انتقال گاز در استان‌های سیل‌زده پایدار است
مطالب مرتبط

تأمین گاز در مناطق سیل‌زده خراسان جنوبی پایدار است

مدیرعامل شرکت گاز استان  خراسان جنوبی گفت: با وجود بارندگی‌های شدید و سیلابی‌شدن بسیاری از نقاط استان هیچ مشکلی در روند انتقال و توزیع گاز وجود ندارد و تاکنون هیچ مشکلی در تأمین پایدار و مستمر گاز برای مشترکین در سطح استان رخ نداده است.

گاز در مناطق سیل زده خراسان جنوبی پایدار است

بیرجند - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: با وجود بارندگی های شدید و سیلابی شدن بسیاری از نقاط استان، هیچ مشکلی در روند انتقال و توزیع گاز در استان وجود ندارد.

استقرار جوی پایدار در دو روز آینده

بررسی نقشه‌های هواشناسی بیانگر جوی نسبتاً پایدار طی دو روز آینده در استان می باشد.

درس های سیل، از توسعه پایدار اقتصادی تا اتحاد پایدار سیاسی

تهران- ایرنا- برای عبور از بحران سیل و کاهش تبعات تکرار آن در آینده، باید از رویدادهای یک ماه گذشته درس توسعه پایدار اقتصادی و اتحاد پایدار سیاسی بیاموزیم. در همین راستا به نظر می رسد دولت با تشکیل کمیته ملی سیل و دعوت از همه برای کمک به حل بحران در این م

جو خوزستان تا پایان هفته پایدار است

اهواز-مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: از فردا سه شنبه تا اواخر هفته جاری جوی نسبتا پایدار بر روی استان حاکم خواهد بود و انتظار بارش موثری را نخواهیم داشت.

نقش امنیت در توسعه پایدار- بهروز خیریه *

یکی از مسائل مهم جهان امروز بحث توسعه پایدار است. در کشور ما هم پس از پیروزی انقلاب اسلامی و رسیدن به استقلال سیاسی و تشکیل حکومت اسلامی حرکت به سوی توسعه پایدار آغاز شد و در این چهل سال علیرغم مشکلات متعدد و موانعی که دشمنان ایجاد کردند گام های بلندی هم

نماینده مجلس: سیل اخیرنشانگر نهادینه نشدن توسعه پایدار است

مشهد- ایرنا- عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: سیل اخیر نهادینه نشدن موضوع توسعه پایدار را در کشور نشان داد و این پیام را داشت که اگر توسعه پایدار به خوبی نهادینه شده بود شاید امروز دچار چنین مشکلاتی نشده بودیم.

ایجاد خط دوم انتقال گاز استان اردبیل اجرایی می‌شود

استاندار اردبیل گفت :با دستور وزیر نفت و موافقت مدیرعامل شرکت ملی گاز کشور، ایجاد خط دوم انتقال گاز استان تصویب شد و وارد مرحله اجرایی می‌شود.

بررسی چالش‌های عمده مدیریت پایدار آب‌های زیرزمینی کشور

پژوهشکده مهندسی آب دانشگاه تربیت مدرس نشست یک روزه‌ای را با عنوان " مدیریت پایدار منابع آب زیرزمینی" بر گزار می‌کند که آشنایی دانشجویان تحصیلات تکمیلی و کارشناسان صنعت آب با وضعیت کنونی و چالش‌های عمده مدیریت پایدار آب‌های زیرزمینی کشور را هدف قرار داده ا

پرداخت تسهیلات پایدار در کردستان به بیش از 2 هزار میلیارد ریال رسید

سنندج - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: از ابتدای اجرای این طرح تاکنون در این استان 2 هزارو 51 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار روستایی پرداخت شده که 118 درصد مبلغ تخصیص یافته است.

طرح توانمندسازی تولید و توسعه پایدار در قزوین اجرا می شود

قزوین – ایرنا - رئیس اداره آموزش و پژوهش سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین گفت: طرح توانمندسازی تولید و توسعه پایدار ( تاپ) با محوریت معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری وزارت صمت و با همکاری وزارت علوم ، تحقیقات و ستاد کل نیروهای مسلح در استان اجرا می شود.

انتقال ۲۵۰۰ نفر با بالگرد اورژانس هوایی در استان های سیل زده

رئیس اورژانس هوایی کشور از انتقال ۲۵۰۰ مصدوم در استان های سیل زده خبر داد.

10 دستگاه پل فلزی در حال انتقال به لرستان است

خرم آباد - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت: با توجه به تخریب بسیاری از پل های روستایی در جریان سیل امسال، 10 دستگاه پل فلزی با دهنه 40 متر در حال انتقال به استان است.

وضعیت آب شرب در تک تک شهرهای خوزستان پایدار و بسیار مناسب است

مدیرعامل آب و فاضلاب خوزستان گفت: از مجموع 76 شهر استان خوزستان علی رغم سیلاب بسیار شدید و عظیمی که رخ داده، هم اکنون در هیچ کدام از شهرهای خوزستان مشکل تامین آب شرب آشامیدنی وجود ندارد و وضعیت آب شرب در تک تک شهرهای خوزستان پایدار و بسیار مناسب است.]]

نیمی از قضات خوزستان متقاضی انتقال از استان هستند

اهواز - ایرنا - رییس کل دادگستری خوزستان گفت: نیمی از قضات محاکم خوزستان به دلیل شرایط نامساعد جوی و گرد و غبار متقاضی خروج و انتقال از این استان هستند.

انتقال جنجالی؛ بشار رسن در راه لیگ قطر (عکس)

هافبک عراقی پرسپولیس در آستانه انتقال به لیگ ستارگان قطر قرار‌ دارد.]]>

تلاش برای پایدار نگه داشتن شبکه برق در شرایط سیلابی خوزستان+عکس

کارکنان صنعت برق برای پایدار نگه داشتن شبکه برق و وصل بودن مستمر جریان برق، باید از سیلاب‌ها گذشته و به این دکل‌ها و تأسیسات برقی رسیدگی کنند.

معرفی جایگزین مهدی طارمی در الغرافه/ انتقال السومه از لیگ عربستان به قطر

یک روزنامه قطری از 2 انتقال مهم در فصل آینده لیگ ستارگان خبر داد.

تأمین و توزیع پایدار آب شرب شهروندان پیشوایی

باهدف تأمین و توزیع پایدار آب شرب شهروندان پیشوا در سال 97 طرح‌ها و اقدامات مختلفی در این شهرستان اجرا شد

نفربرهای سپاه برای انتقال سیل‌زدگان در سیستان مستقر شدند

زاهدان- فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت: نفربرهای زرهی سپاه برای انتقال سیل‌زدگان شهرستانهای شمالی این استان به محل‌های امن در منطقه استقرار یافتند.