امام جمعه لواسانات: آمریکا منشاء بدترین تروریست ها است

تهران-ایرنا- امام جمعه لواسانات در واکنش به تروریستی خواندن سپاه پاسداران از سوی آمریکا در صفحه توئیتر خود نوشت: آمریکا منشاء بدترین تروریست هاست و ما به دشمنی با آمریکا افتخار می کنیم.مطالب مرتبط

امام جمعه: هیات بررسی تخلفات لواسانات تشکیل شود

تهران- ایرنا- امام جمعه لواسانات خطاب به مسئولان قوه قضائیه درخواست تشکیل هیات ویژه ای از قضات جوان در جهت بررسی و رفع ابهامات ساخت و سازهای غیرمجاز و زمین خواری حریم رودخانه ها را اعلام کرد.

آمریکا خود تروریست است

ساری - امام جمعه موقت ساری با محکوم کردن اقدام خصمانه آمریکا علیه سپاه پاسداران اظهار داشت: آمریکا خود تروریست جهانی است.

امام جمعه بجنورد: علت دشمنی آمریکا با نظام، ترس از سپاه است

بجنورد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد گفت: آمریکا با قرار دادن سپاه در لیست تروریست ها ترس درونی خود را آشکار کرد و در حقیقت علت اصلی آن هم قدرتمند بودن این نهاد انقلابی است.

همه مصائب آموزش و پرورش بی مدیر لواسانات

تهران- ایرنا- تاخیر در انتصاب رئیس اداره آموزش و پرورش بخش لواسانات شهرستان شمیرانات پس از 2 ماه به دنبال تغییر و تحولات مدیریتی متعدد طی چند سال اخیر، به اعتراض مردم و حتی مکاتبه امام جمعه با مسئولان متولی نیز منجر شده است.

همه مصائب آموزش و پرورش بی مدیر لواسانات

تهران- ایرنا- تاخیر در انتصاب رئیس اداره آموزش و پرورش بخش لواسانات شهرستان شمیرانات در استان تهران پس از 2 ماه، به دنبال تغییر و تحولات مدیریتی متعدد طی چند سال اخیر، به اعتراض مردم و حتی مکاتبه امام جمعه با مسئولان متولی منجر شده است.

تروریست خواندن سپاه به خاطر شکست آمریکا در منطقه است

یزد - ایرنا - امام جمعه مهریز گفت: تروریست اعلام کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سوی دولت آمریکا و رئیس جمهوری این کشور به خاطر شکست های متوالی استکبار جهانی و حامیان آنها به خصوص صهیونیست ها در منطقه خاورمیانه و جهان اسلام است.

امام‌جمعه اصفهان: امروز بسیاری از مردم ارزش سپاه را درک کردند؛ مسئولان امیدی به بیگانگان نداشته باشند

امام جمعه اصفهان گفت: با تروریست خواندن سپاه از سوی آمریکا آن‌هایی هم که در داخل ارزش سپاه را به خوبی درک نکرده بودند اکنون درک کردند.

لواسانات همزمان با میلاد امام عصر پایلوت مشاورات قرآنی شد

تهران- ایرنا- همزمان با شب میلاد امام عصر (عج) منطقه لواسانات تهران به عنوان پایلوت مشاورات قرآنی رایگان از سوی متخصصان در مورد سبک زندگی سالم انتخاب و موسسه فرهنگی قرآن وعترت روح الجنان به این منظور، راه اندازی شد.

امام جمعه ملایر: فتنه های آمریکا پایان ندارد

همدان- ایرنا- امام جمعه ملایر گفت: آمریکا چهره پلید و شیطانی دارد و تغییر نمی کند و برای دسیسه ها و فتنه های آن پایانی نیست.

آمریکا حامی تروریست است/ تجاوز و قتل پیشینه غیر قابل انکار آمریکا

شاهرود - استاندار سمنان با بیان اینکه آمریکا همیشه حامی تروریست بوده اما سپاه را وارد فهرست تروریستی می‌کند، گفت: این اقدام مضحک بوده چرا که اتفاقاً پیشینه آمریکا مملو از تجاوز و قتل است.

واکنش علمای اهل‌سنت کرمانشاه به اقدام آمریکا علیه سپاه؛

علمای اهل‌سنت کرمانشاه در واکنش به تروریست خواندن سپاه توسط آمریکا عنوان کردند: آمریکا ام‌الفساد و بانی اصلی ترور و تروریست در جهان است.

دایی: بدترین بازی دوران مربیگری‌ام بود/ نمی‌دانم باید چه کنیم

سرمربی تیم فوتبال سایپا از دیدار برابر سپاهان به عنوان بدترین بازی فصل تیمش یاد کرد.

فرماندهی مرکزی آمریکا(سنتکام) از سوی ایران تروریست اعلام شد

مطابق با مصوبه مجلس شورای اسلامی، فرماندهی مرکزی آمریکا (سنتکام)، نیروها، سازمان‌ها و یا نهادهای تحت اختیار این فرماندهی تروریست هستند.

آمریکا برای تامین صهیونیست‌ها سپاه را تروریست خواند

معاون پارلمانی سپاه گفت: تلاش آمریکا بر این امر متمرکز است که با انجام اقداماتی، امنیت رژیم صهیونیستی در آینده منطقه را تامین کند به همین دلیل، سپاه را تروریست خواند.

تهران| ایجاد مجتمع‌های آموزشی با محوریت «قرآن و نهج‌البلاغه» در لواسانات پیگیری می‌شود

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه لواسان با اشاره به تلاش‌های دشمن برای به انحراف کشاندن جوانان گفت: ایجاد مجتمع‌های آموزشی با هدف ترویح و تعمیق آموزه‌های قرآنی در لواسانات پیگیری می‌شود.

بلومبرگ: ایران طرح تلافی اقدام آمریکا علیه سپاه را تصویب کرد

تهران-ایرنا- شبکه خبری بلومبرگ گزارش داد: پارلمان ایران طرحی را تصویب کرده که اقدام آمریکا علیه نیروهای سپاه را با تروریست خواندن فرماندهی مرکزی آمریکا در غرب آسیا و هرگونه سازمان یا نهادی که با آن همکاری می کند، تروریست می خواند.

امام جمعه قزوین: آمریکا شاخصه‌های یک جامعه ماندگار را از دست داده است

قدرت پوشالی آمریکا روبه زوال است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در خطبه های نماز جمعه گفت: دشمنی های روز افزوزن آمریکاواقدامات خصمانه ای همچون جلوگیری از کمک به سیل زدگان کشورمان نشان از روبه زوال بودن آمریکاست.

امام جمعه شهرکرد: رسالت شیعه پیمان مستمر با امام زمان است

شهرکرد - ایرنا- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به ویژگیهای عصر غیب ، یکی از مهمترین رسالت شیعیان ، پیمان مستمر با امام زمان (عج) عنوان کرد.

امام جمعه قزوین: پذیرندگان ظلم هرگز منتظران ظهور نیستند

قزوین - ایرنا - نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین گفت: اگر مردم ظلم را بپذیرند نسبتی با منتظران امام مهدی (عج) ندارند، اما اگر مردم در مقابل ظلم بایستند مظلوم هستند و خداوند یاریگر آنان خواهد بود.