قول مساعد اعطا به شهروندان برای پیگیری مشکلات آنها
مطالب مرتبط

قول مساعد اعطا به شهروندان برای پیگیری مشکلات آنها

قول مساعد اعطا به شهروندان برای پیگیری مشکلات آنها

عضو هیات رییسه و سخنگوی شورای شهر تهران روز گذشته در منطقه ۲۱ حاضر شد و ضمن دیدار با رحمانی شهردار منطقه ۲۱ ساعاتی را با ساکنان این منطقه گذراند. ]]>

مشکلات سیلزدگان پلدختر و معمولان تا انتها پیگیری می شود

خرم آباد - ایرنا - نماینده پل‌دختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلات سیلزدگان پلدختر و معمولان تا حل همه آنها پیگیری می شود

پیگیری جدی برای حل مشکلات و دغدغه های جانبازان

استاندار خراسان شمالی در دیدار با جمعی از جانبازان استان، با بیان اینکه جانبازان و ایثارگران براساس ایمان و اعتقاد، مسیر خود را برگزیده اند، بر پیگیری جدی برای حل مشکلات و دغدغه های این قشر تاکید کرد.

مساعد شدن شرایط آب و هوایی برای زیست جانوران در خاش

مساعد شدن آب و هوای خاش، شرایط مناسبی را در زیستگاههای گونه های جانوری این شهرستان فراهم کره است.

لاریجانی به خراسان جنوبی سفر می‌کند

رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با استاندار خراسان جنوبی ضمن موافقت با سفر به این استان بعد از ماه مبارک رمضان، در راستای پیگیری مشکلات استان و کمک به توسعه خراسان جنوبی از طریق ظرفیت‌های مجلس شورای اسلامی، قول مساعد داد.

مشکلات واحدهای صنعتی بانوان کارآفرین قزوین شناسایی شوند

قزوین – ایرنا – مدیر کل دفتر بانوان و خانواده استانداری قزوین از شرکت شهرک های صنعتی استان خواست مشکلات واحدهای تولیدی بانوان کارآفرین استان را شناسایی کرده و برای پیگیری و حل آنها به این دفتر تحویل نماید.

کارگروه پیگیری مشکلات رسانه های خراسان جنوبی تشکیل شد

بیرجند - ایرنا - دومین نشست کارگروه پیگیری مشکلات رسانه های استان خراسان جنوبی در دفتر سیاسی استانداری برگزار شد.

رفت و آمد شناورها به جزیره های خلیج فارس مساعد است

بندرعباس- ایرنا- کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: وضعیت جوی و دریایی خلیج فارس امروز چهارشنبه به نسبت آرام است و برای رفت وآمد به سمت جزیره های خلیج فارس مساعد پیش بینی می شود.

دستور قاطع استاندار قم برای بررسی مشکلات حوزه کارگری در اسرع وقت

استاندار قم با تأکید بر اهمیت رسیدگی به وضعیت سخت کارگران قم نسبت به پیگیری جدی مشکلات دستور داده و اختیارات لازم را به مسئولان تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان صادر کرد.

 رسیدگی به مشکلات حقوقی ۸۰ نفر از شهروندان تهرانی

در اولین جلسه دیدار مردمی مسئولین قضائی دادگستری استان تهران در سال جاری به مشکلات حقوقی ۸۰ نفر از مراجعین رسیدگی شد.

مشکلات بهداشتی و سلامت مردم اهواز و روی سیاه فاضلاب

اهواز – ایرنا - جاری شدن فاضلاب در بسیاری از نقاط شهر اهواز سبب شده تا شهروندان نگران از انتشار آلودگی ها و به خطر افتادن سلامتی خود باشند، فاضلاب علاوه بر بوی متعفن و غیر قابل تحمل مشکلاتی در رفت و آمد شهروندان نیز ایجاد کرده است.

مشکلات بهداشتی و سلامت مردم اهواز و روی سیاه فاضلاب

اهواز – ایرنا- جاری شدن فاضلاب در بسیاری از نقاط شهر اهواز سبب شده تا شهروندان نگران از انتشار آلودگی ها و به خطر افتادن سلامتی خود باشند، فاضلاب علاوه بر بوی متعفن و غیر قابل تحمل مشکلاتی در رفت و آمد شهروندان نیز ایجاد کرده است.

دمشق همه تسهیلات اعطا شده به کامیونهای سعودی در سوریه را لغو کرد

وزیر حمل و نقل سوریه همه تسهیلات اعطا شده به کامیون های سعودی در اراضی سوریه را لغو کرد.

وجود خون‌مردگی و لکه‌های سبزرنگ روی گوشت مرغ / دامپزشکی قول پیگیری داد

در شرایطی که یکی از شهروندان در هنگام خرید گوشت مرغ شاهد عارضه‌هایی مانند خون‌مردگی و لکه‌های سبزرنگ روی گوشت مرغ بوده است، رئیس سازمان دامپزشکی اعلام کرد که احتمال خطای انسانی در هر کاری وجود دارد اما قطعاً این مسئله را پیگیری می‌کنیم.

توجه به جوانان و حل مشکلات آنها در دستور کار مسئولان قرار گیرد

همدان - امام جمعه همدان بابیان اینکه باید توجه جدی به جوانان و حل مشکلات آنها در دستور کار مسئولان قرار گیرد، گفت: اشتغال بزرگترین نیازمندی قشر جوان جامعه است.

رسیدگی به مشکلات حقوقی ۸۰ نفر از شهروندان تهرانی

دستگا‌ه‌های اجرایی استان البرز رفع مشکلات واحدهای تولیدی را پیگیری کنند

استاندار البرز با بیان اینکه دستگا‌ه‌های اجرایی استان البرز رفع مشکلات واحدهای تولیدی را پیگیری کنند، گفت: در جهت حمایت و رونق تولید هیچ واحد تولیدی، صنعتی و کشاورزی در استان البرز نباید دچار مشکل شود.

شهروندان تالش خواستار جمع آوری سگ های ولگرد هستند

آستارا - ایرنا - افزایش سگ های ولگرد در برخی معابر شهر تالش، ناراحتی و نگرانی شهروندان را سبب شده است و تعدادی از اهالی، خواستار جمع آوری آنها از سوی مسئولان امر هستند.

تحقق شعار سال نیازمند پیگیری ویژه اجرای مصوبات ستاد تسهیل است

بروجرد- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد با اشاره به مشکلات متعدد واحدهای تولیدی گفت: تحقق شعار «رونق تولید» نیازمند پیگیری ویژه برای اجرای مصوبات ستاد تسهیل است.