کمک رسانی پلیس به هموطنان سیل زده با تمام توان/ کشف 90 درصد موادمخدر ورودی از مرز های خراسان رضوی
مطالب مرتبط

کمک رسانی پلیس به هموطنان سیل زده با تمام توان/ کشف 90 درصد موادمخدر ورودی از مرز های خراسان رضوی

جاده های خراسان رضوی بارانی و لغزنده است

مشهد- ایرنا- رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: بارش باران در تمام مسیرهای جاده ای این استان گزارش شده که حجم آن در حال افزایش می باشد لذا هم اینک سطح همه جاده ها لغزنده است.

210 درصد افزایش بارندگی در خراسان رضوی ثبت شد

مشهد- ایرنا- مدیرکل هواشناسی خراسان رضوی گفت: حجم بارندگی در این استان از ابتدای سال زراعی جاری (مهر ماه 1397) تاکنون نسبت به مدت مشابه پارسال به میزان 210 درصد بیشتر شده است.

بارش شدید باران، جاده های خراسان رضوی را لغزنده کرد

مشهد- ایرنا- رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: در تمام جاده های این استان بارش شدید باران و لغزندگی سطح جاده گزارش شده است.

71 درصد مصوبات شورای گفت و گوی خراسان رضوی اجرا شد

مشهد- ایرنا- رئیس دبیرخانه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی خراسان رضوی گفت: این شورا در سال گذشته 109 مصوبه داشت که 71 درصد آنها اجرا شده است.

امداد رسانی به ۶۰۱ سیل زده در خراسان رضوی

مشهد-مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی گفت: طی ۴۸ ساعت گذشته به ۶۰۱ نفر سیل زده در استان امداد رسانی شده است.

کمین پلیس مبارزه با مواد مخدر در کویر

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا، کنترل کویر و مناطق منتهی به مرزهای شرقی کشور را از اولویت های پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا در سال 98 برشمرد.

تمام شهرستان‌های خراسان رضوی درگیر بارش هستند

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: براساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته از سوی هواشناسی استان خراسان شدت بارش‌ها از سامانه قبلی بیشتر خواهد بود.

اقامت نوروزی در خراسان رضوی هفت درصد افزایش داشت

مشهد- ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: اقامت مسافران در این استان طی نوروز امسال در مقایسه با سال قبل هفت درصد افزایش داشت.

بارندگی 30 درصد از هزینه علوفه دام عشایر خراسان رضوی کاست

مشهد- ایرنا- مدیرکل امورعشایر خراسان رضوی گفت: بارندگیهای اخیر هزینه پرواربندی و تامین علوفه برای دام عشایر در این استان را 30 درصد کاهش داده است.

با تمام توان پای انقلاب ایستاده‌ایم

رئیس پلیس پایتخت، با حضور در جشن میلاد مسعود حضرت ولیعصر(عج)، با اشاره به اخوت و همدلی نیروهای مسلح و ایستادگی در برابر توطئه‌های دشمنان، گفت: نیروی انتظامی با تمام توان و با وجود سختی‌های موجود، پای مقام معظم رهبری و انقلاب اسلامی می‌ایستد و جانفشانی می

مدیران گلستان از امدارسانی خراسان رضوی ابراز رضایت کردند

مشهد- ایرنا- معاون هماهنگی امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: مدیران و مسئولان استان سیلزده گلستان نسبت به کمک رسانی خراسان رضوی به آن سامان اظهار رضایت و اعلام کردند تاکنون بخش عمده ای از مشکلات ناشی از رخداد سیل با امدادرسانی های این استان رفع شده ا

599 میلیون مترمکعب آب پشت سدهای خراسان رضوی جمع شده است

مدیر بهره برداری و نگهداری تاسیسات آبی شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی گفت: 38درصد از مجموع 20 سد شاخص استان وضعیت پر و یا نیمه پر دارند که این میزان در سال گذشته 23 درصد بوده است.

افزایش صدور مجوز استاندارد در خراسان رضوی

244 فقره پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری برای کالاهای تولیدی در خراسان رضوی طی پارسال صادر شد که در مقایسه با سال 96 پنج درصد بیشتر شده است.

بازداشت 3 مأمور قلابی پلیس مبارزه با موادمخدر

رئیس کلانتری 116 مولوی از دستگیری سه مأمور قلابی پلیس مبارزه با موادمخدر خبر داد.

افزون بر یک تن موادمخدر در عملیات مشترک پلیس کشف شد

بیرجند- ایرنا- فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: یک تن و 12 کیلوگرم انواع مواد مخدر در عملیات مشترک بین خراسان جنوبی و سمنان کشف شد.

تردد در جاده های خراسان شمالی بیشتر شد

بجنورد- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: بر اساس اطلاعات دریافتی از 45 دستگاه ترددشمار، میزان ترددهای ورودی به استان در سال گذشته به نسبت سال پیش از آن 8.7 درصد و ترددهای خروجی نیز 9.6 درصد افزایش داشته است.

سیلاب مسیر بردسکن به طبس را بست

مشهد- ایرنا- رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: جاده بردسکن به طبس در محدوده خراسان رضوی به طول 270 کیلومتر به علت جاری شدن سیلاب از ساعتی قبل بسته شده است.

بارشهای پرحجم و شدید در خراسان رضوی تداوم دارد

مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارشهای رگباری و پرحجم همراه با کاهش دمای هوا ظرف روزهای یکشنبه و دوشنبه 25 و 26 فروردین ماه جاری تمام مناطق این استان را فرا می گیرد.

بارشهای پرحجم و شدید در خراسان رضوی تداوم دارد

مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارشهای رگباری و پرحجم همراه با کاهش دمای هوا ظرف روزهای یکشنبه و دوشنبه 25 و 26 فروردین ماه جاری تمام مناطق این استان را فرا می گیرد.