ثروتمندان آمریکا کجا زندگی می‌کنند؟

در پنج ایالت آمریکا، پنج درصد ثروتمندان درآمدی بالای ۲۵۰هزار دلار در سال دارند.مطالب مرتبط

ثروتمندان آمریکا کجا زندگی می‌کنند؟

در پنج ایالت آمریکا، پنج درصد ثروتمندان درآمدی بالای ۲۵۰هزار دلار در سال دارند.

فلوریدای آمریکا 6 ماه پس از طوفان همچنان در حال بازسازی است

شش ماه پس از طوفان مایکل در آمریکا، مردمی که در این منطقه زندگی می‌کنند هنوز در تلاشند از لابلای خرابه‌ها خانه‌های خود را بسازند. بسیاری ساختمان های تخریب شده هنوز در همان وضعیتی هستند که چند ساعت پس از طوفان بودند.

ارتباط محل زندگی کودکان با رشد آنها

نتایج مطالعات نشان داده است کودکانی که در اطراف خیابان‌های اصلی زندگی می‌کنند با تاخیر رشد مواجه هستند.

طوفان در آمریکا زندگی 90 میلیون انسان را تهدید می کند

تهران - ایرنا - طوفان مرگبار در جنوب آمریکا که در ساعت های اخیر دست کم هشت کشته برجای گذاشته است، زندگی 90 میلیون نفر از شهروندان این کشور از ایالت تگزاس تا می سی سی پی را تهدید می کند.

ژاپن به همسایگان پایگاه هوایی آمریکا غرامت پرداخت می کند

پکن- ایرنا- دادگاه عالی ژاپن به دولت این کشور دستور داد به افرادی که در نزدیکی پایگاه هوایی آمریکا در اوکیناوا زندگی می کنند و از سر و صدای هواپیماهای نظامی رنج می برند غرامت بپردازد.

از تهیه پیتزا تا سلمانی در فضا!+تصاویر

فضانوردان کنونی مستقر در ایستگاه فضایی بین‌المللی چند وقتی است که در این آزمایشگاه فضایی زندگی می‌کنند. بنابراین مجبورند زندگی معمولی خود را در فضا انجام دهند.

فیلم زندگی لزج جایزه جشنواره آمریکا را به دست آورد

قزوین - ایرنا - رییس انجمن سینمای جوان قزوین گفت: فیلم کوتاه زندگی لزج جایزه بهترین فیلم داستانی را در جشنواره Art Slop آمریکا از آن خود کرد.

روزهای سخت زندگی خانوارهای سیل‌زده "کرناچی"

ورزشگاه کارگران شهرک "معلم" کرمانشاه جایی است که بیش از ۳۰ خانوار سیل‌زده "کرناچی" کرمانشاه در آن اسکان اضطراری یافته و در چادرهای برپا شده در آن زندگی می‌کنند.

لزوم ترویج سبک زندگی اسلامی- ایرانی

نماینده ولی فقیه در گیلان گفت : عالمان و مبلغان دینی باید برای توسعه سبک زندگی اسلامی – ایرانی بیشتر تلاش کنند.

فرهنگ در سیطره سیاستمداران/مسئولان فرهنگی فقط شعاردرمانی می‌کنند

رضا اسماعیلی گفت: بسیاری از مسئولین فرهنگی با اینکه می‌دانند هنرمندان با سیلی صورت خود را سرخ می‌کنند، با خونسردی دست روی دست گذاشته‌ و برای تغییر وضعیت زندگی‌ آن‌ها فقط شعاردرمانی می‌کنند.

بی خانمانی 1000 خانوار آمریکایی 6.5 سال پس از طوفان سندی

با وجود گذشت 6.5 سال از طوفان سندی در آمریکا هنوز حدود هزار خانواده نتوانسته اند خانه‌های خود را بازسازی کنند و زندگی عادی را ازسر بگیرند.

موافقت رئیس قوه قضاییه بامرخصی ۱۵ روزه زندانیان مناطق سیل زده

غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه گفت:ریاست قوه قضاییه با اعطای ۱۵ روز مرخصی به زندانیانی که خانواده آن‌ها در استان‌های سیل زده زندگی می‌کنند وخانه و زندگی آن‌ها آسیب دیده است، موافقت کرد.

موافقت رئیس قوه قضاییه با مرخصی ۱۵ روزه زندانیان مناطق سیل زده کشور

سخنگوی قوه قضاییه گفت: ریاست قوه قضاییه با اعطای ۱۵ روز مرخصی به زندانیانی که خانواده آن‌ها در استان‌های سیل زده زندگی می‌کنند و خانه و زندگی آن‌ها آسیب دیده است، موافقت کرد.

«زندگی لزج» از قزوین به 2 جشنواره بین المللی راه یافت

قزوین - ایرنا - فیلم کوتاه «زندگی لزج » از تولیدات انجمن سینمای جوانان قزوین به 2 جشنواره بین المللی در آمریکا و انگلیس راه پیدا کرد.

سی ان ان: توفان زندگی 100 میلیون آمریکایی را تهدید می کند

تهران - ایرنا - شبکه خبری تلویزیونی سی ان ان گزارش داد: وقوع توفان شدید در مناطق جنوبی و شرقی آمریکا بویژه در ایالت پنسیلوانیا و آلاباما زندگی بیش از یکصد میلیون آمریکایی را به مخاطره انداخته است.

هزار روز سرنوشت ساز زندگی

هزار روز نخست زندگی افراد، تعیین کننده مهارت های دیگر روزهای زندگی است.

کلینزمن مقیم آمریکاست و با تیم‌ملی آلمان هم به صورت «پروازی» کار می‌کرد

اسطوره تیم‌ملی آلمان، سال‌هاست که در آمریکا زندگی می‌کند و حالا سخت است که تصور کنیم او در اوج اختلافات بین ایران و آمریکا، برای کار سر از تیم‌ملی کشورمان در بیاورد.]]>

مادری که قهرمان زندگی فرزندانش نمی‌شود/ زندگی، رنج و دیگر هیچ

نمایش «اثر پرتوهای گاما بر گل‌های همیشه بهار» به کارگردانی مهتاب نصیرپور اثری است درباره تأثیر رابطه عاطفی یک مادر بر زندگی ۲ دختر نوجوانش؛ رابطه‌ای متزلزل و پر از چالش.

طبقه متوسط در حال محو شدن است!

افزایش نابرابری در سطح جهان بدان معناست که جوان‌ترها از شانس برابر رقابت با فرزندان ثروتمندان به مانند والدین‌شان برخوردار نیستند.

در کمپِ معمولان جای زندگی تنگ است/ قطب انجیر سیاهِ ایران در انتظار کمک

زندگی در «کمپ‌های امداد» ساده نیست اما از آن دشوارتر، چشم دوختن به باغاتِ ارزشمندی‌ست که امروز درگیرِ هیولای مرگِ ناگهانی هستند. در کمپِ معمولان، جای زندگی تنگ است....]]>