همیشه دومین نفر را کسی نمی‌شناسد!

۵۸ سال قبل در چنین روزی، دنیا شاهد تحولی بزرگ بود که مبدا تحول و تغییرات عظیمی در تاریخ فناوری و دانش بشر شد. نخستین انسان به فضا سفر کرد.مطالب مرتبط

همیشه دومین نفر را کسی نمی‌شناسد!

۵۸ سال قبل در چنین روزی، دنیا شاهد تحولی بزرگ بود که مبدا تحول و تغییرات عظیمی در تاریخ فناوری و دانش بشر شد. نخستین انسان به فضا سفر کرد.

ثوری نه بوکس را می‌شناسد و نه مهره‌ها را/ دلمان برای بوکس می‌سوزد

پیشکسوت بوکس گفت: متاسفانه ثوری مهره‌ها را نمی‌شناسد و از کسی که مهره‌ها را نمی‌شناسد انتظار داریم شطرنج بازی کند؟

سازمان آزادیبخش فلسطین رژیم صهیونیستی را برسمیت نمی شناسد

تهران – ایرنا – 'واصل ابو یوسف' عضو کمیته اجرایی سازمان آزادیبخش فلسطین روز دوشنبه اعلام کرد: این سازمان در واکنش به طرح معامله قرن ترامپ، دیگر اسرائیل را به رسمیت نمی شناسد.

موگرینی: اتحادیه اروپا حاکمیت اسرائیل بر جولان را به رسمیت نمی‌شناسد

مسئول سیاست خارجه اتحادیه اروپا با تاکید بر اینکه این اتحادیه حاکمیت اسرائیل بر بلندی‌های جولان را به رسمیت نمی‌شناسد، نسبت به خطرات تلاش‌ها برای تغییر مرزها از راه‌های نظامی هشدار داد.

موگرینی: اتحادیه اروپا حاکمیت اسرائیل بر جولان را به رسمیت نمی شناسد

تهران - ایرنا - مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تاکید کرد: این اتحادیه حاکمیت رژیم صهیونیستی بر بلندی های جولان را به رسمیت نمی شناسد و شهرک سازی های این رژیم در کرانه باختری را غیرقانونی می داند.

روسیه، مقام‌های جدید در سودان را به رسمیت می‌شناسد

معاون وزیر خارجه روسیه گفت، مسکو مقام‌های جدید در سودان را به رسمیت می‌شناسد.

ولید معلم در گفتگو با تسنیم: همواره درحال هماهنگی با ایران هستیم/ ترامپ نه قانون را می‌شناسد و نه درکی از اوضاع منطقه دارد

وزیر خارجه سوریه در واکنش به اقدام خصمانه آمریکا در قراردادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروههای تروریستی اعلام کرد: ترامپ نه قانون را می‌شناسد نه جغرافیا و نه درکی از اوضاع منطقه دارد و تصمیماتش را فقط به‌نفع اسرائیل می‌گیرد.

خدعه آمریکا مثل همیشه موجب وحدت بیشتر آحاد ملت شد

حزب تمدن اسلامی نوشت: سپاه پاسداران عزیز بیش از همیشه عزتمند و دشمنانش خوار و ذلیل شدند و مکر و خدعه دشمن مثل همیشه موجب وحدت بیشتر آحاد ملت شد.

سیل همدلی و مهربانی به سیل زدگان لرستان

کمک به همنوع رنگ نمی‌شناسد همه به رنگ ایران می‌شوند.

ظریف: همسایگان همیشه در اولویت ما هستند

تهران - ایرنا - وزیر امورخارجه ایران چهارشنبه شب در صفحه توئیتری در مورد سفر خود به سوریه و ترکیه نوشت: همسایگان همیشه در اولویت ما هستند.

اینیستا: مسی همیشه یک ایده جدید دارد؛ او منحصر به فرد است

همبازی سابق لیونل مسی در بارسلونا عملکرد این بازیکن آرژانتینی را بی نظیر دانست و می‌گوید با گذشت چندین سال او همیشه یک ایده جدید دارد.]]>

سپاه مقتدرتر از همیشه خواهد بود /همه ما پاسداریم

کرمانشاه_ رئیس شورای هماهنگی سازمان تبلیغات استان کرمانشاه با محکوم کردن اقدام وقیحانه نظام سلطه به سرکردگی آمریکا گفت: سپاه مقتدرتر از همیشه خواهد بود.

سپاه، محبوبتر از همیشه در قلب ملت ایران

رئیس جمهور: امروز سپاه، محبوبتر از همیشه در قلب ملت ایران و در منطقه خواهد بود

اقتداری به پهنای خلیج فارس

تهران- ایرنا- خلیج فارس را گاهواره تمدن می نامید و تعبیر «دریای پرماجرای ایرانی» را برای این خلیج همیشه فارس به کار می برد؛ خلیجی که از نگاه وی همیشه در تاریخ خود نقطه ای برای نبردهای نظامی بود.

لینکز: فروزان روز بدی داشت / هیچ وقت راجع به قهرمانی صحبت نکرده‌ام

سرمربی تراکتورسازی گفت: زندگی همیشه لبخند زدن و شادی نیست. زمانی که زمین می‌خورید باید بلند شوید و ادامه دهید. مسیر همیشه آرام نیست. گفته بودم از قبل که این بازی سخت است. این بازی بزرگ بود و ما باید امتیاز جمع می‌کردیم.]]>

نمایش «اثر پرتوهای گاما بر گل های همیشه بهار»

ایرنا - تهران - نمایش «اثر پرتوهای گاما بر گل های همیشه بهار» به نویسندگی«پل زیندل» و کارگردانی مهتاب نصیرپور در تماشاخانه سپند به روی صحنه رفت.در ایننمایش که داستان زندگی یک خانواده‌ی نیویورکی در محله‌ی فقیرنشین برانکس در دهه‌ی پنجاه میلادی را روایت می ک

مالدیو ؛ رویایی که همیشه در حال تصورش بودید

مالدیو همان رویایی است که همیشه شما در حال تصور آن بودید. ]]>

یکبار برای همیشه مشکل ارتباط دهستان موگویی حل شود

امام جمعه شهرکرد از وزیر راه و شهرسازی خواست: یکبار برای همیشه مشکل ارتباط دهستان موگویی را برطرف کند

شما هم بعد از پرخوری عید عذاب وجدان می‌گیرید؟

تب لاغری دختر و پسر نمی‌شناسد و آنهایی که عید حسابی خورده‌اند و خوابیده‌اند حالا با عذاب وجدانی عمیق تصمیم به بازگشت به روزهای اوج را دارند.

قلعه‌نویی: فوتبال چیزی به نام عدالت نمی‌شناسد/ مقصر باخت ما امیر قلعه‌نویی است

سرمربی سپاهان مسئولیت شکست مقابل استقلال را گردن گرفت.]]>