خسارت سیل به 525 واحد مسکونی شهری و روستایی خوزستان تاکنون

مدیرکل مدیریت بحران خوزستان از تخلیه 250 روستا به صورت کلی و جزیی در پی وقوع سیلاب خبر داد.مطالب مرتبط

خسارت سیل به 397 مسکن روستایی و شهری خراسان جنوبی

سیل تاکنون به 397 واحد مسکونی روستایی و شهری خراسان جنوبی خسارت وارد کرده است.

جزئیات خسارات سیل در 8 استان/ 38 هزار واحد مسکونی کامل تخریب شد

در مجموع در هشت استان گلستان، لرستان، مازندران، خراسان شمالی، ایلام، همدان، سمنان و گیلان، 38هزار و 384 واحد مسکونی شهری و روستایی در اثر سیل تخریب کامل شده و 53هزار و 843 واحد مسکونی شهری و روستایی نیازمند تعمیر هستند.

سیل به 819 واحد مسکونی سبزوار آسیب زد

سبزوار- ایرنا- رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سبزوار گفت: بارش شدید باران و جریان سیلاب در ماه جاری به 819 واحد مسکونی شهری و روستایی این شهرستان خسارت زد.

سیل به 819 واحد مسکونی سبزوار آسیب زد

سبزوار - ایرنا - رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سبزوار گفت: بارش شدید باران و جریان سیلاب در ماه جاری به 819 واحد مسکونی شهری و روستایی این شهرستان خسارت زد.

رانش زمین 44 میلیارد تومان به واحدهای مسکونی آزادشهر خسارت زد

فرماندار آزادشهر با اشاره به رانش زمین در 12 روستای این شهرستان گفت: یکهزار و 576 واحد مسکونی شهری و روستایی خسارت دیده که میزان خسارت آنها 44 میلیارد تومان است.

همدان|خسارت ناشی از سیل بیش از 2 هزار واحد مسکونی شهرستان دورود بررسی شد

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی همدان گفت: به عنوان معین شهرستان دورود انتخاب و تاکنون موفق به ارزیابی فنی خسارت 2 هزار و 400 واحد مسکونی آسیب دیده از سیل در این شهرستان شدیم.

بیش از 5 هزار واحد مسکونی در کامیاران مقاوم سازی شد

سنندج - ایرنا - رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کامیاران گفت: 5 هزار و 615 واحد مسکونی روستایی معادل 45 درصد واحدها در این شهرستان تاکنون مقاوم سازی شده است.

بیش از 78 هزار مسکن روستایی مقاوم سازی شده است

مهاباد - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان غربی گفت: از مجموع 258 هزار واحد مسکونی روستایی در استان تاکنون 78 هزار و 700 واحد مقاوم سازی شده است.

13 واحد مسکونی روستایی بشرویه 100 درصد تخریب شد

بیرجند - ایرنا - سرپرست فرمانداری بشرویه گفت: در پی وقوع سیلاب روز گذشته 13 واحد مسکونی در روستای نیگنان این شهرستان 100 درصد و سه واحد مسکونی 40 تا 60 درصد تخریب شدند.

13 واحد مسکونی روستایی بشرویه 100 درصد تخریب شد

بیرجند - ایرنا - سرپرست فرمانداری بشرویه گفت: در پی وقوع سیلاب روز گذشته 13 واحد مسکونی در روستای نیگنان این شهرستان 100 درصد و سه واحد مسکونی 40 تا 60 درصد تخریب شدند.

۱۴ هزار واحد مسکونی در پلدختر تخریب شد/ برخی از جاده‌ها هنوز باز نشده است

یک نماینده مجلس گفت: ۱۴ هزار واحد مسکونی در این منطقه تخریب شده؛ ۱۰ روستا باید جا به جا شده؛ ارتباط ۴۰ روستا قطع شده؛ حدود ۱۵ هزار واحد مسکونی و خانواده‌ بدون اسباب و اثاثیه هستند؛ ۱۵۰۰ واحد تجاری نیز تخریب و یا دچار خسارت شده‌اند.]]>

فرماندار پلدختر: پاکسازی معابر رو به اتمام است/ خسارت سیل به 11 هزار واحد شهری و روستایی

5700 واحد مسکونی مازندران در سیلاب اخیر خسارت دید

استاندار مازندران با اشاره به تحویل واحدهای مسکونی جدید به خسارت دیدگان تا مهر 98 گفت: 5700 واحد مسکونی در سیلاب اخیر مازندران خسارت دید.

خسارت بارندگی به ۴.۵ درصد خانه‌های همدان/۱۵هزار و۷۱۳مسکن آسیب دید

همدان-بارندگی‌های فروردین ماه امسال که ۲۲ استان کشور را درگیر کرد در استان همدان نیز خساراتی برجای گذاشت به نحوی که در آخرین برآوردها ۱۵ هزار و ۷۱۳ واحد مسکونی شهری و روستایی آسیب دیده اند.

همدان| سیل در نهاوند به 3500 واحد مسکونی خسارت وارد کرد

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: سیل در نهاوند به سه هزار و 500 واحد مسکونی خسارت وارد کرد که این واحدها نیاز به بازسازی و نوسازی دارند.

۶۲ هزار سند واحد مسکونی روستایی در زنجان صادر شده است

زنجان-مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: استان زنجان ۹۲ هزار و ۶۷۸ واحد مسکونی روستایی دارد که برای ۶۲ هزار و۷۳۶ فقره سند روستایی در استان صادر شده است.

58.4 درصد اماکن روستایی ماکو سنددار شد

ارومیه - ایرنا - رییس اداره بنیاد مسکن ماکو گفت: هفت هزار و 758 واحد مسکونی در روستاهای بالای 20 خانوار در این شهرستان وجود دارد که تاکنون بیش از چهار هزار و 533 واحد از این تعداد سنددار شده است.

12 واحد مسکونی در دیواندره به بهره برداری رسید

سنندج - ایرنا - سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی دیواندره گفت: سه هزار و هشتصد و پنجاه و پنجمین واحد مسکونی روستایی و 12 واحد مسکونی ویژه خانواده های دارای دو معلول به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد مسکن در این شهرستان به بهره برداری رسید.

سیل به ۳۵ هزار واحد مسکونی و تجاری لرستان خسارت زد

خرم‌آباد- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان گفت: سیل به ۳۵ هزار واحد مسکونی، تجاری و اداری این استان خسارت زده است.

250 واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد گنبدکاووس بر اثر سیل خسارت دید

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان گنبدکاووس گفت: در حادثه سیل اخیر 250 واحد مسکونی مددجویان این کمیته دچار خسارت شده که امید داریم با کمک خیرین این واحدها را هرچه سریع‌تر نوسازی کنیم.