حضور وزیر علوم در منزل ۴ استاد نام‌آشنای دانشگاه‌های کشور

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به مناسبت آغاز سال نو، با همراهی برخی از معاونان خود و چند تن از رؤسای دانشگاه‌ها، در منزل چهار تن از اساتید برجسته و نام آشنای آموزش عالی حضور یافت و با آنها دیدار و گفت‌وگو کرد.مطالب مرتبط

حضور وزیر علوم در منزل ۴ استاد نام‌آشنای دانشگاه‌های کشور

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به مناسبت آغاز سال نو، با همراهی برخی از معاونان خود و چند تن از رؤسای دانشگاه‌ها، در منزل چهار تن از اساتید برجسته و نام آشنای آموزش عالی حضور یافت و با آنها دیدار و گفت‌وگو کرد.

وزیر علوم میهمان منزل ۴ استاد برجسته دانشگاه‌های کشور شد

وزیر علوم میهمان منزل 4 چهره برجسته دانشگاه ها شد

تهران – ایرنا – وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در منزل چهار چهره برجسته دانشگاه ها حضور یافت و به مناسبت ایام نوروز با آنها دیدار کرد.

دیدار نوروزی وزیر علوم با چهار پیشکسوت آموزش عالی

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با همراهی برخی از معاونان وزارتخانه و چند تن از روسای دانشگاه‌ها به مناسبت آغاز سال نو، با حضور در منزل چهار تن از اساتید برجسته، نام آشنا و پیشکسوت آموزش عالی، با آنها دیدار و گفت‌وگو کرد.

افتتاح طرح های آموزشی فسا فردا با حضور وزیر علوم

سه طرح آموزشی با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همزمان با سالروز میلاد امام زمان (عج)) در دانشگاه فسا به بهره برداری می‌رسد .

استاد دانشگاه: کشور نیازمند برنامه ریزی پیش از بحران است

تهران-ایرنا- استاد مرکز تحقیقات علوم زمین آلمان گفت: مجموع نتایج سیل اخیر نشان می دهد که در سه سیکل پیش از سیل، بحران و ریکاوری برنامه ریزی و مدیریت پیش از بحران وجود ندارد.

حضور ظریف در جمع اساتید دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران

وزیر امور خارجه کشورمان در جمع اساتید دانشکده حقوق و علوم سیاسی تهران حضور یافت و با آنها در خصوص مهم‌ترین مسائل سیاست و روابط خارجی کشور گفت‌و‌گو کرد.

استاد دانشگاه: سکته قلبی بیشتر به سراغ مردان می آید

تهران - ایرنا - استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به بالا بودن میزان ابتلا به سکته قلبی میان مردان، گفت: مردان 1.5 تا 2 برابر زنان دچار این بیماری می شوند.

اختصاص هزینه جشن روز استاد به سیلزدگان مازندران

ساری – ایرنا – دانشگاه علوم پزشکی مازندران اعلام کرد که هزینه های برگزاری مراسم جشن روز ' استاد ' امسال این دانشگاه برای کمک به خانواده های آسیب دیده از سیل در این استان اختصاص داده و این کار را با خرید لوازم مورد نیاز و ارسال آن به مناطق مورد نظر انجام

نشست هم اندیشی وزیر علوم با استادان وصاحب نظران بیش از ۷۰ دانشگاه

نشست هم‌اندیشی وزیر علوم با استادان و صاحب‌نظران برجسته بیش از ۷۰ دانشگاه، مرکز پژوهشی و پارک علم و فناوری سراسر کشور فردا برگزار می شود.

نشست شورای معاونان اداری و مالی دانشگاه‌های بزرگ کشور در دانشگاه شیراز برگزار شد

بیست و سومین نشست شورای معاونان اداری و مالی دانشگاه های بزرگ کشور با حضور منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه شیراز برگزار شد.]]>

ظریف با اساتید حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران دیدار کرد

وزیر خارجه کشورمان پیش از ظهر امروز در جمع دهها تن از اساتید و اعضای هیات علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران حضور یافت.

مدیرکل تربیت بدنی وزارت علوم: دانشگاه‌ها برای فعالیت ورزشی دانشجویان، فضای امن ایجاد کنند

با حضور معاون وزیر علوم و مدیرکل تربیت بدنی این وزارتخانه دو پروژه ورزشی در دانشگاه حضرت معصومه (س) قم افتتاح شد.

زاهدی از پاسخ وزیر علوم قانع شد

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از پاسخ وزیر علوم درباره علت ضعف مدیریت و برنامه ریزی در دانشگاه پیام نور کشور قانع شد.

رشد ۷ درصدی بودجه دانشگاه‌های علوم پزشکی در سال ۹۸

معاون فرهنگی دانشجویی وزیر بهداشت گفت: بر اساس سرجمع کل بودجه دانشگاه‌ها، امسال فقط شاهد افزایش ۷ درصدی بودجه دانشگاه‌های علوم پزشکی بوده‌ایم که رقم محدودی است. البته بودجه خیلی از دانشگاه‌ها نسبت به سال گذشته کاهش یافته و برخی از دانشگاه‌ها، بودجه‌هایشان

اثرگذاری دانشگاه‌ها جهت حل مسائل کشور تقویت می‌شود

رئیس مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور گفت: بحث حضور فکری و اثر گذاری دانشگاه‌ها جهت حل مسائل کشور در نشستهای اساتید دانشگاهها و وزارت علوم تقویت می‌شود.

«تأمین کسری بودجه تغذیه» در دانشگاه‌های علوم پزشکی بررسی شد

موضوع بررسی وضعیت منابع مالی مورد نیاز حوزه تغذیه دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در سیزدهمین اجلاس معاونان فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی بررسی شد.

نشست هم اندیشی وزیر علوم با صاحبنظران دانشگاهها برگزار شد

نشست هم اندیشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با استادان و صاحبنظران برجسته دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور صبح امروز در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد.

استحصال انرژی از چرخ‌های خودرو با ابتکار استاد دانشگاه سمنان

اختراع پروفسور نیما امجدی، استاد دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه سمنان موفق به ثبت در اداره ثبت اختراعات آمریکا شد.

نظرات اساتید دانشگاه برای حل مسائل کشور به رئیس جمهور ارسال شد

وزیر علوم از همکاری وزارت علوم با دولت خبر داد و گفت: سال گذشته در خصوص موضوعات مختلف، اساتید دانشگاه نظرات خود را اعلام کرده و به صورت مکتوب برای رئیس جمهور و معاونان آن ارسال شد.