مدارس لرستان بعد از سیل/ ۸۵ مدرسه قابل استفاده نیستند+ تصاویر
مطالب مرتبط

مدارس لرستان بعد از سیل/ ۸۵ مدرسه قابل استفاده نیستند+ تصاویر

آسیب‌های جدی به مدارس 4 استان کشور

در جریان سیل اخیر بیش از هزار مدرسه آسیب دیده‌اند که فقط در استان لرستان 85 مدرسه دیگر قابل استفاده نیستند و فعلاً تا بازسازی این مدارس، دانش‌آموزان در کانکس تحصیل خواهند کرد.

وزیر آموزش و پرورش در شیراز: آسیب سیل به 1500 مدرسه؛ 80 مدرسه قابل استفاده نیست

وزیر آموزش و پرورش گفت: در سیل اخیر در سطح کشور حدود 1500 مدرسه بین 20 تا 70 درصد آسیب‌دیده است و80 مدرسه از این تعداد نیز تخریب شده و قابل استفاده نیست. 

خسارت به 857 مدرسه در لرستان

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان گفت: 857 مدرسه در استان براثر سیل اخیر آسیب‌دیده است.

گزارش بطحایی از مدارس سیل‌زده لرستان: 50 مدرسه باید تخریب شوند

وزیر آموزش و‌پرورش با ارائه‌ گزارشی از وضعیت مدارس آسیب دیده استان لرستان در جریان سیل، نوشت:حدود 50 مدرسه به دلیل حجم زیاد گل و لای و تخریبی بودن از قبل نیازمند تخریب و بازسازی هستند با اعتبار حدود 70 میلیارد.

سیل با مدارس پلدختر چه کرد/ یک‌متر گل‌ولای در مدارس

رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: سیل به 500 مدرسه در استان لرستان آسیب زده است و ارتفاع گل‌ولای در برخی مدارس بیش از یک متر است.

مدارس آسیب دیده لرستان با کمک خیرین ساخته می شود

کرج - ایرنا - معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس با بیان اینکه حدود 80 مدرسه در استان لرستان براثر سیل تخریب یا آسیب دیده اند، گفت: این مدارس با کمک خیرین بازسازی می شوند.

ساخت مدارس سیل زده باتلاش خیرین مدرسه ساز

عضو جامعه خیرین مدرسه ساز کشور: در سیل لرستان ۸۸ مدرسه تخریب شده است که با همت خیرین دوباره ساخته می‌شود

100 کانکس جایگزین مدارس تخریبی مناطق سیلزده لرستان می شود

خرم آباد - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: 85 مدرسه در این استان بر اثر سیل تخریب شد که 100 کانکس جایگزین این مدارس می شود.

آسیب‌دیدگی ۱۵۰۰ مدرسه در سیل اخیر/تخریب ۸۰ مدرسه

وزیر آموزش و پرورش گفت: در سیل اخیر در سطح کشور حدود ۱۵۰۰ مدرسه بین ۲۰ تا ۷۰ درصد آسیب دیده است و۸۰ مدرسه از این تعداد نیز تخریب شده و قابل استفاده نیست که به لطف خدا از نظر تأمین منابع بازسازی مشکلی وجود ندارد.

بطحایی: سیل به ۱۵۰۰ مدرسه آسیب زده است/ مشکل اعتباری برای نوسازی و بازسازی نداریم

وزیر آموزش و پرورش گفت: در سیل اخیر در سطح کشور حدود ۱۵۰۰ مدرسه بین ۲۰ تا ۷۰ درصد آسیب دیده است و۸۰ مدرسه از این تعداد نیز تخریب شده و قابل استفاده نیست که به لطف خدا از نظر تأمین منابع بازسازی مشکلی وجود ندارد.

خرید ۱۰۰کانکس جایگزین مدارس/تا هفته آینده همه کلاس‌ها دایر می‌شود

خرم آباد- مدیرکل آموزش و پرورش لرستان با اشاره به تخریب ۸۵ مدرسه این استان در سیل گفت: ۱۰۰ کانکس جایگزین این مدارس خریداری شد.

تخریب 85 مدرسه در لرستان بر اثر سیل

برای جایگزینی این مدارس 100 کانکس خریداری شده است.

خانه های بهداشت آسیب دیده در سیل با کانکس جایگزین می شوند

تهران- ایرنا- رئیس مرکز مدیریت و توسعه شبکه وزارت بهداشت گفت: خانه های بهداشت و مراکز جامع سلامت در مناطق سیل زده که آسیب جدی دیده و قابل استفاده نیستند با کانکس جایگزین می شوند و امروز اولین سری کانکس ها برای جایگزینی از اصفهان به سمت لرستان ارسال می شود

مدیران 10 هزار مدرسه از طریق آزمون منصوب می شوند

تهران- ایرنا- رئیس کمیته فرایند انتخاب و انتصاب مدیران مدارس با اشاره به اینکه سال گذشته در مرحله اول اجرای طرح انتخاب و انتصاب مدیران مدارس، سه هزار مدیر مدرسه با این روش انتخاب شدند؛ گفت: برای امسال نیز حدود 10 هزار مدرسه پیش بینی شده است.

مدرسه محوری، اولویت آموزش و پرورش

طرح بوم مدرسه در مدارس کشور اجرا می‌شود.

ساخت ۱۵ مدرسه با ۸۳ کلاس درس از سوی خیرین مدرسه‌ساز اردبیل

اردبیل - مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان اردبیل گفت: هم اکنون خیرین مدرسه‌ساز این استان ۱۵ پروژه مدرسه‌سازی در قالب ۸۳ کلاس درس در دست احداث دارند.

50 میلیارد ریال برای مرمت مدارس لرستان تخصیص یافت

خرم آباد - ایرنا - رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت:50 میلیارد ریال اعتبار برای مرمت و تامین پنج هزار میز و نیمکت به مدارس سیلزده لرستان اختصاص یافت.

فیلم/ وضعیت نامناسب مدارس در پلدختر لرستان

وضعیت مدارس شهر سیل‌زده پلدختر در استان لرستان در حال حاضر برای شروع فعالیت مجدد مناسب نیست.

تخریب 50 تا 80 مدرسه در سیل لرستان؛ پرداخت تسهیلات به فرهنگیان سیل زده + فیلم

وزیر آموزش وپرورش با اشاره به اینکه بر اثر سیلاب 50 تا 80 مدرسه در استان لرستان تخریب شده و نیاز به تخریب و بازسازی دارد، گفت: به فرهنگیانی که در سیلاب خانه وزندگی خود را از دست دادند تسهیلات بلاعوض وکم بهره داده می شود.