تصمیم جدی صندوق بازنشستگی کشوری برای خروج از بنگاه داری

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: صندوق بازنشستگی به دنبال خروج از بنگاه‌داری است، اما چگونگی اجرای این سیاست برای بنگاه‌های مختلف متفاوت خواهد بود.مطالب مرتبط

«حقوق» بازنشستگان کشوری امسال ۲ بار افزایش می‌یابد+ جزییات

مدیرعامل جدید صندوق بازنشستگی کشوری، جوانی سی و شش ساله است که سوابق مدیریتی و علمی در عرصه‌های مختلف دارد و کمتر از یک ماه است که سکان هدایت صندوق بازنشستگی کشوری را به دست گرفته است. به مناسبت هفته جوان، ایسنا گفت‌وگویی با وی درباره اوضاع و احوال این رو

۴۴۰ هزار تومان؛ حداقل افزایش حقوق بازنشستگان کشوری در سال جاری

صندوق بازنشستگی کشوری چند روز گذشته حقوق فروردین‌ماه مشترکان خود را پرداخت و ۴۰۰ هزار تومان به صورت علی‌الحساب برای بازنشستگان واریز کرد. مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری نیز از قطعی شدن میزان دقیق افزایش حقوق‌ها و صدور احکام سال ۹۸ پس از اعلام دولت و سازما

نامه جمعی از دانش آموختگان سمپاد به مدیر صندوق بازنشستگی کشوری

جمعی از دانش آموختگان سمپاد به مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری در مورد لزوم اعتماد به نخبگان جوان نامه نوشتند.

سخنگوی صندوق بازنشستگی کشوری تغییر کرد

اعلام چگونگی پرداخت عائله‌مندی و بیمه بازنشستگان کشوری

صندوق بازنشستگی کشوری موظف است نسبت به پرداخت کمک هزینه عائله‌مندی، اولاد و عیدی برای بازنشستگان دستگاه‌های اجرایی اقدام کند

پرداخت ۴۰۰ هزار تومان علی‌الحساب به حساب بازنشستگان کشوری

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت حقوق فروردین ماه بازنشستگان این صندوق به همراه ۴۰۰ هزار تومان افزایش حقوق علی الحساب خبر داد.

حمایت هلدینگ صنایع غذایی و کشاورزی صندوق بازنشستگی از سیل زدگان

هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی وصندوق بازنشستگی کشوری، در راستای کمک‌های انسان دوستانه و ضرورت همراهی، همدلی با هموطنان عزیز سیل زده، کمک‌های غیر نقدی و نقدی خود را استمرار می‌بخشد.

پرداخت حقوق فروردین بازنشستگان کشوری با ۴۰۰ هزار تومان افزایش

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت حقوق فروردین ماه بازنشستگان این صندوق به همراه با۴۰۰ هزار تومان افزایش حقوق علی الحساب خبر داد.

مستمری بازنشستگان ۳۱ درصدِ خط فقر است/ آیا به راستی نظام بازنشستگی زیادی «بخشنده» است؟!

طرح اصلاحات پارامتریک با استدلال حذف بخشندگی‌های صندوق‌ها به میدان آمده و قصد دارد با افزایش سن و سابقه بازنشستگی به جنگِ بحرانِ منابع - مصارف برود. اما در این بین، یک نکته کلیدی کوچک وجود دارد: برای قیاس «بخشندگی نظام‌های بازنشستگی» اگر فقط معیارمان مقا

پرداخت حقوق فروردین بازنشستگان همراه با 400 هزار تومان علی‌الحساب

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت حقوق فروردین‌ماه بازنشستگان این صندوق به همراه 400هزار تومان علی‌الحساب خبر داد.

پرداخت 1000 وام 20 میلیون تومانی برای ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری

مدیر عامل صندوق بازنشستگی از پرداخت 1000 وام 20 میلیون تومانی ازدواج، جهت تسهیل ازدواج فرزندان بازنشستگان خبر داد.

سفیر فرانسه در آمریکا: تصمیم خروج از برجام یک شبه گرفته شد

تهران- ایرنا- سفیر فرانسه در آمریکا گفت: پاریس و واشنگتن درباره توافقی الحاقی برای برجام بسیار پیشرفت داشتند اما ترامپ ناگهان با تصمیمی که یک شبه و بدون هیچ اطلاعی اخذ شد، خروج از این توافق را اعلام و همه را غافلگیر کرد.

اشتاین مایر:انگلیس باید پیش از انتخابات پارلمان اروپا تصمیم بگیرد

تهران - ایرنا - رئیس جمهوری آلمان در مصاحبه با نشریه «زوددویچه سایتونگ» بر لزوم تصمیم گیری انگلیس برای خروج از اتحادیه اروپا تا پیش از انتخابات پارلمان اروپا تاکید کرد.

اعطای تسهیلات به بنگاه‌های اقتصادی در هرمزگان

بنگاه‌های اقتصادی برای دریافت تسهیلات به سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان مراجعه کنند.

اجرای طرح «رونق تولید» برای بنگاه‌های کوچک و متوسط در سال ۹۸

مدیرکل حمایت ازپایداری مشاغل وزارت کار بااشاره به تثبیت۳۵۰هزارشغل باحمایت مؤثر از۱۸۴۱بنگاه اقتصادی در سال گذشته، از اجرای طرح رونق تولید وپرداخت تسهیلات بازسازی بنگاه‌ها در سال جاری خبرداد.

صندوق بین المللی پول برای کمک به ونزوئلا شرط گذاشت

تهران-ایرنا- رئیس صندوق بین المللی پول برای کمک به ونزوئلا در حل و فصل مشکلات اقتصادی این کشور را به رسمیت شناختن رهبری این کشور توسط اعضای صندوق مشروط کرد.

شرط بقای کارگران در گروی حفظ بنگاه‌های اقتصادی است

مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی فارس گفت: اگر می‌خواهیم کارگران سر کار بمانند، باید بنگاه‌های اقتصادی را حفظ کنیم.]]>

تهیه طرح دو فوریتی برای کاهش نرخ مالیات بر عملکرد بنگاه های اقتصادی

تهران- ایرنا- رییس کمیسیون اقتصادی مجلس از حضور وزیران اقتصاد و دارایی، صنعت و معدن و رییس کل بانک مرکزی در نشست این کمیسیون و همچنین تهیه طرحی دوفوریتی برای کاهش نرخ مالیات بر عملکرد بنگاه های اقتصادی خبر داد.

سازوکار تخصیص منابع صندوق توسعه ملی به سیل زدگان

تهران- ایرنا- مدیرعامل صندوق توسعه ملی با بیان اینکه هنوز مبلغ نهایی برای اختصاص منابع صندوق توسعه ملی به مناطق سیل زده مشخص نشده است، گفت: منابع صندوق توسعه ملی به صورت ترکیبی از کمک های بلاعوض یا تسهیلات ارزان قیمت به سیل زدگان اختصاص خواهد یافت.

بازنشستگی اجباری زنان ممنوع است

دبیرکل خانه کارگر گفت: هیچ دستگاه یا شرکتی حق مجبور کردن زنان به بازنشستگی با ۲۰ سال سابقه کار را ندارد، مگر آن که بیمه شده خودش بخواهد.