آموزش نقد عالمانه، رسالت و ماموریت دانشگاه است

معاون فرهنگی اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: نقد عالمانه چیزی است که در دانشگاه باید آموزش داده شود و یکی از رسالت‌ها و ماموریت‌ها است.مطالب مرتبط

گسترش آزمایشگاههای ماموریت گرا در دانشگاه آزاد

مدیرکل ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اسلامی گفت: برنامه داریم آزمایشگاه‌های ماموریت گرای این دانشگاه را گسترش دهیم که در این راستا پتانسیل‌های استانی مورد توجه قرار می‌گیرد.

رسالت سنگین صدا و سیما در بحران سیل

وحید حاج سعیدی نویسنده پایگاه گلستان ما معتقد است؛ صدا و سیما به عنوان یک دانشگاه و مرکز آموزشی بزرگ رسالت سنگینی بویژه در این روزها که کشورمان از جمله استان گلستان درگیر سیل است، دارد.

برنامه های دهه سرآمدی آموزش در دانشگاه گیلان

رشت - ایرنا - رئیس دانشگاه گیلان از برگزاری ویژه برنامه های مختلف در دهه سرآمدی آموزش با هدف تبیین جایگاه آموزش در دانشگاه ها خبر داد.

رسالت دانشگاهیان در تولید علم ، فناوری و افزایش سرعت رشد علمی کشور

دربیانیه «گام دوم انقلاب» ، رسالت تولید علم ، فناوری و سرعت رشد علمی بر عهده دانشجویان و نخبگان ایران اسلامی است ، بمناسبت سالروز اعلام انقلاب فرهنگی ، برخی از راهکارهای تحقق این مهم را از رییس دانشگاه شهید باهنر کرمان جویا شدیم .

رشد چشمگیر آموزش‌های تخصصی و عمومی به همکاران قضایی و اداری در سال ۹۷

معاون منابع انسانی دادگستری کل استان تهران گفت: آموزش به عنوان یکی از روش‌های توسعه منابع انسانی سازمان‌ها مطرح است و هر سازمانی به افراد آموزش دیده و باتجربه نیاز دارد که ماموریت‌های محوله را به نحو احسن انجام دهند.

مرکز کرمان شناسی در رسالت خود موفق عمل کرده است

کرمان - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان با اشاره به برگزاری جشنواره گنج سی ساله در دانشگاه تهران و کرمان گفت: مرکز کرمان شناسی در رسالت خود موفق عمل کرده است.

همه دانشگاهها مأموریت دارند در رفع مشکلات کشور کمک کنند

قائم مقام وزیر علوم گفت: تقریبا همه دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کوچک و بزرگ ماموریت‌ دارند به مسئولان در رفع مشکلات کشور کمک کنند.

ارتقای آگاهی، رسالت رسانه و آموزش و پرورش

در نشست صمیمی مدیرکل و معاونان شبکه استانی اترک و اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی بر هم افزایی و تعامل بیشتر این دستگاه ها به منظور ارتقای آگاهی دانش آموزان و جامعه تاکید شد.

فرماندار رشت: ماموریت مهم سال 98 انتخابات است

رشت - ایرنا - فرماندار شهرستان رشت گفت: سال 98 سالیست که ماموریت بسیار مهم و سنگین انتخابات را در کنار همه ماموریت ها برای خدمت رسانی به مردم، داریم.

دانشگاه ها ماموریت گرا و موجب دانش افزایی دانش آموختگان شوند

شیراز- ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: موضوع حذف مراکز آموزش عالی هم اکنون در طرح ساماندهی مطرح نیست؛ درمقابل لزوم مأموریت گرا شدن واحدهای مختلف و مهارت افزایی دانش آموختگان دانشگاهی مورد تأکید است.

دانشگاه پیام نور تعطیل نمی شود/ بخش خصوصی وارد مهارت افزایی شود

شیراز _ وزیر علوم گفت: با اجرای طرح آمایش آموزش عالی کشور دانشگاه پیام نور تعطیل نمی شود بلکه به عنوان آموزش مجازی فعالیت می کند.

چارت جدید دانشگاه آزاد به صورت کامل اجرا شد

قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد در آموزش و تحصیلات تکمیلی گفت: چارت جدید این دانشگاه به صورت کامل اجرایی شده و قائم مقام رئیس دانشگاه در امور آموزش هماهنگ کننده معاونت های تخصصی است.

لزوم تعامل دانشگاه با جامعه و بررسی نظام مدیریت آموزش عالی

رئیس مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور، تعامل دانشگاه با جامعه و نظام مدیریت آموزش عالی را به عنوان دو محور اصلی دومین نشست هم‌اندیشی وزیر علوم با استادان و صاحب‌نظران برجسته دانشگاه‌های کشور اعلام کرد.

زاهدی: کارها در دانشگاه پیام نور توسط مسئول دفتر رئیس دانشگاه انجام می‌شود

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان این که دانشگاه پیام نور در دو سال گذشته مورد بی مهری قرار گرفته است گفت که دانشگاه پیام نور توسط مسئول دفتر رئیس دانشگاه اداره می‌شود که این دور از شأن این دانشگاه است.

طرح «رسالت آسمانی» برای کمک به خوزستان

طرح «رسالت آسمانی» با هدف ایجاد تسهیلات برای داوطلبان کمک به هموطنان فرهنگی آسیب دیده از سیل در استان اصفهان در حال برگزاری است.

طلبگی شغل نیست و یک رسالت است

بناب- عضو شورای عالی حوزه‌های علمیه کشور گفت: طلبگی شغل نیست بلکه یک رسالت است و امروز مسئولیت سنگینی بر عهده روحانیون و طلاب قرار دارد.

تاکید بطحایی برکاهش انحراف مدارس از مسائل آموزشی به سمت کنکور

تهران- ایرنا- وزیر آموزش‌ و پرورش تاکید کرد: مهمترین ماموریت در معاونت آموزش متوسطه این وزارتخانه کاهش انحراف مدارس از مسائل آموزشی و تربیتی به سمت کنکور است.

سد کرخه به رسالت خویش عمل کرد/آورد سد به۱۱میلیارد متر مکعب می رسد

اندیمشک - مدیر عامل سد و نیروگاه کرخه اندیمشک با اشاره به ذخیره آب تا تراز ۲۲۳ مترو ۸۰ سانت در مخزن سد کرخه گفت: سد کرخه از زمان احداث تا به امروز به خوبی رسالت خود عمل کرده است.

‌تولید علم دینی به معنای بی تفاوتی به تجارب دیگران نیست

‌عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: آموزش و پرورش در مسیر رسالت‌های آموزشی خود، نیازمند علوم و پژوهش‌های اسلامی توسط حوزویان و پژوهشگران دینی است.

ضرورت توجه به آموزش‌های فنی و حرفه‌ای برای رونق تولید داخلی

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای نقش آموزش‌های مهارتی به منظور رونق آموزش‌های مهارتی تاکید کرد و گفت: آموزش‌های فنی و حرفه‌ای از اصلی‌ترین پایه‌های تقویت تولید داخلی به شمار می رود و مهارت آموزی به دانشجویان دارای نتایج مثبت اقتصادی است.