تاکنون ۵۰۰ میلیارد تومان به مناطق سیل‌زده اختصاص یافت

گرچه هنوز وضعیت نهایی خسارات وارده به مناطق سیل زده مشخص نیست و منابع لازم و محل آن برای پرداخت هزینه‌های پیش‌آمده معین نشده است، اما تاکنون دستور پرداخت بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان تنخواه برای تامین هزینه‌های اولیه آن صادر شده است.مطالب مرتبط

تاکنون ۵۰۰ میلیارد تومان به مناطق سیل‌زده اختصاص یافت

گرچه هنوز وضعیت نهایی خسارات وارده به مناطق سیل زده مشخص نیست و منابع لازم و محل آن برای پرداخت هزینه‌های پیش‌آمده معین نشده است، اما تاکنون دستور پرداخت بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان تنخواه برای تامین هزینه‌های اولیه آن صادر شده است.

452 میلیارد تومان به بخش کشاورزی مناطق سیل زده اختصاص یافت

تهران - ایرنا - رئیس سازمان برنامه وبودجه از اختصاص مبلغ 452 میلیارد تومان به بخش کشاورزی مناطق سیل زده خبر داد و گفت: خوشبختانه از این مبلغ 50 درصد در روزهای گذشته به خزانه واریز شده است.

اختصاص ۱۵۶ میلیارد تومان به استان‌های درگیر سیل تاکنون

رئیس سازمان برنامه و بودجه از اختصاص ۱۵۶ میلیارد تومان به استان‌های درگیر سیل تاکنون خبرداد.]]>

امسال 35 میلیارد تومان وام اشتغالزایی برای استان های سیل زده اختصاص یافت

تهران - ایرنا - رییس بنیاد مستضعفان گفت: با اختصاص 10 میلیارد تومان اعتبار مازاد، امسال 35 میلیارد تومان وام اشتغالزایی برای هر یک استان های سیل زده اختصاص یافته است.

اختصاص پنج میلیارد تومان به سیل‌زدگان نیازمند

پنج میلیارد تومان در قالب سبد غذایی، لوازم ضروری، کمک موردی و تسهیلات قرض‌الحسنهبه سیل زدگان اختصاص یافت.

اختصاص ۶۳۰ میلیارد تومان برای استان‌های سیل‌زده

رییس امور هماهنگی و تلفیق بودجه سازمان برنامه و بودجه گفت: در مجموع بالغ بر ۶۳۰ میلیارد تومان به منظور انجام کارهای ضروری استان‌های سیل‌زده و جبران خسارت‌ بخش کشاورزی و مسکونی اختصاص‌یافت.

هفت میلیارد تومان به تجهیز سالن های ورزشی اختصاص یافت

قصرشیرین- ایرنا- فرماندار گیلانغرب از اختصاص هفت میلیارد تومان اعتبار برای احداث و همچنین تجهیز و بازسازی سرسراهای ورزشی آسیب دیده ناشی از زلزله 7.3ریشتری سال 96 غرب کرمانشاه در این شهرستان خبر داد.

شمیراناتی ها بیش از 4 میلیارد تومان به سیل زدگان کمک کردند

تهران- ایرنا- رئیس اداره بازرسی و ارزیابی عملکرد فرمانداری شمیرانات اعلام کرد: از دوم فروردین تاکنون 3 میلیارد و 966 میلیون تومان کمک غیرنقدی و 394 میلیون تومان کمک نقدی از سطح شهرستان به مناطق سیل زده کشور ارسال شده است.

300 میلیارد تومان اعتبار برای جاده خاش به ایرانشهر و زاهدان اختصاص یافت

مدیرکل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان از اختصاص 300 میلیارد تومان اعتبار برای جاده خاش به ایرانشهر و زاهدان توسط هیئت دولت خبر داد.

بیش از 1669 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه‌های استان بوشهر اختصاص یافت

استاندار بوشهر با اشاره به سفر رئیس جمهور به استان بوشهر در اواخر سال قبل گفت: در این سفر بیش از 1669 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه‌ها اختصاص یافت.

شهرداری تهران 10 میلیارد تومان به مناطق سیل زده کمک می کند

تهران- ایرنا- شهرداری تهران با مجوز شورای شهر اجازه یافت تا سقف 10 میلیارد تومان به صورت نقدی به مناطق سیل زده کشور کمک کند.

نوبخت: 600 میلیارد تومان اعتباربرای پرداخت مطالبات فرهنگیان اختصاص یافت

تهران- ایرنا - رییس سازمان برنامه و بودجه از تخصیص 600 میلیارد تومان اعتبار برای پرداخت مطالبات فرهنگیان خبر داد.

پرداخت ۲۰ میلیارد تومان غرامت به کشاورزان مناطق سیل‌زده

صندوق بیمه کشاورزی از آغاز سال ۹۸ تاکنون ۲۰۰ میلیارد ریال خسارت به بیمه گذاران مناطق سیل زده پرداخت کرده است.

اختصاص ۲۴ میلیارد تومان به طرح‌های عمرانی دانشگاه سبز

مدیرکل نظارت بر طرح های عمرانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مدیریت سبز را از جمله مطالبات جدی جامعه از دانشگاه اعلام کرد و گفت: سال ۹۷، رقم ۲۴ میلیارد تومان برای پروژه‌های عمرانی در این حوزه اختصاص داده شده است.

جمع‌آوری ۱۰ میلیارد تومان کمک برای سیل‌زدگان در کمپین «در کنار هم باشیم»

معاون مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی با تاکید بر اثرگذاری تشکیل کمپین «در کنارهم باشیم» در راستای کمک به سیل‌زدگان گفت: از ۲۷ اسفند سال گذشته تاکنون مردم ۱۰ میلیارد تومان کمک نقدی و غیرنقدی به مناطق سیل‌زده کرده‌اند.]]>

ورزشکاران تهران یک میلیارد تومان به سیل زدگان کمک کردند

تهران- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران با بیان اینکه سه مرحله کمک به مناطق سیل زده کشور انجام شده است گفت: جامعه ورزش استان تهران تاکنون یک میلیارد تومان کمک های نقدی و غیر نقدی به مناطق سیل زده کشور ارسال کردند.

ورزشکاران تهران یک میلیارد تومان به سیل زدگان کمک کردند

تهران- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران با بیان اینکه سه مرحله کمک به مناطق سیل زده کشور انجام شده است گفت: جامعه ورزش استان تهران تاکنون یک میلیارد تومان کمک های نقدی و غیر نقدی به مناطق سیل زده کشور ارسال کردند.

20 میلیارد تومان اعتبار برای احداث شبکه فاضلاب

تاکنون 20 میلیارد تومان اعتبار برای احداث شبکه فاضلاب 13 شهر دو شهرستان شاهین و میمه و برخوار اختصاص یافته است.

نوبخت: 7 هزار میلیارد تومان بابت خسارت به سیل زدگان اعطا می شود

تهران- ایرنا- رئیس سازمان برنامه و بودجه پیرامون پرداخت خسارت های وارده به سیل زدگان گفت: آنچه تاکنون پیش بینی شده، دستکم هفت هزار میلیارد تومان می توان از ردیف های نقدی و اسناد اوراق بودجه، برای بازپرداخت و به نوعی جبران خسارت های سیل زدگان اختصاص داد.

اختصاص 100 کانکس و ابلاغ پنج میلیارد هزینه تعمیرات به مناطق سیل‌زده

‌رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: تخصیص یک‌صد دستگاه کانکس، 5000 میز و نیمکت و ابلاغ اعتبار پنج میلیارد تومان هزینه تعمیرات به مناطق سیل‌زده لرستان از اقدامات کوتاه مدت وزارت آموزش‌وپرورش است.