عملیات مهار سیل در کانال سلمان اهواز به نحو مطلوب در حال انجام است

شیراز - ایرنا- قاسم پاک نژاد ‌نماینده استاندار فارس در ستاد مدیریت بحران مستقر در خوزستان ضمن بازدید از روند عملیات ایجاد سیل بندهای کانال سلمان در شهر اهواز گفت : عملیات مهار سیل در این منطقه به نحو مطلوب در حال انجام است.مطالب مرتبط

عملیات مهار سیل در کانال سلمان اهواز به نحو مطلوب در حال انجام است

شیراز - ایرنا- قاسم پاک نژاد ‌نماینده استاندار فارس در ستاد مدیریت بحران مستقر در خوزستان ضمن بازدید از روند عملیات ایجاد سیل بندهای کانال سلمان در شهر اهواز گفت : عملیات مهار سیل در این منطقه به نحو مطلوب در حال انجام است.

شهردار اهواز: انحراف مسیر آب از عین دو اهواز به سمت کانال سلمان

شهردار اهواز گفت: بامداد امروز با ورود آب به منطقه عین دو اهواز نیروهای مردمی و شهرداری سریعا وارد کار شدند و آب را از طریق دریچه چمران به سمت کانال سلمان منحرف کردند .

مشکل ورود آب به اهواز از کانال سلمان درحال رفع است

اهواز – ایرنا- فرماندار شهرستان اهواز درخصوص شکستگی سد تنظیمی در بالادست اهواز گفت: تا یک ساعت آینده آب رها شده از سد تنظیمی حمیدیه به سمت پایین دست اهواز مهار و مشکل آبگرفتگی در این شهرستان حل می شود.

وزیر کشور برای بار دوم از وضعیت کانال سلمان اهواز بازدید کرد

اهواز - ایرنا - با توجه به اهمیت سیل بند کانال سلمان و تهدید ورود سیلاب ناشی از سرریز آن به اهواز، وزیر کشور صبح پنج شنبه برای دومین بار از این کانال بازدید کرد.

خبر خوش برای اهوازی ها / سرریز کرخه به کانال چمران حمیدیه مهار شد

اهواز - عملیات احداث سیل‌بند کانال شهید چمران پس از چهار شبانه روز تلاش به پایان رسید و سرریز رودخانه کرخه به کانال شهید چمران در ورودی شهرستان حمیدیه مهار شد.

وزیر کشور برای بار دوم از وضعیت کانال سلمان اهواز بازدید کرد

اهواز _ ایرنا_ با توجه به اهمیت سیل بند کانال سلمان و تهدید ورود سیلاب ناشی از سرریز آن به اهواز وزیر کشور صبح پنج شنبه برای دوم از این کانال بازدید کرد.

خطر تهدید سیل مناطق عین2 و ملاشیه اهواز برطرف شد

اهواز - ایرنا - مدیرکل اداره راه و شهرسازی خوزستان با اشاره به مهار کانال سلمان در شمال غرب اهواز گفت: سیلاب دیگر مناطق عین 2 و ملاشیه را در اهواز تهدید نمی کند.

آبگیری از کانال سلمان به دلیل احتمال آلودگی نفتی متوقف شد

اهواز – ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: روز گذشته از منابع و مراجع مختلف گزارشهایی از وجود لکه های نفتی بر آب کانال سلمان رسید که برای حفظ سلامت شهروندان آبگیری از این کانال سلمان متوقف شد.

نجات جان یک کودک از غرق شدن در کانال سلمان اهواز

رئیس سازمان آتش نشانی اهواز گفت: آتش نشانان جان کودکی که در کانال سلمان در حال غرق شدن بود را نجات دادند.]]>

لایروبی کانال سلمان تاثیر زیادی در سرعت بخشیدن انتقال آب از دشت اهواز به تالاب هورالعظیم دارد

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور در دومین روز از سفر به استان خوزستان، از کانال سلمان و سیل بند آن بازدید و دستورات لازم را در خصوص استحکام سیل بند و لایروبی کانال صادر کرد.]]>

نجات جان کودک در کانال سلمان اهواز

با تلاش آتش نشانان ،جان یک کودک در کانال سلمان اهواز نجات یافت.

کانال انحراف آب سلمان به ملاشیه بسته شد

اهواز-فرماندار شهرستان اهواز گفت: کانال انحراف آب سلمان در منطقه ملاشیه ظهر چهارشنبه بسته شد.

سرریز رودخانه کرخه به کانال شهید چمران شهرستان حمیدیه مهارشد

اهواز- ایرنا- مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: عملیات احداث سیل‌بند کانال شهید چمران پس از چهار روز به پایان رسید و سرریز رودخانه کرخه به کانال شهید چمران در ورودی شهرستان حمیدیه مهار شد.

اهواز، در برابر سیل

با شکسته شدن سیل‌بند و طغیان کانال سلمان در نزدیکی شهر اهواز، آب رودخانه کرخه به سرعت به سمت شهر در حال پیشروی است. ورودی شمال غربی شهر اهواز در محل میدان پلیس و ابتدای اتوبان اهواز - اندیمشک، زیر آب رفته است و مردم در تلاش برای احداث سیل‌بند و جلوگیری از

لایروبی بخش انتهایی کانال سلمان در منطقه عین 2 اهواز به طول 60 کیلومتر

بخش انتهایی کانال سلمان به طول 60 کیلومتر در دو طرف، از پل سید خلف تا منطقه عین 2 اهواز هم اکنون در حال لایروبی می باشد.]]>

سیلاب وارد ملاشیه نشده است/ عملیات انسداد سرریز کانال انتقال آب کرخه به اهواز در حال انجام است

سرریز رودخانه کرخه به کانال شهید چمران شهرستان حمیدیه مهار شد

مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: عملیات احداث سیل‌بند کانال شهید چمران پس از چهار روز تلاش شبانه‌روزی مجموعه سازمان آب و برق خوزستان به پایان رسید و سرریز رودخانه کرخه به کانال شهید چمران در ورودی شهرستان حمیدیه مهار شد.

ویدئو / تلاش برای ساخت سیل‌بند در اهواز

با شکسته شدن سیل‌بند و طغیان کانال سلمان در نزدیکی شهر اهواز، آب رودخانه کرخه به سرعت به سمت شهر در حال پیشروی است. ورودی شمال غربی اهواز زیر آب رفته و مردم برای احداث سیل‌بند و جلوگیری از هجوم آب به سمت مناطق مسکونی تلاش می‌کنند. فرماندار اهواز گفته خطری

خاکریز شکسته شده در ملاشیه اهواز در دست ترمیم است

اهواز – ایرنا- معاون خدمات شهری شهرداری اهواز گفت: بخشی از خاکریز کانال سلمان در کوی ملاشیه اهواز شکسته شده که توسط نیروهای جهادی و مردمی در دست ترمیم است.

میدان تره بار اهواز دچار آبگرفتگی نشده است

اهواز - ایرنا- معاون خدمات شهری شهرد اری اهواز گفت: میدان میوه و تره بار اهواز دچار آبگرفتگی نشده است و دلیل جابجایی شب گذشته آن به نمایشگاه بین المللی، تسهیل تردد ماشین آلات سنگین ترمیم سیل بند کانال سلمان بود.