ایران و بولیوی بر گسترش روابط تاکید کردند

مادرید - ایرنا - «دیه گو پاری» وزیر امورخارجه بولیوی در دیدار «سید رضا طباطبائی شفیعی» سفیر جمهوری اسلامی ایران بر گسترش روابط دو جانبه تاکید کرد.مطالب مرتبط

ایران و بولیوی بر گسترش روابط تاکید کردند

مادرید - ایرنا - «دیه گو پاری» وزیر امورخارجه بولیوی در دیدار «سید رضا طباطبائی شفیعی» سفیر جمهوری اسلامی ایران بر گسترش روابط دو جانبه تاکید کرد.

تاکید ایران و ترکیه بر گسترش روابط دوجانبه

در دیدار وزیر امور خارجه کشورمان با اردوغان رئیس جمهور ترکیه، دوطرف بر گسترش روابط دوجانبه در چهارچوب توافقات بین دو کشور و تقویت روابط اقتصادی تاکید کردند.

ایران و عمان بر گسترش روابط تاکید کردند

تهران - ایرنا- در دیدار«سید بدر البوسعیدی» دبیرکل (قائم مقام) وزارت امورخارجه عمان در تهران با «مرتضی سرمدی» قائم مقام وزارت امورخارجه گسترش روابط دو جانبه مورد تاکید قرار گرفت.

لزوم تقویت و گسترش روابط ایران و ترکیه

استاندار آذربایجان شرقی بر لزوم تقویت مناسبات و گسترش روابط ایران و ترکیه تاکید کرد.

روابط هند و ایران برغم فشارهای آمریکا گسترش می یابد

تهران- ایرنا- «عمر اناس» استادیار دانشگاه انکارا گفت به رغم فشار آمریکا،رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی ،روابط ایران و هند گسترش می یابد.

اعلام آمادگی سفیر بنگلادش در ایران برای گسترش روابط اقتصادی دو کشور

سفیر بنگلادش در ایران گفت: ایران یکی از اقتصادهای بزرگ دنیا است و بنگلادش آماده گسترش روابط به ویژه در زمینه اقتصادی است.

مصاحبه|جدی بودن مقامات ترکیه برای گسترش روابط با ایران؛ هدف‌گذاری 30 میلیارد دلاری برای مبادلات تجاری

سفیر جمهوری اسلامی ایران در آنکارا از عزم جدی مقامات ترکیه برای گسترش روابط با جمهوری اسلامی ایران و بی‌اعتنایی آنها به تحریم‌های یکجانبه آمریکا خبر داد.

کیم جونگ اون خواهان گسترش روابط با روسیه شد

رهبر کره شمالی با ارسال نامه ای به رئیس جمهور روسیه بر لزوم گسترش مناسبات دو جانبه و برقراری صلح در شبه جزیره کره تاکید کرد.

گسترش روابط، هدف سفر عمران خان به تهران

سفیر پاکستان در تهران با تأکید بر لزوم افزایش همکاری های اقتصادی و سیاسی دو کشور گفت: هدف از سفر هفته آینده نخست وزیر پاکستان به ایران گسترش روابط اقتصادی است.

گسترش روابط شهرهای مرزی شرایط اقتصادی منطقه را ارتقا می دهد

ارومیه - ایرنا - سفیر ترکیه در ایران گفت: گسترش روابط بین شهرهای مرزی این کشور و ایران به بهبود شرایط اقتصادی و امنیتی در منطقه کمک می کند.

تبریز پل ارتباطی ایران و ترکیه است

تبریز - ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با سفیر ترکیه در تهران با اشاره به روابط حسنه و دیرینه دو کشور ایران و ترکیه بر گسترش مراودات و همکاری های اقتصادی تاکید کرد.

روسیه درصدد گسترش روابط با کشورهای عربی

مسکو - ایرنا - وزیر امور خارجه روسیه به عنوان میزبان پنجمین دور نشست وزیران کشورهای عربی دیدارهای جداگانه ای با همتایان عرب خود برگزار و بر گسترش همکاری های دوجانبه با آنها تاکید کرد.

دانشگاههای ایران و ترکیه پیشرو توسعه روابط

استاندار آذربایجان شرقی گفت: دانشگاه ‌های ایران و ترکیه می ‌توانند پیشرو گسترش روابط و همکاری‌ های دوجانبه در عرصه‌ های مختلف باشند.

توسعه روابط تجاری و بانکی ایران با سویس و ترکیه

تهران - ایرنا - رییس بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در دیدار جداگانه با سفرای کشورهای سویس و ترکیه، طرفین بر توسعه روابط بانکی و تجاری میان یکدیگر تاکید کردند.

مجلس ایتالیا بر تقویت روابط با ایران تاکید دارد

اصفهان - ایرنا - رئیس کمیسیون سیاست خارجی و مهاجرت مجلس سنای ایتالیا گفت: در دیدار با مقام های ایران ضمن بررسی مسائل مهم و بین المللی، بر توسعه روابط دو کشور تاکید شد و مجلس سنای ایتالیا نیز بر این موضوع تاکید دارد.

گسترش و توسعه روابط تجاری و سرمایه‌گذاری بین دو کشور همسایه

تاجر بین المللی عراق با رئیس اتاق بازرگانی خراسان شمالی به منظور گسترش روابط تجاری، صادرات و واردات، سرمایه‌گذاری مشترک بین دو طرف دیدار کرد. ]]>

رییس مجلس اقوام بوسنی بر توسعه روابط با ایران تاکید کرد

بلگراد-ایرنا- رئیس مجلس اقوام بوسنی و هرزگوین در دیدار با سفیر کشورمان در سارایوو بر توسعه روابط دوستانه با جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد.

پارلمان‌های همسایگان عراق بر گسترش همکاری با بغداد تاکید کردند

روابط ایران و ترکیه بهترین الگوی همزیستی در منطقه

در دیدار سفیر ترکیه در ایران و استاندار آذربایجان غربی دو طرف از ارتباطات فرهنگی و اقتصادی جاری بین دوکشور ابراز رضایت و بر توسعه هرچه بیشتر مناسبات تاکید کردند.

روابط ایران و ترکیه بهترین الگوی همزیستی در منطقه

در دیدار سفیر ترکیه در ایران و استاندار آذربایجان غربی دو طرف از ارتباطات فرهنگی و اقتصادی جاری بین دوکشور ابراز رضایت و بر توسعه هرچه بیشتر مناسبات تاکید کردند.