اعتماد مردم را با «قانون مداری» و «کارآمدی» جلب کنید

رئیس حراست کل شهرداری تهران با تاکید بر اینکه اعتماد مردم را با «قانون مداری» و «کارآمدی» جلب کنید گفت: با تمام توان با ریشه‌های فساد که به گسست اجتماعی در جامعه دامن زده، مبارزه می‌کنیم.مطالب مرتبط

اعتماد مردم را با «قانون مداری» و «کارآمدی» جلب کنید

رئیس حراست کل شهرداری تهران با تاکید بر اینکه اعتماد مردم را با «قانون مداری» و «کارآمدی» جلب کنید گفت: با تمام توان با ریشه‌های فساد که به گسست اجتماعی در جامعه دامن زده، مبارزه می‌کنیم.

اعتماد مردم را با «قانون مداری» و «کارآمدی» جلب کنید

فراخوان جشنواره ملی نشاط بهاری و نظم و قانون‌مداری

فراخوان جشنواره ملی نوروزی پلیس با شعار «نشاط بهاری و نظم و قانون‌مداری» منتشر شد.

اعتماد مردم سرمایه ارتش/ خدمت خالصانه نیروهای مسلح به سیل‌زدگان

خرم‌آباد- نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد، با تاکید بر اینکه اعتماد و افتخار مردم سرمایه ارتش است، گفت: امروز مردم سیل‌زده از امدادرسانی ارتش رضایت کامل دارند.

مردم به هر ندایی که برای کمک می آید اعتماد دارند

یاسوج- ایرنا- نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم به هر ندایی که برای کمک می آید اعتماد دارند که باید برای این موضوع فکری شود و چاره ای اندیشیده شود.

اعتماد مردم مهمترین سرمایه آموزش و پرورش است

بوشهر- ایرنا- فرماندار تنگستان گفت: مردم فرزندان خود که مهمترین سرمایه آنها به شمار می رود را به آموزش و پرورش سپرده اند به همین دلیل بزرگترین سرمایه آموزش و پرورش اعتماد مردم است.

سلیمانی: هرگونه توهین به سپاه توهین به قانون اساسی و مردم است

نماینده مردم کنگاور در مجلس شورای اسلامی با استناد به اصل ۱۵۰ قانون اساسی با بیان این که سپاه یک واحد انقلابی و برخاسته از انقلاب است تاکید کرد: توهین به این سازمان انقلابی توهین به قانون اساسی و توهین به مردم است.

حجت‌الاسلام رئیسی: صرف اعلام "خبر وقوع مفاسد" اعتماد زداست

رئیس قوه‌قضائیه گفت: صرف اعلام خبر وقوع مفاسد، نه تنها اعتمادساز نیست بلکه اعتماد زداست؛ آنچه سبب ایجاد اعتماد مردم به مقابله نظام با مفاسد می‌شود، اولاً شناسایی و رفع بسترهای فساد و ثانیاً برخورد قانونی و عبرت‌آموز با مفسدان است.

انتقاد یک پژوهشگر سیلاب از اراده اجتماعی موجود در مماشات با قانون

یک پژوهشگر سیلاب کشور با اشاره به این که سیل ناشی از اشکالات و مسائل مهندسی در جامعه ما رواج دارد از زیر پا گذاشتن قانون رعایت حریم رودخانه توسط مسئولان انتقاد کرد و گفت: به دنبال زیر پا گذاشتن قانون توسط بعضی از دستگاه‌ها، مردم و همچنین مجریان قانون نیز

سارق موبایل‌های لاکچری را شناسایی کنید

پلیس از مردم خواست سارقی که به بهانه خرید گوشی تلفن همراه به فروشگاه‌ها مراجعه و از فروشنده درخواست چندین گوشی گران قیمت می‌کرد و بعد در فرصت مناسب گوشی‌ها را می‌دزدید را شناسایی کنید.

نیروهای مسلح، محبوب و مورد اعتماد مردم هستند

زنجان - ایرنا - استاندار زنجان گفت: نیروهای مسلح، محبوب و مورد اعتماد ملت ایران هستند و اقتدار و توانمندی این نیروها موجب امنیت و آرامش کشور است.

اهمیت طراحی سایت و سئو در دنیای امروز

در دنیای امروز برای اینکه بتوانید محصول و خدمات خود را به رنج عظیمی از مردم معرفی کنید و بتوانید نام خود و کمپانی خود را در محدوده ی خاصی برجسته کنید، نیاز است تا به وب سایت و سئوی آن توجه ویژه ای داشته باشید. ]]>

شناسایی و رفع بستر‌های فساد و برخورد با مفسدان موجب اعتماد مردم است

نماینده ولی‌فقیه در سپاه: تکلیف‌گرایی و ولایت‌مداری بزرگ‌ترین درس حضرت علی‌اکبر‌(ع) به جوانان است

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران گفت: در این 40 سال انقلاب جوانانی که از علی‌اکبر(ع) الگو گرفتند راه را به سمت پیشرفت پیش بردند، بزرگ‌ترین درسی که باید از حضرت علی‌اکبر‌(ع) فرا بگیریم تکلیف‌گرایی و تکیلف‌محوری و ولایت‌مداری است.

اقتدار ارتش با اتکا به مردم و تبعیت از ولایت تقویت شده است

قزوین- استاندار قزوین گفت: اقتدار و عزت ارتش ایران با اتکا به مردم و تبعیت از ولایت و دین مداری تقویت شده و با این ویژگی آماده دفاع از کشور است.

نظام با رضایتمندی مردم حفظ می‌شود/ افزایش سطح اعتماد و وفاق ملی در دستور کار قرار گیرد

زیرآبی در گل و لای هورالعظیم

تهران- ایرنا- مدیریت موفق بحران سیل در استان هایی چون خوزستان نیازمند هوشیاری نهادها، رسانه ها و مردم در برابر کسانی است در گل و لای سیلاب زیرآبی می روند و شایعاتی می سازند که اعتماد مردم را نشانه رفته است.

زیرآبی در گل و لای هورالعظیم

تهران - ایرنا - مدیریت موفق بحران سیل در استان هایی چون خوزستان نیازمند هوشیاری نهادها، رسانه ها و مردم در برابر کسانی است در گل و لای سیلاب زیرآبی می روند و شایعاتی می سازند که اعتماد مردم را نشانه رفته است.

اقدامات دوره‌های قبلی شهرداری تهران را زیر سوال می‌برند تا مردم را بی‌اعتماد کنند

فرمانده قرارگاه21 حمزه: ارتش جواب مناسبی به اعتماد تاریخی امام داد

تبریز-ایرنا- فرمانده قرارگاه تاکتیکی 21 حمزه شیدالشهداء آذربایجان گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران در40 سال اخیر جواب مناسبی به اعتماد تاریخی امام خمینی (ره) به این مجموعه نظامی و دفاعی داد و امروز ارتشیان به این اعتماد افتخار می کنند.