پیامدهای ورود بی‌رویه اتباع بیگانه بر فرصت‌های شغلی جوانان

کارشناسان اقتصادی با هشدار نسبت به پیامدهای ورود بی رویه اتباع بیگانه به کشور، اشغال فرصت‌های شغلی جوانان جویای کار توسط مهاجرین را از جمله این پیامدها قلمداد می‌کنند.
کلمات کلیدی: [ اشتغال] [ فرصت شغلی] [ اتباع بیگانه] [ اتباع غیرمجاز]


مطالب مرتبط

پیامدهای ورود بی‌رویه اتباع بیگانه بر فرصت‌های شغلی جوانان

کارشناسان اقتصادی با هشدار نسبت به پیامدهای ورود بی رویه اتباع بیگانه به کشور، اشغال فرصت‌های شغلی جوانان جویای کار توسط مهاجرین را از جمله این پیامدها قلمداد می‌کنند.

اتباع بیگانه امنیت شغلی کارگران ساختمانی ایران را در معرض خطر قرار داده است

بازرس کانون کارگران ساختمانی کشور با اشاره به وجود 22 هزار کارگر ساختمانی در قم گفت: اتباع بیگانه امنیت شغلی کارگران ساختمانی ایران را در معرض خطر قرار داده است.

ایجاد 1320 فرصت شغلی برای جوانان در 520 طرح

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید از بهره برداری ۵۲۰ طرح در حوزه جوانان با همکاری مشترک وزارت ورزش و جوانان خبر داد و گفت: این طرح‌ها به ایجاد ۱۳۲۰ فرصت شغلی منجر شده است.

چند طرح اشتغالزایی رونمایی شد/ایجاد ۱۳۲۰ فرصت شغلی برای جوانان

طرح‌های اشتغال زایی جوانان با حضور وزیر ورزش و جوانان و مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید رونمایی شد.

ایجاد 1320 فرصت شغلی برای جوانان با تسهیلات 63 میلیارد تومانی

435 فرصت شغلی در تعاونی های کردستان ایجاد شد

سنندج - ایرنا - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: سال گذشته در این استان 48 شرکت تعاونی جدید با 435 فرصت شغلی ایجاد شده است.

360 هزار قلم داروی غیرمجاز در خوی امحاء شد/دستگیری 30 نفر از اتباع بیگانه

3496 فرصت شغلی درمناطق کم برخوردار استان بوشهرفراهم شد

بوشهر- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر گفت: با پرداخت یکهزار و 935 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستائیان و عشایر زمینه ایجاد و تثبیت اشتغال سه هزار و 496 فرصت شغلی در این استان فراهم شد.

سه هزار فرصت شغلی در شازند هدفگذاری شد

اراک - ایرنا - فرماندار شهرستان شازند گفت: سه هزار فرصت شغلی در بخش های مختلف عمرانی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی این شهرستان، امسال هدفگذاری شده است.

19520 فرصت شغلی در استان بوشهر ایجاد شد

بوشهر-ایرنا- رئیس اداره امور اصناف و تشکل‌های سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: پارسال با صدور هفت هزارو 808 فقره پراونه کسب صنفی 19هزارو 520 فرصت شغلی در این استان ایجاد شد.

صنعت گردشگری دومیلیون فرصت شغلی در فرانسه ایجاد کرده است

تهران - ایرنا - موسسه ملی آمار فرانسه اعلام کرد که در سال 2018 میلادی ، اقامت 438میلیون و 200هزار نفر شب در این کشور ثبت شد و صنعت گردشگری با سهم هشت درصدی در تولید ناخالص ملی ؛ موجب ایجاد دو میلیون فرصت شغلی در فرانسه شده است.

3500 فرصت شغلی جدید در مناطق کمتر برخوردار استان بوشهر فراهم شد

معاون استاندار بوشهر گفت: با پرداخت مرحله دوم تسهیلات روستایی و عشایری، زمینه ایجاد نزدیک به 3500 فرصت شغلی جدید در مناطق کمتر برخوردار استان بوشهر فراهم شد.

فرماندار خرمدره: مسئولان فرصت کسب تجربه را به جوانان بدهند

زنجان - ایرنا - فرماندار خرمدره گفت: مسئولان فرصت کسب تجربه را به جوانان بدهند زیرا جوانان امروز مدیران آینده کشور هستند.

مجمع مشورتی جوانان فرصت مناسبی برای استفاده از نظرات جوانان است

پیامدهای استرس

معاون اجتماعی نیروی انتظامی خراسان شمالی گفت: کنترل نکردن اضطراب پیامدهای ناخوشایندی برای افراد به همراه دارد.

صدور پروانه ساخت ‌و ساز در ۶۲ باغ واقعیت ندارد

سخنگوی شورای شهر تهران گفت: ساخت و ساز در باغات تهران یک رویه عمومی چندین ساله بود که شورای شهر تهران تصمیم گرفت این رویه را تغییر دهد، این تغییر رویه زمان می برد و به سرعت میسر نیست.

زیرساخت‌های لازم برای ورود جوانان به عرصه‌های مدیریتی فراهم شود

اردستان- معاون سیاسی فرماندار اردستان گفت: مسئولان وظیفه دارند مردم را به وظایفشان در گام دوم انقلاب آگاه و زیرساختهای لازم برای ورود جوانان به عرصه‌های فرهنگی و مدیریتی کشور را فراهم کنند.

برنامه های فرهنگی برای ساماندهی اتباع خارجی تهیه شود

قزوین - ایرنا - مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری قزوین گفت: حضور اتباع خارجی در استان با همه حساسیت های ایجاد شده یک واقعیت اجتماعی است و برای حل مسایل آنها باید برنامه های فرهنگی را در دستور کار داشت.

سینما فرصت ثبت" سیل" در حافظه جمعی است

جعفر صانعی مقدم بر اهمیت دیدن و توجه به پیامدهای مثبت سیل تاکید و پیشنهاد کرد که در فیلم‌هایی کوتاه وقایع مربوط به این رویداد طبیعی ثبت و ضبط و در رقابتی مجزا شرکت داده شوند.

مدیر بیگانه با مفاهیم روز اجتماعی نمی‌خواهم/ تصویب سند آمایش یزد

یزد ـ استاندار یزد با تاکید بر اینکه مدیرانی که با سمن‌ها همکاری نمی‌کنند، معرفی شوند، گفت: مدیر بیگانه با مفاهیم روز اجتماعی و مشارکت نمی‌خواهیم.