فروش ۲ میلیون نسخه‌ای Sekiro: Shadows Die Twice در کم‌تر از ۱۰ روز
مطالب مرتبط

آپدیت جدید Sekiro: Shadows Die Twice تجهیزات شینوبی را قوی‌تر کرد

راهنمای قدم به قدم بازی Sekiro: Shadows Die Twice | قسمت چهارم

تیراژ کل روزنامه‌های ما زیر یک میلیون است

اهواز- معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد گفت: تیراژ کل روزنامه‌های کشور زیر یک‌میلیون نسخه است در حالی که قبلا یک روزنامه به تنهایی ۵۰۰ هزار نسخه تیراژ داشت.

فلاحت‌پیشه: هرگز فروش نفت ایران به کمتر از یک میلیون بشکه در روز نمی‌رسد

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد که هیچ‌گاه فروش نفت ایران به کمتر از یک میلیون بشکه در روز نخواهد رسید.

چراغ سبز آمریکا درباره فروش نظامی احتمالی ۵۰۰ میلیون دلاری به تایوان

وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد، وزارت امور خارجه فروش احتمالی برنامه آموزش خلبان، حفظ و نگهداری و حمایت لجستیکی از جنگنده‌های اف ۱۶ را به تایوان تایید کرده که هزینه آن بالغ بر ۵۰۰ میلیون دلار می‌شود.

نقوی‌حسینی: فروش نفت ایران به هیچ‌وجه به صفر نمی‌رسد

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد که به هیچ وجه فروش نفت ایران به صفر نمی‌رسد و ایران روزانه کمتر از یک میلیون بشکه نفت و میعانات نمی‌فروشد.

«نفرین لالورونا»‌ در گیشه درخشید

«نفرین لالورونا» محصول جدید کمپانی برادران وارنر با نمایش در بیش از ۳ هزار سالن به فروش ۲۶.۵ میلیون دلاری رسید و صدرنشین جدول فروش آخر هفته سینمای آمریکا نام گرفت.

گزارش فروش فیلمها؛ فروش 400 میلیونی "تگزاس2" بعد از توقف "رحمان 1400"

سینمای ایران بعد از توقف اکران فیلم «رحمان 1400» و آغاز اکران "تگزاس2" در هفته ای که گذشت فروش 8 میلیارد و 990 میلیون بلیط را تجربه کرد.

فروش پارسا پیروزفر به ۱ میلیارد تومان نزدیک شد

فروش نمایش «ملاقات» به کارگردانی پارسا پیروزفر در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر به بیش از ۸۳۶ میلیون تومان رسید.

گیشه چین «حماسه کولی» را شگفتی‌ساز کرد/ ثبت رکورد فروش

مجموع فروش جهانی فیلم «بوهمین راپسودی» یا «حماسه کولی» با بازی رامی مالک پس از اکران در سینماهای چین از مرز ۹۰۰ میلیون دلار عبور کرد و شگفتی‌ساز شد.

آغاز فروش زمین مسکن مهر+ قیمت

شرکت عمران پردیس با اعمال تخفیف 30 درصدی اقدام به فروش عرصه واحد های مسکن مهر کرده که ارزش کل هر واحد بدون احتساب تخفیف بین 31 تا 48.8 میلیون تومان است.

نظر رئیس کمیسیون امنیت ملی درباره میزان فروش نفت ایران در آینده

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی نوشت: هرگز فروش نفت ایران به کمتر از یک‌میلیون بشکه در روز نمی‌رسد.

فروش نفت ایران به صفر نخواهد رسید

شهرکرد- ایرنا- عضو کمیسیون انرژی و نماینده مردم شهرستان های لردگان و خانمیرزا در مجلس شورای اسلامی با رد اینکه مساله صادرات نفت ایران به صفر نخواهد رسید، گفت: فروش ایران در بدترین شرایط کمتر از یک میلیون بشکه نخواهد بود.

هرگز فروش نفت ایران به کمتر از یک میلیون بشکه در روز نمی‌رسد

20 میلیون یورو، فقط قیمت یک بازیکن الهلال!

باشگاه بنفیکا پرتغال برای فروش بازیکن خود به الهلال از این تیم 20 میلیون یورو می‌خواهد.

فروش جهانی فیلم Bohemian Rhapsody از مرز ۹۰۰ میلیون دلار عبور کرد

150

کارشناس مسئول کتب چاپ سنگی و مطبوعات کتابخانه وزیری یزد گفت: 150 نسخه خطی از آثار شیخ بهایی در کتابخانه وزیری یزد نگهداری می‌شود که بسیاری از این نسخه‌ها در زمان حیات مؤلف کتابت شده است.

متهم در دادگاه: فروش ارز قبل از خصوصی‌سازی شرکت بازرگانی پتروشیمی هم وجود داشت

متهم پرونده پتروشیمی گفت:فروش ارز قبل از خصوصی‌سازی هم وجود داشت ولی دستوراتی به صورت استثناء می دادند. مثلاً در سال 80 چند میلیارد ین یا چند میلیون یورو فروختیم.

فروش فیلم کاپیتان مارول در آمریکای شمالی از مرز 400 میلیون دلار عبور کرد

فروش فوری سایپا فردا ادامه دارد

تهران- ایرنا- نماینده ویژه مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در فروش و خدمات پس از فروش گفت: فروش فوری محصولات به‌مناسبت نیمه شعبان و برای کنترل قیمت‌ها، فردا نیز ادامه می یابد.