چگونه بر مصرف اینترنت نظارت کنیم؟
مطالب مرتبط

چگونه بر مصرف اینترنت نظارت کنیم؟

سامانه‌ رسیدگی به تخلفات اینترنت و موبایل؛ چگونه از اپراتورها شکایت کنیم؟

در سامانه 195 سازمان تنظیم مقررات می توانید شکایت های خود مبنی بر کندی سرعت اینترنت، گران فروشی بسته ها، پیامک های تبلیغاتی، تشعشعات و... را ثبت و پیگیری نمائید.

کنترل فناورانه مصرف اینترنت

اردبیلی: نظارت و اجرای قانون مهمترین مسأله در پیوستن به معاهدات بین‌المللی است

یک حقوقدان گفت: اگر نظارتی بر جابجایی پول‌های کلان وجود نداشته باشد، پول‌های کثیف وارد مجاری بانکی می‌شود و مهم‌تر از پیوستن به معاهده بین‌المللی این است که چگونه قانون را اجرا کنیم.

کهگیلویه و بویراحمد؛ سومین استان کشور در مصرف اینترنت همراه

مدیرعامل شرکت مخابرات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سال گذشته بیش از 40 سایت تلفن همراه و اینترنت پرسرعت در برخی از نقاط روستایی و شهری استان نصب و راه اندازی شده است.

ایران به‌دنبال تحقق اینترنت ۲۰ مگابیتی با فیبر نوری

برای دسترسی ۸۰ درصد خانوارهای ایرانی به اینترنت با سرعت ۲۰ مگابیت بر ثانیه که تکلیف آن در برنامه ششم توسعه آمده است، باید به سمت فناوری‌های جدیدی مانند فیبر نوری رفته و آن را با ADSL جایگزین کنیم.

«رحمان ۱۴۰۰» چگونه ارشاد را دور زد؟/ در خدمت و خیانت «نظارت»

اظهارات یکی از مدیران سینمایی درباره فاقد مجوز بودن پرفروش‌ترین فیلم نوروز ۹۸ و درپی آن توقف اکران این فیلم، باردیگر سازوکار «نظارت» در سینمای ایران را با سوالات جدی مواجه کرده است.

چگونه افراد را بدون بلاک کردن، در اینستاگرام حذف کنیم؟

این گزارش به کاربران اینستاگرام آموزش می‌دهد چگونه بدون نیاز به بلاک (مسدود) کردن افراد، آنها را از فهرست دنبال کنندگان حساب کاربری خود خارج کنند.

چگونه از سواستفاده از عکس پروفایل واتس‌اپ جلوگیری کنیم؟

چگونه ایمیل‌های مورد نظر خود را در جیمیل بلاک کنیم؟

آینده روشن است

تهران- ایرنا- دسترسی10میلیون نفر به اینترنت پهن باند ثابت، دسترسی 36میلیون نفر به اینترنت پهن باند، سرمایه گذاری 200 هزار میلیاردی در بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات، افزایش پهنای باند اینترنت از 73 به 900گیگابیت بر ثانیه، آغاز توسعه روستایی و ارائه خدمات ن

اعتقاد مردم به روح بلند «تختی»/ چگونه با ورزش روحمان را بزرگ کنیم؟

نگاهی به لایحه استفاده از «اینترنت ملی» در روسیه

پارلمان روسیه رای نهایی به لایحه ای داد که به موجب آن اینترنت بومی جایگزین شبکه جهانی اینترنت میشود. قانونگذاران روسیه معتقدند که این قانون روسیه را از حملات احتمالی سایبری در امان نگه میدارد.این مسئله موجب افروختن خشم عده‌ای شده است که باور دارند که قان

مصرف سوخت در واحدهای تولیدی قزوین کاهش یافت

قزوین- مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان قزوین گفت: با گشت‌های مشترک، کنترل و نظارت مستمر درسال قبل ۱۱ میلیون لیتر مصرف سوخت در واحدهای صنعتی و کشاورزی کاهش یافت و کنترل شد.

اینترنت اکسپلورر را هرچه سریعتر حذف کنید

به تازگی محققان و کارشناسان امنیتی به کاربران هشدار داده‌اند که مرورگر اینترنت اکسپلورر از رایانه خود به طور کلی حذف کنند.

کدام مواد غذایی را در فصل بهار مصرف کنیم؟

گستردگی اینترنت اشیاء مدیون پیشرفت تکنولوژی‌های جانبی است

دبیر اجرایی سومین کنفرانس بین المللی "اینترنت اشیاء و کاربردها" گفت: اینترنت اشیاء پیشرفت خود را مدیون پیشرفت تکنولوژی‌های جانبی این حوزه است.

دانشگاه اصفهان به آزمایشگاه های تخصصی اینترنت اشیا مجهز می شود

اصفهان - ایرنا - مسوول کمیته اینترنت اشیا دانشگاه اصفهان گفت: دانشکده کامپیوتر این دانشگاه با تخصیص بیش از 10 میلیارد ریال اعتبار به 2 آزمایشگاه تخصصی ' ارتباطات و امنیت اطلاعات ' و ' سنسورها ' در بخش اینترنت اشیا مجهز خواهد شد.

مصرف بهینه گاز در گیلان، موجب عدم تغییر نسبت به سال96 شد

رشت- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز گیلان گفت: مصرف گاز در سال 97 به علت اعمال محدودیت مصرف برای بخش نیروگاهی در فصل سرما و رعایت مصرف بهینه در بخش خانگی، نسبت به سال 96 تغییری نداشته است.

یک دقیقه در اینترنت در سال ۲۰۱۹

مرکز افکار سنجی دانشجویان ایران(ایسپا) یک اینفوگرافی منتشر کرده که نشان می‌دهد یک دقیقه در اینترنت در سال ۲۰۱۹ چه می‌گذرد.