شرایط سیلاب در شهرستان باوی تحت کنترل است

اهواز- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: در حال حاضر از ورود آب به شهرستان باوی در استان خوزستان جلوگیری شده و شرایط در این منطقه تحت کنترل است.مطالب مرتبط

شرایط سیلاب در شهرستان باوی تحت کنترل است

اهواز- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: در حال حاضر از ورود آب به شهرستان باوی در استان خوزستان جلوگیری شده و شرایط در این منطقه تحت کنترل است.

شرایط در باوی تحت کنترل است

اهواز- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت:در حال حاضر از ورود آب به شهرستان باوی جلوگیری شده و شرایط در این منطقه تحت کنترل است.

سیل 2هزارو500 میلیارد ریال به شهرستان باوی خوزستان خسارت زد

اهواز - ایرنا - فرماندار شهرستان باوی گفت: سیلاب اخیر و زیرآب رفتن تاسیسات، مزارع و همچنین منازل در این شهرستان، موجب شد بیش از 2 هزار و 500 میلیارد ریال در حوزه روستایی و شهری خسارت وارد شود.

شکستن سیل بند روستای سفاک شهرستان باوی به دست روستاییان و ورود سیلاب به شرکت نیشکر دهخدا

فرماندار شهرستان باوی گفت: مردم روستای سفاک شهرستان باوی با شکستن سیل بند اطراف روستا موجب ورود آب به شرکت نیشکر دهخدا شدند.]]>

تمهیدات لازم برای کنترل سیلاب در سیستان اندیشده شده است

زاهدان-ایرنا- فرماندار شهرستان هیرمند در شمال سیستان و بلوچستان گفت: تمام تمهیدات لازم برای کنترل، مهار و هدایت سیلاب های غیر قابل کنترل افغانستان به سمت تالاب در نظر گرفته شده است.

ترمیم سیل بند شیبان خوزستان با هلی برد در مهار سیل موثر بود

اهواز - ایرنا - نماینده ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز در سیل خوزستان گفت: ترمیم سیل بند شهر شیبان از توابع شهرستان باوی از طریق عملیات هلی برد، از اقدامات موثر به منظور کنترل سیلاب بود که توسط نیروهای جهادی استان البرز انجام شد.

ترمیم سیل بند شیبان با عملیات هلی برد در مهار سیل موثر بود

اهواز - ایرنا - نماینده ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز در سیل خوزستان گفت: ترمیم سیل بند شهر شیبان از توابع شهرستان باوی از طریق عملیات هلی برد، از اقدامات موثر به منظور کنترل سیلاب بود که توسط نیروهای جهادی استان البرز انجام شد.

البرز چون کوه پشت مردم باوی ایستاده است

کرج - ایرنا - 'مشکل فقط آبه اگه به سمت ما بیاد ما را بدبخت می کنه' این حرف یکی از اهالی وحشت زده شهرستان باوی در استان خوزستان به زبان عربی است، چند روز بعد اما حرف یکی دیگر از اهالی با چهره ای آرام و لبخند این بود، تشکر می کنیم که برامون سیل بند درست کرد

۲۳۵ شهر درگیر سیلاب / آسیب به ۱۵ هزار کیلومتر راه مواصلاتی

سخنگوی سازمان مدیریت بحران گفت: ۳۵ شهر درگیر سیلاب و شرایط جوی و ۴۳۰۴ روستا متأثر از شرایط جوی و سیلاب‌ها بودند و همچنین گزارش‌ها حاکیست که برخی سیلاب‌ها بازگشت ۲۰۰ ساله داشتند.

بازدید استاندار البرز از کمپ های البرزیها در شهرستان باوی

استاندار البرز در روز دوم سفر خود به استان خوزستان از کمپ ها احداث شده در شهرستان باوی بازدید کرد.

بیش از۲۵۰میلیارد تومان خسارت وارده به حوزه شهری و روستایی باوی

اهواز- فرماندار شهرستان باوی از برآورد اولیه خسارت بیش از۲۵۰میلیارد تومانی حوزه شهری و روستایی این شهرستان خبر داد.

خوزستان| گلایه مردم ویس از مشکلات 7 روزه در آب شرب+ توضیح مسئولان منطقه

برخی شهروندان در تماس با تسنیم بیان کردند: به دنبال وقوع سیلاب در شهرستان باوی روستای ثدین با قطعی چند روزه آب رو‌به‌رو شده است.

جاری شدن سیلاب در برخی نقاط شهرستان کرمان/وضعیت تحت کنترل است

کرمان - فرماندار کرمان با اشاره به جاری شدن سیلاب در برخی نقاط شهرستان کرمان گفت: وضعیت تحت کنترل است و جای نگرانی نیست.

برآورد اولیه خسارت سیل در باوی 2هزار و 400 میلیارد ریال است

اهواز – ایرنا- فرماندار شهرستان باوی گفت: اراضی کشاورزی، جاده های روستایی و خانه های بسیاری مورد آسیب جدی سیل قرار گرفته اند اما طبق برآوردهای اولیه این خسارت ها 2هزار و 400 میلیارد ریال است.

جاری شدن سیلاب در برخی مناطق یزد/خطری یزد را تهدید نمی‌کند

یزد ـ مدیرکل مدیریت بحران استان یزد با اشاره به آغاز بارندگی‌ها از روز گذشته در یزد و جاری شدن سیلاب در برخی مناطق گفت: در مجموع شرایط تحت کنترل است و خطری یزد را تهدید نمی‌کند.

سیلاب در جاده بندرامام - آبادان تحت کنترل است

آبادان - ایرنا - فرماندار بندر ماهشهر گفت: با بسیج امکانات برای لایروبی دهانه پل های جاده بندرامام - آبادان سیلاب جاری شده در این مسیر کاملا تحت کنترل است.

آغاز ساخت طرح کنترل سیلاب در جهرم

ساخت طرح کنترل سیلاب و تغذیه مصنوعی روستای گلدامچه جهرم آغاز شد.

آبگیری دائمی تالاب هورالعظیم تنهاراه کنترل سیلاب خوزستان است

اهواز - ایرنا- جمعی از اساتید دانشگاه شهید چمران اهواز در نامه ای خطاب به رییس جمهوری خواستار آبگیری دائم تالاب هورالعظیم برای کنترل سیلاب در خوزستان شدند.

ساخت دایک حفاظتی برای کنترل سیلاب تالاب شادگان

6 کیلومتر دایک حفاطتی برای کنترل سیلاب تالاب شادگان ساخته شد.

احداث کانال ۴ کیلومتری صفا ایشان در گمیشان جهت کنترل سیلاب

گرگان- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان از احداث کانال چهار کیلومتری صفا ایشان در گمیشان جهت کنترل سیلاب خبرداد.