اقدام اخیر ترامپ نشان از ضعف مفرط آمریکاست

ارومیه - ایرنا - نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا بخشی از شکست خود را از ناحیه نیروهای سپاه قدس می داند و اقدام نابخردانه ترامپ در تروریستی خواندن سپاه، نشانه ضعف مفرط آمریکا در منطقه است.مطالب مرتبط

تحلیل نشریه آمریکایی ازهمراهی عربستان و امارات با ترامپ در تحریم های ضد ایران

تهران - ایرنا - مجله آمریکایی ' نشنال اینترست ' در مقاله ای پیرامون اقدام اخیر رییس جمهوری آمریکا در لغو معافیت خریداران نفت ایران نوشت که این اقدام دونالد ترامپ نشان داد دوستان واقعی واشنگتن در مسیر اعمال فشارهای اقتصادی به ایران چه کشورهایی هستند.

عبدالسلام: وتوی ترامپ نشان داد آمریکا تصمیم گیرنده جنگ علیه یمن است

رئیس تیم مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن گفت که اقدام دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در وتو کردن مصوبه کنگره نشان می‌دهد که آمریکا تصمیم گیرنده جنگ علیه یمن است.

انصارالله: آمریکا عامل اصلی ادامه جنگ یمن است

تهران- ایرنا- «محمد عبدالسلام» سخنگوی جنبش انصارالله یمن چهارشنبه شب در واکنش به وتوی قطعنامه کنگره از سوی ترامپ برای قطع کمک های آمریکا به ائتلاف تحت رهبری سعودی، گفت: این امر نشان می دهد که تصمیم گیر اصلی جنگ یمن، رییس کاخ سفید و آمریکاست.

قره‌خانی: اعمال محدودیت در فروش نفت ایران نشان از استیصال دولت ترامپ دارد

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس تاکید کرد که تصمیم اخیر دولت ترامپ مبنی بر اعمال محدودیت بیشتر در فروش نفت ایران نشان از استیصال و نقشه‌های شوم آنها دارد.

واکنش انصارالله به ادامه حمایت ترامپ از جنگ علیه یمن

جنبش انصارالله یمن به اقدام دونالد ترامپ مبنی بر وتوی تصمیم کنگره جهت توقف حمایت از ائتلاف عربی در جنگ علیه یمن واکنش نشان داد.

شاهچراغی: کرنش برخی‌ها برابر آمریکا به اقدام اخیر ترامپ منتهی شد

شیخ الاسلام: اقدام ترامپ علیه سپاه، ناشی از دعوای داخلی آمریکا است

یک دیپلمات پیشین کشورمان اقدام ترامپ علیه سپاه را همانند دیگر کارهای او خلاف قوانین بین‌المللی دانست و گفت: ترامپ تلاش کرد تا با این کار به نتانیاهو در انتخابات کمک کند که از سوی دیگر جناح صهیونیست هم بتواند در انتخابات به او کمک کند.

واکنش یک همدانی به اقدام نابخردانه ترامپ

اقدام ترامپ رئیس جمهور آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی واکنش‌های متفاوتی را از سوی کاربران فضای مجازی به دنبال داشت.

اقدام اینستاگرام شکنندگی آزادی مورد ادعای غرب را نشان داد

تهران- ایرنا - سخنگوی وزارت امور خارجه اقدام شبکه اجتماعی اینستاگرام در مسدود کردن حساب کاربری جمعی از سرداران سپاه پاسداران را محکوم کرد و گفت:این اقدام نشان داد که آزادی بیان مورد نظر غرب تا چه میزان در برابر تحمل صدای مخالف شکننده است.

ارتشی و سپاهی، نیروهای مسلح یک ارتش الهی هستند

ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی ایران در استان‌های اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری، اقدام اخیر آمریکا در خصوص قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست گروه‌های تروریستی را اقدامی بی خردانه دانست و گفت: می‌دانیم اقدام ترامپ در راستای اهداف شوم صهیونیسم است و او

اقدام ترامپ همبستگی داخلی را افزایش داد

یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: اقدام ترامپ در قراردادن نام سپاه در لیست گروه‌های تروریستی موجب شد حتی کسانی که به برخی عملکردهای سپاه انتقاد داشتند، حمایت خود را از سپاه اعلام کنند.

کارشناس فرانسوی: اقدام ترامپ علیه سپاه، عملیاتی نیست

تهران - ایرنا - تحلیلگر مسائل ایران و پژوهشگر مرکز مطالعات بین المللی و راهبردی فرانسه با اشاره به اقدام دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه های تروریستی، تاکید کرد که این تصمیم به هیچ عنوان عملی

ترامپ به خوبی چهره واقعی آمریکا را به جهانیان نشان داد

تبریز- خبرنگار و مجری کانال تلویزیونی «پرس تی وی» گفت: رئیس جمهور شدن ترامپ باعث شد تا چهره واقعی آمریکا به خوبی به جهانیان نشان داده شود.

7 خطای راهبردی دولت در پی‌گیری FATF و راهکاری برای برون‌رفت

دولت باید یک دوره مذاکره جدی با FATF با هدف بازنگری و اصلاح برنامه اقدام ایران داشته باشد و این مذاکره باید مبتنی بر این فهم پایه‌ای باشد که اجرای برخی اقدامات برنامه اقدام تکمیل‌کننده تحریم‌های ظالمانه آمریکاست.

بروجردی: اقدام ترامپ انتقام از نقش سپاه در شکست داعش است

بغداد - ایرنا - 'علاء الدین بروجردی' رئیس هیات پارلمانی جمهوری اسلامی ایران در نشست بین المجالس همسایگان عراق در بغداد، گفت که اقدام اخیر آمریکا علیه سپاه پاسداران انتقام از نقش این نیرو در شکست داعش در عراق و سوریه است چون این سازمان تروریستی را خود آآنه

نتانیاهو: نام شهرکی در بلندی‌های جولان را ترامپ می‌گذاریم

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد، به نشان سپاس از دونالد ترامپ که ماه گذشته بلندی‌های جولان را به عنوان بخشی از اراضی اشغالی به رسمیت شناخت، یک از شهرک‌های احداثی در این منطقه اشغالی را ترامپ خواهد نامید.

کنگره آمریکا امروز درباره اقدام ضد ایرانی ترامپ تصمیم گیری می‌کند

کنگره آمریکا تا پایان وقت امروز دوشنبه فرصت دارد تا درباره اقدام هفته گذشته «دونالد ترامپ» در تروریستی خواندن سپاه پاسداران ایران تصمیم گیری کند.

محبوبیت ترامپ به پایین‌ترین حد خود در ۲۰۱۹ رسید

یک نظرسنجی نشان داد که میزان محبوبیت دونالد ترامپ در پی انتشار گزارش بازرس ویژه‌ رابرت مولر درباره موضوع مداخله روسیه به نفع ترامپ در انتخابات ۲۰۱۶ به پایین‌ترین میزان خود در سال جاری میلادی رسیده است.

سیل اخیر نشان‌دهنده وجود پیوند عمیق بین آب، طبیعت و جامعه است

دبیر علمی سومین کنفرانس ملی هیدرولوژی مناطق نیمه خشک گفت: سیل اخیر هزینه‌های اجتماعی، روانی و اقتصادی عظیمی بر هموطنان و کشور تحمیل کرد و این نشان می‌دهد که پیوند عمیقی بین طبیعت، آب و جامعه وجود دارد.]]>

موضع ترامپ در خصوص اقدام ترکیه برای خرید اس۴۰۰ منطقی است

وزیر دارایی ترکیه بعد از گفتگو با رئیس جمهور آمریکا در خصوص اقدام ترکیه برای خرید سامانه اس ۴۰۰ از روسیه، عنوان داشت که موضع ترامپ در این رابطه منطقی است.