توصیه‌های انگلیس به شهروندان خود هنگام سفر به ایران

وزرات امور خارجه انگلیس با انتشار بیانیه‌ای توصیه‌هایی برای شهروندان خود داشت تا به برخی مناطق ایران سفر نکنند و در صورت سفر کردن به ایران نیز برخی اصول را رعایت کنند.مطالب مرتبط

توصیه‌های انگلیس به شهروندان خود هنگام سفر به ایران

وزرات امور خارجه انگلیس با انتشار بیانیه‌ای توصیه‌هایی برای شهروندان خود داشت تا به برخی مناطق ایران سفر نکنند و در صورت سفر کردن به ایران نیز برخی اصول را رعایت کنند.

انگلیس درباره سفر به ایران هشدار مسافرتی صادر کرد

لندن – ایرنا – وزارت امور خارجه انگلیس با اشاره به بارش‌های سنگین و جاری شدن سیلاب های اخیر در ایران ، به اتباع خود توصیه کرد تا تحولات آب و هوایی را از اخبار دنبال کرده و مراقبت‌های لازم را به عمل‌ آورند.

درس «مجلس‌داری» رییس پارلمان انگلیس به پلوسی!

رییس‌ مجلس نمایندگان آمریکا گفت که توصیه‌هایی را از رییس مجلس عوام انگلیس درباره این که چطور «OOORRRDDEERR» (نظم) بگوید، فراگرفته است.

آماده‌باش ۳۰۲ تیم امدادی و عملیاتی در خراسان‌جنوبی/ شهروندان توصیه‌ها را جدی بگیرند

دولت انگلیس از تصمیم توقف مراسلات به ایران شوکه شده است

لندن – ایرنا – سفیرایران در انگلیس با اشاره به بیانیه اخیر شرکت پست سلطنتی انگلیس (رویال میل) درباره توقف مراسلات به مقصد ایران گفت: پیگیری انجام‌شده نشان داد که وزارت خارجه و شرکت پست انگلیس خود از بیانیه این شرکت خدمات‌رسانی شوکه شده‌اند.

هواشناسی: شهروندان تهرانی در حاشیه رودخانه ها اطراق نکنند

تهران- ایرنا- اداره کل هواشناسی استان تهران در اطلاعیه ای با پیش بینی رگبار و رعد و برق از روز چهارشنبه در این استان به شهروندان توصیه کرد: به دلیل احتمال سیلابی شدن رودخانه ها و مسیل ها از اطراق در حاشبه رودخانه ها خودداری کنند.

هواشناسی تهران: شهروندان در حاشیه رودخانه ها اطراق نکنند

تهران-ایرنا- اداره کل هواشناسی استان تهران در اطلاعیه ای با پیش بینی رگبار و رعد و برق از روز چهارشنبه در این استان به شهروندان توصیه کرد: به دلیل احتمال سیلابی شدن رودخانه ها و مسیل ها از اطراق در حاشبه رودخانه ها خودداری کنند.

تحلیل سفیر پیشین ایران در انگلیس درباره اقدام آمریکا علیه سپاه

تهران - ایرنا- سفیر پیشین ایران در انگلیس، گفت: برخی از کشورهای منطقه با همراهی رژیم صهیونیستی افزایش فشارها بر ایران را دنبال می کنند.

صدور روادید ایران برای شهروندان کرد عراقی پستی شد

اربیل ـ ایرنا ـ اداره کل پست اقلیم کردستان عراق اعلام کرد با سرکنسولگری ایران در اربیل به توافق رسیده است تا شهروندان کرد عراقی بتوانند از طریق مراکز این اداره کل ویزای ایران را دریافت کنند.

اکثر شهروندان آلمانی به وقوع برگزیت منظم تا 31 اکتبر اعتقاد ندارند

بسیاری از شهروندان آلمانی با دیده تردید به تعویق مجدد تاریخ برگزیت نگریسته و اعتقادی به خروج منظم انگلیس از اتحادیه اروپا تا تاریخ مقرر ( 31 اکتبر) ندارند.

از انفعال انگلیس درماجرای بریتیش ایرویز تا تصمیم پستی درباره ایران

لندن – ایرنا – وزارت امور خارجه انگلیس که در ماجرای تعلیق پروازهای بریتیش ایرویز به ایران جز ابراز تأسف و تأکید بر تجاری بودن این تصمیم اقدامی نکرد، اینک وعده داده است که با جدیت تصمیم شرکت خصوصی پست سلطنتی انگلیس (رویال میل) درباره توقف مراسلات به مقصد ا

وزارت خارجه انگلیس: به ایران سفر نکنید

وزارت خارجه انگلیس با تکرار ادعاها در مورد وضعیت ایران، از اتباعش خواست از سفر به این کشور خودداری کنند.

معاون ترامپ مدعی بازداشت دو ایرانی در مرز مکزیک شد

معاون رئیس‌جمهور آمریکا هنگام بازدید از مرز مکزیک ادعا کرده دو تبعه ایران هنگام تلاش برای ورود به آمریکا در مرز مکزیک بازداشت شده‌اند.

ادعای غیرطبیعی بودن بارش‌ها کذب است/ مسئولان احتمال وقوع دوباره سیلاب را جدی بگیرند

یک استاد دانشکده محیط زیست دانشگاه تهران با انتقاد از رها شدن سیلاب دشت‌ها در کشور در ادامه جدی گرفتن تهیه سیستم هشدار سیلاب، مدیریت به هنگام سیلاب‌ها و فعال سازی ساختار تشکیلات مختص مقابله با سیلاب را توصیه کرد.

عقب نشینی شرکت رویال میل انگلیس

لندن - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در انگلیس در توئیتی نوشت: شرکت خدمات پست بریتانیا در یک عقب ‌نشینی و با حذف بیانیه قبلی، اعلام کرده که در حال حاضر به دلیل مسائل اجرایی امکان صدور مراسلات به مقصد ایران را ندارد و بدنبال حل بسیار فوری مسئله می‌باشد.

استراحتگاه دست هنگام کار با موس ساخته شد+فیلم

شیوه استفاده ما از موس و کیبورد رایانه در طول این سال‌ها تغییر نکرده است، اما این بدان معنا نیست که ما باید در هنگام استفاده از آنها درد و ناراحتی را تجربه کنیم.

آبگرفتگی معابرشهری یزد، معضلی که باید رفع شود

یزد - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد با اشاره به نارضایتی شهروندان از آبگرفتگی معابر در هنگام بارش افزود: در مرکز استان پیش ‌از این 160 نقطه آبگیری وجود داشت که الآن به 27 مورد کاهش یافته که باید همین هم توسط شهرداری‌ها رفع شود.

راهکار ایران برای لغو اقدام شرکت پستی انگلیس

تهران- ایرنا- متوقف شدن ارسال مرسولات از انگلیس به ایران از سوی شرکت پست سلطنتی این کشور، با واکنش تهران مواجه و راهکارهای «امکان شکایت از رویال میل نزد دادگاه محل و اتحادیه جهانی پست و تشکیل یک پویش(کمپین) مردمی» برای لغو این اقدام اعلام شده است.

اما و اگرهای حفاظت از بناهای تاریخی یزد در هنگام وقوع بحران

مدیرکل مدیریت بحران استان یزد گفت: حفاظت از شهروندان و بناهای تاریخی مستلزم مدیریتی منسجم و البته پیش‌بینی بحران‌های احتمالی است.

هشدار انگلیس درباره سفر اتباعش به ایران

وزارت خارجه انگلیس طی بیانیه‌ای درباره سفر اتباعش به ایران هشدار داد.