موکب شهدای ناجا در نقاط سیل زده خوزستان برپا شد

اهواز - ایرنا - فرمانده انتظامی خوزستان گفت:موکب شهدای ناجا روز جمعه با حضور جمعی از مقامات کشوری و استانی برای خدمت رسانی بیشتر به سیل زدگان در اهواز برپا شد.مطالب مرتبط

موکب شهدای ناجا در نقاط سیل زده خوزستان برپا شد

اهواز - ایرنا - فرمانده انتظامی خوزستان گفت:موکب شهدای ناجا روز جمعه با حضور جمعی از مقامات کشوری و استانی برای خدمت رسانی بیشتر به سیل زدگان در اهواز برپا شد.

موکب شهدای ناجا در نقاط سیل زده خوزستان برپا شد

اهواز - ایرنا - فرمانده انتظامی خوزستان گفت:موکب شهدای ناجا روز جمعه با حضور جمعی از مقامات کشوری و استانی برای خدمت رسانی بیشتر به سیل زدگان در اهواز برپا شد.

موکب اهل بصره در خوزستان برای طبخ غذا برپا شد

برخی موکب هایی که از کشور عراق برای کمک به سیل زدگان استان خوزستان وارد ایران شده بودند، فعالیت خود را با طبخ غذا و اعطای آن به سیل زدگان در روستاهای خوزستان آغاز کرده اند.

سه موکب از شهرستان امیدیه در مناطق سیلابی خوزستان مستقر شد

اهواز - ایرنا - فرماندار شهرستان امیدیه گفت: سه موکب از این شهرستان برای امدادرسانی و ارایه خدمت به آسیب دیدگان سیلاب اخیر خوزستان، در نقاط سیل زده مستقر شد.

حضور موکب شهدای آذربایجان شرقی در منطقه سیل زده سیروان

تبریز - نماینده موکب شهدای آذربایجان شرقی از برپایی این موکب به منظور خدمات رسانی به سیل زدگان روستاهای دهستان عرب رودبار در سیروان خبر داد.

خدمات رسانی ۸۱ موکب در مناطق سیل‌زده خوزستان

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات، از افزایش موکب‌های فعال در مناطق بحرانی خوزستان به ۸۱ موکب خبر داد.

خدمات‌رسانی 81 موکب در مناطق سیل‌زده خوزستان

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات با بیان اینکه اربعینی‌ها به ندای یا حسین(ع) سردار سلیمانی برای کمک به هموطنان سیل‌زده لبیک گفتند، از افزایش موکب‌های فعال در مناطق بحرانی خوزستان به 81 موکب خبر داد.

فعالیت 152 موکب اربعین در مناطق سیل زده خوزستان

تعداد موکب های اربعین که هم اکنون به مناطق سیل زده خوزستان خدمت رسانی می‌کنند به 152 موکب رسید

کمک‌رسانی موکب شهدای ورزشکار به سیل‌زدگان

موکب شهدای ورزشکار جامعه فوتبال با حضور در مناطق سیل‌زده به یاری سیل‌زدگان شتافت.

فرش‌شویی جهادی اعضای موکب شهدای کرمانشاه در لرستان + تصاویر

گروه جهادی موکب شهدای کرمانشاه جهت یاری رساندن به مناطق سیل‌زده به‌صورت رایگان اقدام به شست‌وشوی فرش و قالی منازل سیل‌زده لرستان کردند.

موکب شهرداری تهران در 4 شهر خوزستان خدمات می دهد

تهران- ایرنا- رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران با بیان اینکه موکب این نهاد در چهار شهر خوزستان خدمات رسانی دارد گفت: فعالیت های 80 نفر از خدام موکب علی بن موسی الرضا (ع) در این مناطق همچنان جریان دارد.

اصفهان| 6 موکب از خمینی‌شهر در اهواز مستقر می‌شود

مسئول هماهنگی موکب‌های خمینی‌شهر در خوزستان گفت: 5 کامیون مواد غذایی و وسایل طبخ غذا برای سیل‌زدگان از خمینی‌شهر به خوزستان اعزام می‌شود.

استقرار موکب اربعین در مناطق سیل زده خوزستان

موکب‌های اربعین به منظور خدمت رسانی به سیل زده‌ها در مناطق سیل زده استان خوزستان مستقر شدند.

برپایی موکب‌های اربعین خراسان شمالی در مناطق سیل‌زده کشور

حیاتی معاون سیاسی، امنیتی استاندار در نشست هماهنگی اربعین حسینی  استان، از استقرار دو موکب‌ اربعین خراسان شمالی از امروز در خوزستان و یک موکب در لرستان با هدف ارائه خدمات به آسیب دیدگان سیل خبر داد.

فعالیت موکب استان در شیبان خوزستان

موکب کهگیلویه و بویراحمد به مردم منطقه سیل زدۀ شهر شیبان خدمت رسانی میکند.

موکب خمینی شهری عازم خوزستان شد

موکب اربعین خمینی شهر برای خدمت رسانی به سیل زدگان .

مردم شیروان 2 میلیارد ریال برای موکب شهدای خراسان شمالی کمک کردند

بجنورد- ایرنا- جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات در شیروان گفت: مردم این شهرستان خراسان شمالی پارسال، 2 میلیارد ریال کمک های نقدی و غیرنقدی برای موکب شهدای استان کمک کردند.

نیاز مناطق سیل‌زده خوزستان به تجهیزات لجستیکی/تقدیر از استقرار موکب‌ها

نماینده خوزستان در شورایعالی استان‌ها ضمن تقدیر از استقرار موکب‌های مردمی برای خدمت به سیل‌زدگان، از دولت خواست نسبت به استقرار تجهیزات لجستیکی بیشتر اقدام کند.

110 موکب به ساکنان مناطق سیل زده خوزستان خدمت رسانی می کنند

اهواز - ایرنا - رئیس کمیته اسکان، تغذیه و جذب مشارکت های مردمی ستاد اربعین حسینی خوزستان گفت: هم اکنون 110 موکب اربعین حسینی به ساکنان مناطق سیل زده خوزستان خدمت رسانی می کنند.

2 موکب آذربایجان غربی به مناطق سیل زده خوزستان اعزام شدند

ارومیه - ایرنا - مسوول ستاد بازسازی عتبات عالیات در آذربایجان غربی گفت: 2 موکب از این استان به مناطق سیل زده خوزستان اعزام شدند و خدمت رسانی در شهرستان های سیل زده را به زودی آغاز می کنند.