پویش«اهل وفاء» به منظور کمک به سیل زدگان ایران اعلام موجودیت کرد

پویش «اهل وفاء» متشکل از فعالین اجتماعی و مردم از ۶ کشور فلسطین، لبنان، سوریه، یمن، عراق و تونس جهت جمع آوری کمک به سیل‌زدگان ایرانی اعلام موجودیت کرد.مطالب مرتبط

پویش«اهل وفاء» به منظور کمک به سیل زدگان ایران اعلام موجودیت کرد

پویش «اهل وفاء» متشکل از فعالین اجتماعی و مردم از ۶ کشور فلسطین، لبنان، سوریه، یمن، عراق و تونس جهت جمع آوری کمک به سیل‌زدگان ایرانی اعلام موجودیت کرد.

آمریکایی‌ها با موجودیت ایران مشکل جدی دارند

مشاور رئیس جمهور کشورمان گفت: آمریکایی‌ها فقط با سپاه، نیروهای دفاعی، نظام جمهوری اسلامی و حتی ملت ایران مشکلی ندارند بلکه مشکل جدی آنها با موجودیت ایران است.

پویش دانش آموزی کمک به سیل زدگان

پویش دانش آموزی کمک به سیل زدگان با عنوان سیل مهربانی همکلاسی ها همزمان با سراسر کشور در مدارس خراسان شمالی برگزار شد.

آغاز به کار پویش دانش آموزی کمک به سیل زدگان

در آیینی پویش 22 هزار نفری دانش آموزان و فرهنگیان آران و بیدگل برای کمک به سیل زدگان کشور آغاز شد.

پویش مردمی برای کمک به سیل‌زدگان در کاشان+تصاویر

به همت هیئت یاوران حضرت مهدی عج پویش مردمی مردم کاشان برای کمک به سیل زدگان برگزار شد.

آغاز پویش مردمی در ۶ کشور عربی برای همبستگی با سیل‌زدگان ایرانی

پویش سراسری تحت عنوان «#اهل_وفاء» در همبستگی با سیل‌زدگان ایرانی در شش کشور فلسطین، لبنان، عراق، یمن، سوریه و تونس آغاز بکار کرد.

کمک ژاپن به سیل زدگان ایران

ژاپن اقلامی را به منظور کمک به سیل زدگان ایران ، در اختیار این کشور قرار داد. گفته می شود ایران با بدترین سیل طی 70 سال گذشته روبرو شده است.

مشارکت دانشگاهیان پیام نور در پویش ملی حمایت از سیل زدگان

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور از مشارکت دانشگاهیان پیام نور در پویش ملی حمایت از سیل زدگان خبر داد.

جدیدترین اقلام مورد نیاز سیل زدگان خوزستان اعلام شد

کرمان - ایرنا - با توجه به اعلام استانداری خوزستان و به منظور تامین پوشاک مورد نیاز سیل زدگان، 750 هزار البسه و کفش اعلام نیاز شد.

پیوستن ولایتی و طهرانچی به پویش ملّی حمایت دانشگاهیان ایران از سیل زدگان کشور

اهواز| پویش «الرد الجمیل» با هدف جمع‌آوری کمک به سیل‌زدگان در عراق راه‌اندازی شد

پویشی با عنوان «الرد الجمیل» باهدف جمع‌آوری کمک‌ها و اقلام مورد نیاز سیل‌زدگان ایران اسلامی در کشور عراق با هدف پاسخی به حمایت ایران در برابر داعش راه‌اندازی شده است.

درخواست رئیس بسیج رسانه قزوین از اصحاب رسانه برای شرکت در پویش کمک به سیل‌زدگان

رئیس سازمان بسیج رسانه قزوین از اصحاب رسانه استان خواست همراه با سراسر کشور در پویش کمک نقدی به سیل‌زدگان کشور شرکت کنند.]]>

اصحاب رسانه قزوین به پویش کمک نقدی به سیل‌زدگان می‌پیوندند

قزوین- رئیس سازمان بسیج رسانه استان قزوین گفت: اصحاب رسانه استان قزوین نیز همراه با اصحاب رسانه سراسر کشور در پویش کمک نقدی به سیل‌زدگان کشور شرکت می‌کنند.

موزه‌ها به طرح کمک به سیل‌زدگان پیوستند

تعدادی از موزه‌داران با این اعتقاد و شعار که مردم سیل‌زده کشور، میراث‌داران واقعی فرهنگ و هنر ایران‌اند، با راه‌اندازی «پویش فرهنگی کمک به سیل‌زدگان»، کمپینِ کمک به مردم سیل‌زده در موزه‌ها و مراکز فرهنگی هنری کشور ایجاد کردند.

امارات و عربستان 95 تُن کمک‌های بشر دوستانه برای سیل زدگان کشورمان فرستادند

امارات اعلام کرد که در قالب طرح امدادرسانی مشترک با عربستان، یک هواپیما حامل ۹۵ تن کمک‌های بشردوستانه به منظور کمک به سیل زدگان کشورمان به تهران اعزام کرده است.

پویش سیل مهربانی همکلاسی‌ها در مدارس استان یزد اجرا شد

یزد - ایرنا - پویش «سیل مهربانی همکلاسی ها» به منظور کاهش آلام دانش آموزان مناطق سیل زده کشور امروز چهارشنبه ، سالروز ولادت حضرت علی اکبر (ع) و جوان همزمان با سراسر کشور در استان یزد اجرا شد.

فهرست کتابخانه‌های دریافت‌کننده کتاب‌های «پویش مهربانی»

تهران- ایرنا- علاقمندان می‌توانند با شرکت در «پویش مهربانی» نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، کتاب‌ها و اسباب‌بازی‌های اهدایی قابل استفاده (در حد نو) خود را به کتابخانه‌های ذیل اهدا و در بهبود شرایط روحی سیل‌زدگان و پرکردن اوقات فراغت کودکان نقش ایفا کنند.

اعلام آمادگی دیرهنگام عربستان و امارات برای کمک به سیل‌زدگان ایران

کشورهای عربستان و امارات پس از گذشت چند هفته از وقوع سیل ویرانگر در برخی استان‌های جمهوری اسلامی ایران برای کمک به سیل‌زدگان اعلام آمادگی کردند.

کمک ۱۰۰ هزار یورویی پاپ به سیل‌زدگان ایران

دولت واتیکان، اعلام کرد که رهبر کاتولیک‌های جهان به نشانه همبستگی روحی با سیل‌زدگان ایران یکصد هزار یورو برای کمک به آنان اهدا کرده است.

پیوستن بسیاری از اساتید به پویش «حمایت دانشگاهیان از سیل‌‌زدگان»