحقق گام دوم انقلاب و رونق تولید

راهکار‌های پیشنهادی اجرایی برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب و رونق تولید در جلسه امروز شورای فرهنگ عمومی استان بررسی شد.

طلاق صوری برای حقوق پدر!

یک وکیل خانواده می‌گوید: «طلاق صوری برای دریافت مستمری درگذشته‌ها نمی‌تواند ‏پیگرد قانونی داشته باشد چون ظاهراً شکل قانونی رعایت شده است.»

مدینه در آرای فارابی به معنای امت است

حسین کلباسی اشتری گفت: مدینه در آرای فارابی به معنای امت است که هم به لحاظ صوری و ظاهری و هم به لحاظ فرهنگی، صوری و معنوی و سلسله قوانین این مدینه با مدینه فاضله افلاطون و ارسطو فرق دارد.

ارزآوری ۳۰ میلیون دلاری صادرات تجهیزات پزشکی

مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت با اشاره به اینکه برگزاری نمایشگاه ایران هلث در جهت تحقق شعار «رونق تولید» است، گفت: درآمد ارزی صادرات تجهیزات پزشکی سالانه ۲۵ تا ۳۰ میلیون دلار بوده است.

شرایط حاکم بر بازار اجازه توقف صادرات نفت ایران را به ترامپ نمی‌دهد

علیرغم اصرار مداوم مقامات دولت آمریکا برای تحقق هدف صفر شدن صادرات ایران، شرایط حاکم بر بازار چنین اجازه ای‌ به ترامپ نمی دهد.

بررسی راهکارهای تحقق گام دوم انقلاب در یاسوج

نشست بررسی وتبیین گام دوم انقلاب با حضورنماینده مردم خوزستان درمجلس خبرگان رهبری وجمعی از روحانیان استان در یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

شروط غیرقابل اجرای آمریکا برای روسیه درباره تمدید پیمان "استارت‌ــ‌3"

وزیر خارجه آمریکا برای مذاکره با روسیه درباره تمدید پیمان "استارت‌ــ‌3" درخواست‌های جدید و شروط غیرقابل اجرایی پیشِ‌روی مقامات مسکو گذاشته که سرنوشت این توافقنامه مهم راهبردی را در معرض خطر قرار داده است.

تحقق رونق تولید، محور دیدار رؤسای کمیسیون‌های مجلس با وزرا

راهکار‌های تحقق رونق تولید، در دیدار اخیر رؤسای کمیسیون‌های مجلس شورای اسلامی با وزرای اقتصادی دولت، بررسی شد.

نسل جوان مولفه اصلی تحقق گام دوم انقلاب است

خمین - ایرنا - امام جمعه خمین گفت: نسل جوان نقشی حیاتی در تحقق گام دوم انقلاب به منظور تحقق آرمان های نظام بر عهده دارد.

لزوم حرکت بر محور بیانیه «گام دوم» و شعار سال

رئیس رسانه ملی: شبکه‌های برون مرزی بستر مهمی برای تحقق شعار سال هستند که با تبلیغ کالا‌های ایرانی می‌توانند مسیر صادرات را هموار کنند

برای رونق تولید باید راه صادرات را باز بگذاریم

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر راه صادرات را باز بگذاریم، موجب رونق تولید شدیم و این راهی است که تمام کشورهای موفق در طول دهه‌های گذشته طی کردند. کشورها برای صادرات، تولید کرده و با هدف صادرات، تولید خود را شکل می‌دهند.

شروط «آویگدور لیبرمن» برای مشارکت در کابینه ائتلافی«نتانیاهو»

‎لزوم حرکت بر محور بیانیه «گام دوم» و شعار سال

تهران - ایرنا - ‎رئیس سازمان صدا و‌سیما، شبکه‌های برون مرزی را بستر مهم ‌برای تحقق شعار سال دانست، و گفت: تلویزیون می‌تواند با تبلیغ کالاهای ایرانی مسیر صادرات را هموار و رونق تولید را به معنای واقعی رقم بزنند.

تیتر درشت صفحه نخست روزنامه های اصفهان

اقتصاد خصوصی ، راهکار تحقق رونق تولید است و صادرات بیش از 226 میلیون دلار کالا از کاشان ، عنوان های پررنگ صفحه نخست روزنامه های امروز اصفهان است.

تلاش وزارت صنعت بر کاهش نوسان در بخشنامه ها

وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر صادرات کالای باکیفیت ایرانی، گفت: نتیجه صادرات کالای بی کیفیت، بسته شدن دریچه صادرات است و عرضه این کالاها در داخل نیز باعث افزایش قاچاق می شود.

لزوم ورود جدی دولت و مجلس برای رفع موانع تحقق شعار سال ۹۸

رئیس مجمع نمایندگان شورای اسلامی استان قزوین با اشاره به وظایف دولت و مجلس در تحقق رهنمود مقام معظم رهبری در سال «رونق تولید» گفت: مجلس باید موانع قانونی تحقق این فرمان حکومتی را از بین ببرد و از سوی دیگر دولت نیز باید در راستای حمایت از تولیدکنندگان قدم

ایران رتبه اول صادرات غیرنفتی به کشور را در سال گذشته کسب کرد

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: کشورمان در گذشته 12 میلیارد دلار صادرات غیرنفتی به کشور عراق داشته است که با این میزان رکورد صادرات را از کشور ترکیه ربود.