بازار نفت ترامپ را بر سر دوراهی قرار داد

در حالی که رئیس جمهور آمریکا تا چند هفته دیگر باید درباره تمدید معافیت‌ها از تحریم‌ها علیه ایران تصمیم بگیرد، بازار نفت دچار محدودیت عرضه شده و هدف ترامپ برای صفر کردن صادرات نفت ایران را دشوارتر ساخته است.مطالب مرتبط

پخش پشت صحنه «بر سر دوراهی»

مستند «آن‌سوی دوراهی» روایتی است تصویری از پشت صحنه سریال «بر سر دوراهی» که به کارگردانی وحید سعیدی امشب از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

پخش پشت صحنه «بر سر دوراهی» + ویدئو

مستند «آن‌سوی دوراهی» روایتی است تصویری از پشت صحنه سریال «بر سر دوراهی» که به کارگردانی وحید سعیدی امشب از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

پشت صحنه سریال «بر سر دوراهی» امشب پخش می شود

مستند «آنسوی دوراهی» روایتی است تصویری از پشت صحنه سریال «بر سر دوراهی» که به کارگردانی وحید سعیدی امشب از شبکه دو سیما پخش می شود.

حکایت این روزهای مردم روستاهای دهستان عرب رودبار

با بالا آمدن تراز سد سیمره روستاهای بالا دست این سد زیر آب رفته اند، مشکلی که مردمان این روستا ها را بر سر دوراهی قرار داده است.

اقدام ترامپ موجب افزایش همبستگی ملی شد

سخنگوی حزب اعتماد ملی گفت: اقدام ترامپ در قرار دادن نام ترامپ در لیست گروه‌های تروریستی موجب افزایش همبستگی ملی شد و حاکمیت هم باید نهایت استفاده را از این یکپارچگی ملی داشته باشد.

رمان «نادرشاه و دختر کولی» منتشر شد/نادر بر سر دوراهی عشق و جنگ

رمان «نادرشاه و دختر کولی» نوشته علیرضا حسن‌زاده توسط نشر مروارید منتشر و راهی بازار نشر شد.

آیا 'زمستان ترامپ' فرا رسیده است؟

اردبیل - ایرنا - 'مجله اینترنتی 'سی روز آنلاین' در مطلبی با عنوان 'تبعات برچسب ‌زنی ترامپ در تروریست خواندن سپاه پاسداران؛ آیا زمستان ترامپ فرارسیده است؟' به قلم مهدی جهاندیده به موضوع اقدام اخیر دولت آمریکا در قرار دادن سپاه پاسداران در لیست ترویسم پردا

خودزنی ترامپ در کاخ سفید/شکست اتحاد آمریکایی- عربی علیه بازار نفت

رییس دفتر مطالعات انرژی وین با تاکید بر اینکه بازار جهانی به نفت ایران نیاز دارد، می گوید: عربستان و امارات به دلایل متعدد توان افزایش تولید نفت بصورت پایدار را ندارند.

توصیه یک نماینده به مردم درباره ریسک سرمایه‌گذاری در بازار طلا و ارز

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: نباید اقدامات نابخردانه ترامپ مبنای سرمایه‌گذاری مردم در بازار ارز و طلا باشد.

گشت و گذاری در بازار قدیم بیرجند

بازار بیرجند در بخش قدیمی شهر قرار دارد که در طی دوران‌های متمادی بافت سنتی خود را حفظ کرده و گرد زمان بر روی کسب این مردم که برای نان حلال بسیار ارزش قائلند، ننشسته است.

ترامپ: عربستان و دیگران کمبود نفت بازار را جبران می کنند

تهران - ایرنا - «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا روز دوشنبه در توییتی مدعی شد که عربستان و دیگر کشورهای عضو اوپک، کمبود نفت ایران در بازارهای جهانی را جبران می کنند.

تناقض سیاست ترامپ درباره ایران با واقعیت‌های بازار نفت

دموکرات‌ها از حملات ترامپ به ایلهان عمر انتقاد کردند

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا به خاطر اظهارنظرهای خود در باره ایلهان عمر، نماینده زن و مسلمان کنگره آمریکا تحت انتقاد قرار گرفته است.

حمله پیشدستانه ترامپ در آستانه انتشار عمومی گزارش مولر

تهران – ایرنا – درحالی که قرار است گزارش رابرت مولر بازپرس ویژه دخالت ادعایی روسیه در انتخابات 2016 آمریکا روز پنجشنبه منتشر شود دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور در حمله ای توئیتری اعتبار این گزارش را زیر سوال برد.

کارشناس فرانسوی: اقدام ترامپ علیه سپاه، عملیاتی نیست

تهران - ایرنا - تحلیلگر مسائل ایران و پژوهشگر مرکز مطالعات بین المللی و راهبردی فرانسه با اشاره به اقدام دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه های تروریستی، تاکید کرد که این تصمیم به هیچ عنوان عملی

مشاور کاخ سفید: ترامپ اطلاع قبلی از بازداشت آسانژ نداشته است

یک مشاور ارشد کاخ سفید گفت که به اعتقاد او دونالد ترامپ از پیش از این که جولیان آسانژ قرار است دستگیر شود، اطلاع نداشته است.

فعال سیاسی عراقی: اقدام ترامپ بر نقش مثبت سپاه اثر نمی گذارد

بغداد – ایرنا – عضو دفتر سیاسی جنبش عصائب اهل الحق از گروههای مقاومت عراق گفت: قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در لیست تروریسم از سوی دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا بر نقش مثبت منطقه ای این نیرو تاثیر نمی گذارد.

بازار‌های مالی

تدابیر بانک مرکزی در کنترل بازار ارز و کاهش تقاضا باعث شده بازار روز‌های آرامی را سپری کند

هادیان: ایران باید سنتکام را سمی کند/ بازدارندگی غیرمتقارن در مقابل آمریکا باید ایجاد کنیم

یک استاد دانشگاه درباره اثرات خطرناک و تهدیدآمیز تصمیم دولت ترامپ در قرار دادن نام سپاه در لیست سازمان‌های تروریستی برای ایران گفت: بعید می‌دانم ترامپ آماده جنگ با ایران باشد اما تحت تاثیر این مساله، در سال 2019 با تهدید جنگ‌ "تصادفی" و "ترغیبی" در منطقه

ارز و سکه در بازار آزاد روی مدار کاهش قیمت قرار دارند

تهران- ایرنا- نرخ انواع ارز و سکه طلا در بازار آزاد تهران امروز (سه شنبه) کاهش یافت و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با افت حدود 150 هزار تومانی به قیمت چهار میلیون و 715 هزار تومان فروخته شد.