ارائه خدمات سلامت روان و توانبخشی به هموطنان سیل‌زده

تیم جهادی بسیج جامعه پزشکی وابسته به دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی که از نخستین روزهای بحران در استان گلستان و روستای آق قلا حضور یافته بود، در دومین اعزام خود به همراه یک دستگاه آمبولانس به مناطق سیل‌زده استان خوزستان اعزام شده است.مطالب مرتبط

اعزام متخصصان بخش‌های سلامت روان به مناطق سیل زده

متخصصان بخش‌های سلامت روان و توانبخشی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی از دیروز به مناطق سیل زده استان گلستان اعزام شدند

ارایه خدمات سلامت روان در مناطق سیل زده کشور تداوم دارد

اهواز - ایرنا - مدیرکل دفتر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به تداوم خدمات سلامت روان در مناطق سیل زده گفت: این خدمات در مناطق سیل زده، به طور عمده در قالب خدمات غربالگری اولیه و در صورت نیاز، شامل ارایه خدمات درما

اعزام متخصصان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی به مناطق سیل زده

تهران- ایرنا- متخصصان حوزه‌های سلامت روان و توانبخشی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، همزمان با هفته سلامت، به مناطق سیل زده استان گلستان اعزام شدند.

مردم سیل‌زده در ارائه خدمات در کمپ‌ها مشارکت داده شوند

مدیر گروه سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد مرکز بهداشت خوزستان با تاکید بر لزوم مشارکت مردم سیل‌زده در ارائه خدمات در کمپ‌ها، گفت: اگر این روال ادامه پیدا کند که ما هر روز بخواهیم بدون مشارکت مردم، بین آن‌ها غذا توزیع کنیم به سلامت روان آن‌ها کمک نخواهیم کرد

ارائه خدمات سلامت الکترونیک در مناطق سیل زده

مدیر عامل شرکت سلامت الکترونیک برکت گفت: دو کامیونت مجهز به تجهیزات و فناوری‌های سلامت از راه دور و سلامت الکترونیکی به همراه دارو به مناطق سیل زده استان لرستان اعزام شده است.

ارائه خدمات مراقبت‌های تغذیه‌ای در مراکز خدمات جامع سلامت

ارائه خدمات غربالگری سلامت توسط بیمارستان کیش در هفته سلامت

طرح غربالگری سلامت به همت بیمارستان کیش برای شهروندان وگردشگران همزمان با هفته سلامت برگزار می‌شود.

خدمات سلامت دهان و دندان در آذربایجان شرقی 4 برابر افزایش یافت

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با اشاره به این که، سال‌های 1395 و 1396، چهار برابر خدمات سلامت دهان و دندان دوازده سال قبل را ارائه نمودیم، گفت: اما با توجه به کاهش منابع مالی در سال 1397، خدمات دهان و دندان نیز کاهش داشت.

ارائه بیش از ۲۸ هزار خدمت درمانی و بهداشتی در مناطق سیل‌زده

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر از ارائه ۲۸ هزار و ۵۵۹ مورد خدمات بهداشتی و درمانی توسط تیم‌های هلال احمر در سه استان سیل‌زده گلستان، خوزستان و لرستان خبر داد.

ارائه خدمات رایگان پزشکی ودندانپزشکی در کرمانشاه طی هفته سلامت

کرمانشاه- معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از ارائه خدمات رایگان پزشکی ودندانپزشکی در کرمانشاه طی هفته سلامت خبر داد.

ارائه خدمات مشاوره‌ای رایگان طب ایرانی در ۶ منطقه تهران

با همکاری دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت و اداره کل سلامت شهرداری تهران، خدمات مشاوره‌ای و آموزشی رایگان طب ایرانی توسط جامعه دانشگاهی این حوزه در گذرهای سلامت و سرای محلات مناطق مختلف ارایه می‌شود.

صحیح نیست در شرایط کنونی جامعه، ناامیدی را ترویج دهیم

رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان این که با وجود تمامی مشکلات، حوزه سلامت به خوبی خودش را سرپا نگه داشته است، گفت: به طور کلی هزینه ارائه خدمات سلامت از تورم تبعیت نکرده است.

ارائه خدمات رایگان پزشکی و دندانپزشکی در کرمانشاه

معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از ارائه خدمات رایگان پزشکی و دندانپزشکی در کرمانشاه طی هفته سلامت خبر داد.

اتوبوس سلامت در قرچک مستقر شد /پرونده سلامت برای رانندگان

قرچک- شهردار قرچک گفت: اتوبوس سلامت جهت ارائه خدمات پزشکی رایگان به رانندگان حمل‌ونقل عمومی قرچک مستقر شد.

123 کودک اوتیسمی تحت پوشش بهزیستی زنجان هستند

زنجان - ایرنا - معاون توانبخشی بهزیستی استان زنجان گفت: برای 123 کودک اوتیسمی در این اداره کل پرونده تشکیل شده است و خدمات مورد نیاز به آنان ارائه می شود.

یاری رسانی نمایندگی‌های ایران خودرو در مناطق سیل زده

در خدمات‌رسانی ایران‌خودرو به هموطنان سیل‌زده، تعدادی از نمایندگی های خدمات پس از فروش این شرکت فراتر از وظایف و مسئولیت های خود در حوزه خدمات خودرویی عمل کرده و به یاری هموطنان سیل زده شتافتند. ]]>

آغاز توزیع وسایل توانبخشی در مناطق سیل زده

معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی از آغاز توزیع وسایل توانبخشی برای معلولان و سالمندان و افراد نیازمند این وسایل، در استانهای سیل زده خبر داد.

جهادگران سلامت در مناطق محروم زنجان خدمات رایگان می دهند

زنجان - ایرنا - مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان گفت: هفدهمین تیم پزشکی و پرستاری تحت عنوان جهادگران سلامت از سوی بسیج جامعه پزشکی این مدیریت در یکی از منطقه محروم شهر به 212 نفر خدمت ارائه کردند.

شیوع بیماری های وبا و شپش در مناطق سیل زده شایعه است

معاون بهداشت وزارت بهداشت ضمن بازدید از اردوگاه های هموطنان سیل زده در شهرستان های حمیدیه، دشت آزادگان و هویزه، گفت: ارائه خدمات به مردم درگیر سیلاب، به هیچ وجه نباید متوقف شود.

ارائه دو خدمت در حوزه سلامت و دولت الکترونیک

تهران-ایرنا- رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران در حاشیه مراسم روز دختران در ICT اعلام کرد، طومارنویسی دیجیتال و ایجاد سرویس مکان‌یابی فردی که با ارگان‌های امدادرسانی تماس می‌گیرد، دو خدمت از خدمات حوزه سلامت الکترونیک و دولت الکترونیک است که تا یک ماه دیگر