مذاکره برای رفع ممنوعیت واردات خودرو به کیش

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش در آخرین روزهای سال ۱۳۹۷ با حضور در خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ضمن ابراز امیدواری نسبت به رفع ممنوعیت واردات بدون تعرفه خودرو در این منطقه، از انجام مذاکراتی برای توسعه گردشگری سلامت و افزایش اختیارات بانک‌های بین‌المطالب مرتبط

‌ممنوعیت صادرات و واردات فقط مشکلات را بیشتر می‌کند

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس گفت: متاسفانه مدیران تنظیم بازار لحظه‌ای تصمیم‌گیری می‌کنند در حالی که ممنوعیت صادرات و واردات فقط مشکلات را بیشتر و ضربه‌ای مهلک به صادرکنندگان و تولیدکنندگان وارد می‌کند.

واردات گاز عراق از ایران افزایش پیدا می‌کند

وزارت برق عراق اعلام کرد عراق هیچ جایگزینی برای واردات گاز ایران ندارد و توقف واردات به بهای از دست رفتن ۴۰۰۰ مگاوات ظرفیت در شبکه نیروی عراق تمام می‌شود.

آزادسازی واردات زنبور ملکه در دست انداز کارشکنی‌ها

مدیرعامل اتحادیه زنبورداران استان مازندران گفت: وزارت جهاد کشاورزی با واردات زنبور ملکه موافق است اما هنوز امکان آن از مجاری قانونی وجود ندارد، عدم واردات ملکه مامنی برای قاچاق فراهم می‌کند.

اشرف غنی: طالبان راهی جز مذاکره مستقیم با دولت افغانستان ندارد

رئیس جمهور افغانستان در دیدار با هیئت مذاکره کننده این کشور تصریح کرد، به طالبان بفهمانید که برای پایان جنگ راهی جز مذاکره مستقیم با دولت افغانستان ندارند.

مذاکره کنندگان آمریکایی تسلیم سرسختی چین شدند

مذاکره کنندگان آمریکایی در پی مقاومت شدید پکن، درخواست‌ها برای محدود شدن یارانه‌های صنعتی به عنوان شرطی برای توافق تجاری با چین را ملایم کردند.

سفر نمایندگان کره جنوبی به واشنگتن برای مذاکره درباره عدم تمدید معافیت‌ها

در پی تصمیم ترامپ برای لغو معافیت‌های نفتی، گروهی از کره جنوبی برای مذاکره با مقام‌های کاخ سفید راهی واشنگتن می‌شوند.]]>

راهی جز ایستادگی و مقاومت در برابر متجاوز وجود ندارد

تهران- ایرنا- رییس جمهوری با تأکید بر این که آمریکا به دروغ به دنبال مذاکره است، گفت: ما همواره مرد مذاکره و دیپلماسی بوده ایم ، همانطور که مرد جنگ و دفاع هستیم، مذاکره در صورتی میسر است که همه فشارها برداشته شود و از اقدامات غیرقانونی خود عذرخواهی کنند و

روحانی: مذاکره با چاقوکش ذلت است/ بقای امارات و عربستان در سایه تصمیم ایران است

رئیس‌جمهور در نشست هفتگی هیئت دولت تاکید کرد: مردم به خوبی آگاه باشند که آمریکا به هیچ عنوان آمادگی برای مذاکره ندارد.

کریمی: تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی برای واردات به منزله نابودی تولید داخلی است

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی با بیان این که تولید کنندگان صنعتی و کشاورزان توان رقابت با واردات را ندارند تاکید کرد: تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی برای واردات به منزله نابودی تولید داخلی است.

آزاد شدن صادرات تخم‌مرغ پس از ممنوعیت ۳ ماهه

صادرات تخم مرغ پس از ممنوعیت حدود سه ماهه آزاد شد که به گفته مدیرعامل اتحادیه مرغ تخم‌گذار ممنوعیت آن هم در سال گذشته ضرورتی نداشت.

روسیه، آمریکا و چین طالبان را برای مذاکره با کابل مجاب می‌کنند

روسیه، ایالات متحده و چین این هفته برای تحت فشار قرار دادن شبه‌نظامیان طالبان به برگزاری مذاکره با سیاستمداران و فعالان مدتی افغان تلاش خواهند کرد که گامی مهم در روند پایان دادن به جنگ افغانستان محسوب می‌شود.

منبع عراقی: بغداد نمی تواند واردات گاز از ایران را متوقف کند

تهران - ایرنا - یک منبع نزدیک به دولت عراق روز سه شنبه با بیان اینکه واردات از ایران غیر نفتی بوده و شامل تصمیم اخیر آمریکا نمی شود، افزود که بغداد نمی تواند واردات گاز از ایران که برای ادامه کار ایستگاه های برق بدان نیاز دارد را متوقف کند.

شروط اروپا برای مذاکره تجاری با آمریکا تعیین شد

اتحادیه اروپا شروطش برای مذاکره تجاری با آمریکا را مشخص کرد.]]>

سرما، دلیل تاخیر ورود پیاز به بازار/ مجوزی برای واردات، صادر نشد

یک مقام مسئول در وزارت جهاد کشاورزی، با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود ٥٢٠ هزارتن پیاز بهاره در کشور تولید شود، گفت: نیازی به واردات این محصول نداریم.

سئول: مذاکره با آمریکا برای تمدید معافیت نفتی ایران ادامه دارد

تهران- ایرنا- وزارت خارجه کره جنوبی در واکنش به اعلام تمدید نشدن معافیت برای خریداران نفت ایران اعلام کرد که سئول در همه سطوح در حال مذاکره با واشنگتن برای تمدید معافیت خود از تحریم های آمریکا است.

روحانی: برخی فکر می‌کنند آمریکا آماده مذاکره است و ایران سر باز می‌زند/ اول پشیمان کردن آمریکا بعدا مذاکره

ممنوعیت دوباره عبور و مرور در `پایتخت سریلانکا

سریلانکا بار دیگر در شهر کلمبو ممنوعیت رفت و آمد اعلام کرد.]]>

جیمز جفری:مذاکره با ترکیه درباره ایجاد منطقه امن سوریه ادامه دارد

آنکارا- ایرنا- نماینده ویژه آمریکا در امور سوریه گفت: در حال مذاکره با ترکیه برای ایجاد یک منطقه امن عاری از یگان های کُرد مدافع خلق سوریه (ی پ گ) در شمال این کشور هستیم.

مذاکره عراق با شرکت ایرانی برای تولید برق در کرکوک

بغداد - ایرنا - وزیر برق عراق گفت: شرکت ملی برق منطقه شمال عراق با یک شرکت ایرانی جهت تکمیل پروژه نیروگاه برق گازی جدید الدبس در استان کرکوک مذاکره خواهد کرد.

کریمی: تصمیمات غیرکارشناسی موجب آسیب رساندن به تاجران و محصولات ایرانی می‌شود

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در تذکری به مدیران تنظیم بازار تاکید کرد: تصمیمات نابه‌هنگام در ممنوعیت و آزاد سازی صادرات و واردات موجب وارد کردن خسارات به کالای ایرانی و تاجران ایرانی می‌شود.