تحقق رویای اینشتین و هاوکینگ با ثبت اولین تصویر سیاهچاله

چندین سال پیش "استیون هاوکینگ" فیزیکدان فقید، پیرو نظریه نسبیت عام اینشتین وجود سیاهچاله‌ها را بر سر زبان‌ها آورد.مطالب مرتبط

مغز و چشم اینشتین در موزه‌ها

علاوه بر نظریه نسبیت اینشتین، مغز و چشمانش هم به یادگار مانده است.

شمشیر طلایی کیم و رویای بر باد رفته ترامپ

آزمایش موشکی جدید کره شمالی رویای رئیس جمهور آمریکا را برای خلع سلاح پیونگ یانگ تحقق ناپذیر کرد.

ویدئو / پنج باور اشتباه در مورد انیشتین

آلبرت اینشتین یکی از تاثیرگذارترین دانشمندان تاریخ است. با توجه به مکتب فکری، شخصیت بارز علمی و شهرت او، عجیب نیست که افسانه‌های متعددی از زمان مرگش تاکنون دهان به دهان چرخیده باشد. در این گزارش به بازگویی پنج باور غلط درباره اینشتین می‌پردازیم.

​از استیفن هاوکینگ تا دایناسورها در نمایشگاه سی‌ودوم

زنگنه: صفر کردن صادرات نفت ایران، رویای بی تعبیر است

تهران- ایرنا- وزیر نفت گفت: امروز صنعت نفت در نوک پیکان جنگ تجاوزگرایانه اقتصادی آمریکا قرار دارد اما رویای به صفر رساندن صادرات نفت ایران هرگز محق نمی شود.

اولین تصویر رسمی از جیمز مک‌ آووی در فیلم It: Chapter 2 منتشر شد

اولین تصویر کامل از شخصیت چاکی در بازسازی فیلم Child’s Play منتشر شد

اولین روز جشنواره جهانی فیلم فجر به روایت تصویر

اولین روز جشنواره جهانی فیلم فجر با حضور مهمانان خارجی جشنواره برگزار شد.

جدیدترین تصویر از رهبر دربند شیعیان نیجریه / حضور تیم پزشکی در محل اسارت شیخ زکزاکی برای اولین بار

کارگروه تحقق بیانیه گام دوم انقلاب در بسیج جامعه زنان تشکیل شده است

رئیس بسیج جامعه زنان کشور گفت: کارگروهی برای تحقق گام دوم انقلاب شکل گرفته است که نتایج نخستین اقدامات آن در اولین جلسه این گروه یعنی هفته آینده ارائه می‌شود.

ضرورت تلاش مسئولان برای تحقق شعار سال

رحیمی استاندار فارس در اولین جلسه شورای اداری استان در سال ۹۸ گفت: مسئولان دستگاه‌های اجرایی فارس با تلاش بیشتر زمینه تحقق شعار رونق تولید را در استان فارس فراهم کنند.

نمایشگاه عکس'رویای خیال2'در دانشگاه ارومیه برپا شد

ارومیه- ایرنا- مدیر روابط عمومی و حوزه ریاست دانشگاه ارومیه گفت: نمایشگاه عکس 'رویای خیال2' به همت دانشجویان این دانشگاه برپا شده است.

دختران مجازی!- امیر ناظمی *

تهران- ایرنا- برابری برای جوامع مختلف از مساله‌ زنان آغاز می‌شود. اولین کسانی که برای رویای عدالت و حقوق عادلانه در مقابل مردان مسلط صحبت می‌کنند، زنان بودند و هستند. واقعیت انکارناپذیر تاریخی در جهان آن است که ابتدا زنان ابتدا جنگ را آغاز کردند و پس از آ

خان میانجی در تهران

تهران- ایرنا- این ایام، دوران سفرهای بی‌سابقه مقامات کشورهاست؛ اولین سفر بن سلمان از زمان ولیعهدی‌اش به پاکستان، اولین سفر رئیس‌جمهوری ایران به عراق، اولین سفر نتانیاهو به عمان که در واقع اولین سفر او به یکی از کشورهای ساحل خلیج فارس محسوب می‌شد، سفر ناگه

نسل جوان مولفه اصلی تحقق گام دوم انقلاب است

خمین - ایرنا - امام جمعه خمین گفت: نسل جوان نقشی حیاتی در تحقق گام دوم انقلاب به منظور تحقق آرمان های نظام بر عهده دارد.

رویای قهرمانی استقلال در مشهد و تلاش برای بقا در آبادان

مستندی در ستایش تصویر و اهمیت وجودی آن

« مستند «بهارستان؛ خانه‌ی ملت» بیش‌ از آن که درباره‌ی این محله‌ی قدیمی شهر تهران و محل تشکیل نهاد قانون‌گذاری باشد، مستندی است که در ستایش تصویر و اهمیت وجودی آن ساخته شده است.»

تحقق دولت الکترونیک مورد تاکید تمام ارکان نظام است

معاون اول رئیس جمهور تحقق دولت الکترونیک راموضوعی مهم وموردتاکید همه ارکان نظام دانست و بایادآوری تأکیدات رهبری برای تحقق دولت الکترونیک، بر ضرورت مشارکت همه دستگاه‌ها در این زمینه تأکیدکرد.

اختیارات استان‌ها در تحقق اقتصاد مقاومتی بیشتر شده است

معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رییس‌جمهور گفت: در تحقق اقتصاد مقاومتی و رفع موانع تولید اختیارات استان‌ها بیشتر شده تا براساس ظرفیت‌های قانونی تحقق اهداف مشخص شده را شاهد باشیم.

تحقق شعار رونق تولید فراتر از دولت است

گچساران- ایرنا - رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: تحقق شعار امسال که از سوی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی با عنوان رونق تولید نامگذاری شده فراتر از فعالیت دولت است و نظام بانکی و دستگاه حاکمیتی نیز متعهد به مشارکت برای کمک به تحقق این امر مه