انهدام فضاپیمای رژیم صهیونیستی

تهران - ایرنا - رژیم صهیونیستی درادامه بلندپروازی های خود در تلاش بود که اسم خود را به عنوان سفر به ماه ثبت کند، فضاپیمای آن در هنگام فرود بر ماه منهدم شد.مطالب مرتبط

انهدام فضاپیمای رژیم صهیونیستی

تهران - ایرنا - رژیم صهیونیستی درادامه بلندپروازی های خود در تلاش بود که اسم خود را به عنوان سفر به ماه ثبت کند، فضاپیمای آن در هنگام فرود بر ماه منهدم شد.

پرتاب ناموفق نخستین فضاپیمای رژیم صهیونیستی به سطح کره ماه

فضاپیمای رژیم صهیونیستی نتوانست بر روی ماه فرود بیاید

فضا پیمای «اِسپِیس ایل» رژیم صهیونیستی موتور اصلی  و کنترل خود را  از دست داد و نتوانست بر سطح کره ماه فرود بیاید.

آمریکا ماه را در فهرست سازمان های تروریستی قرار می دهد

تهران - ایرنا - روزنامه نگار فرانسوی - لبنانی روزنامه 'ایندیپندنت' شکست پروژه فضایی رژیم صهیونیستی را دستمایه استهزاء رییس جمهوری آمریکا قرار داد و در توئیتی نوشت: با انهدام فضاپیمای 'برشیت'، آمریکا ماه را در فهرست سازمان های تروریستی قرار می دهد.

نگاهی به انتخابات رژیم صهیونیستی؛ صف بندی‌های حزبی و آینده نتانیاهو

انتخابات پارلمانی رژیم صهیونیستی قرار است فردا سه شنبه نهم آوریل(20 فروردین) در سایه رقابت شدید احزاب مختلف رژیم صهیونیستی به ویژه ائتلاف ژنرال‌ها به ریاست رئیس اسبق ستاد مشترک رژیم و حزب لیکود به ریاست نتانیاهو برگزار شود.

نتایج انتخابات رژیم صهیونیستی حاکی از پیشتازی حزب نتانیاهو است

تهران – ایرنا – رسانه های صهیونیستی بامداد چهارشنبه گزارش دادند که با شمارش 96 درصد آراء ، حزب لیکود به رهبری بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی پیشتاز انتخابات پارلمانی این رژیم است.

بنیان پوشالی رژیم صهیونیستی بر پایه خشونت، تجاوز و ترور استوار شده است

سخنگوی وزارت امور خارجه در سالروز جنایت «دیریاسین» توسط رژیم صهیونیستی تاکید کرد: جهان جنایات این رژیم متجاوز را فراموش نخواهد کرد.]]>

نتانیاهو بار دیگر نخست‌وزیر رژیم‌صهیونیستی شد

رییس رژیم‌صهیونیستی رسما «بنیامین نتانیاهو» را مسئول تشکیل دولت این رژیم معرفی کرد.]]>

سفر هیات رژیم صهیونیسیتی به بحرین لغو شد

تهران-ایرنا- یک هیات رژیم صهیونیستی روز یکشنبه به دنبال برگزاری تظاهرات ضد صهیونیستی در بحرین در مخالفت با عادی سازی روابط با این رژیم، سفر خود را به این کشور لغو کرد.

نتانیاهو، مأمور تشکیل دولت رژیم صهیونیستی

رئیس رژیم صهیونیستی اعلام کرد، فردا (چهارشنبه) از رهبر حزب لیکود خواهد خواست دولت جدید این رژیم را تشکیل دهد.

لغو سفر هیئت اسرائیلی به منامه؛ ادامه جنبش مردمی در بحرین در مخالفت با رژیم صهیونیستی

مردم بحرین همچنان به تظاهرات و اعتراضات خود در مخالفت با هرگونه عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی ادامه می‌دهند، این در حالی است که رسانه‌ها از لغو سفر هیئت رژیم صهیونیستی به منامه به دلیل این اعتراضات خبر دادند.

نگاهی به انتخابات پارلمانی اسرائیل؛ نتانیاهو و بنی گانتس کدام یک بخت بیشتری برای نخست وزیری دارند؟

انتخابات 9 فوریه 2019 در رژیم صهیونیستی، بیست و یکمین (21) انتخابات پارلمان، یا همان «کِنِسِت» رژیم صهیونیستی است که برای تشکیل سی و ششمین دولت این رژیم برگزار خواهد شد.

عقب‌نشینی نظامیان رژیم صهیونیستی از مرز غزه

ارتش رژیم صهیونیستی که از دو هفته قبل در مرز غزه به حالت آماده باش درآمده بود روز یکشنبه نظامیان خود را از این منطقه عقب کشید.

آل خلیفه با نزدیکی به رژیم صهیونیستی درپی کسب حمایت است

تهران – ایرنا - «حسین الدیهی» معاون دبیرکل جمعیت الوفاق بحرین گفت: رژیم آل خلیفه به دلیل از دست دادن مشروعیتش از جانب مردم بحرین، تلاش می کند تا با جلب حمایت خارجی که عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی بخش از این معادله است، کسب مشروعیت کند.

عمران خان: دولتمردان رژیم صهیونیستی به توهم و جنون مبتلا هستند

نخست وزیر پاکستان ضمن توئیتی دولتمردان رژیم صهیونیستی و هند را متوهم دانسته و آنها را عامل بر هم زدن ثبات منطقه دانست.

خوش رقصی ترامپ برای رژیم صهیونیستی و شادمانی نتانیاهو

تهران - ایرنا - «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز دوشنبه از خوش رقصی «دونالد ترامپ» برای رژیم اپارتاید اشغالگر قدس در تروریستی شناختن سپاه پاسداران قدردانی کرد.

جهان جنایات رژیم صهیونیستی متجاوز را فراموش نخواهد کرد

تهران-ایرنا- سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در سالروز جنایت «دیریاسین» به دست رژیم صهیونیستی گفت: جهان جنایات این رژیم متجاوز را فراموش نمی کند.

واکنش حماس به انتخابات رژیم صهیونیستی

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) به انتخابات پارلمانی رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد و ادامه مقاومت مشروع در برابر این رژیم اشغالگر تاکید کرد.

دستیابی فراکسیون اعراب به ۱۰ کرسی پارلمان رژیم صهیونیستی

نتایج رسمی امروز (چهارشنبه) نشان داد، احزاب عرب شرکت‌کننده در انتخابات کنست (پارلمانی رژیم صهیونیستی) موفق شده‌اند که ۱۰ کرسی را به خود اختصاص دهند.

رژیم صهیونیستی مرزهای هوایی و دریایی لبنان را نقض کرد

پهپاد جاسوسی رژیم صهیونیستی از نوع "ام کی" حریم هوایی لبنان را نقض کرد. همزمان، یک قایق جنگی این رژیم نیز حریم دریایی این کشور را نقض نمود.