برگزاری سمینار آموزشی مشترک با دانشگاه تکنولوژی وین

دانشگاه تربیت مدرس با دانشگاه تکنولوژی وین از ۲۵ تا ۲۹ فروردین ماه ۹۸ سمینار مشترک آموزشی برگزار می‌کند.مطالب مرتبط

برگزاری سمینار آموزشی مشترک با دانشگاه تکنولوژی وین

دانشگاه تربیت مدرس با دانشگاه تکنولوژی وین از ۲۵ تا ۲۹ فروردین ماه ۹۸ سمینار مشترک آموزشی برگزار می‌کند.

برگزاری سمینار آموزشی مشترک دانشگاه‌های "تربیت مدرس" و"تکنولوژی وین"

گروه برنامه ریزی حمل و نقل دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست دانشگاه تربیت مدرس و مرکز تحقیقات مهندسی ترافیک و برنامه ریزی حمل و نقل دانشگاه تکنولوژی وین (کشور اتریش) سمینار مشترک برگزار می‌کنند.

ارتباط ساعتی آلاینده‌های هوا با مراجعان اورژانس در چین

در پژوهش مشترک فاطمه میوانه، دانشجوی دکترای آب و هواشناسی شهری دانشگاه حکیم سبزواری و پژوهشگرانی از دانشگاه‌های ووهان، ژیجیانگ، علوم و تکنولوژی ووهان، بیمارستان مرکزی بائوان، ارتباط ساعتی آلاینده های هوا (ذرات معلق PM۲.۵, PM۱۰) با مراجعان اورژانس(EDV) در

امکان تغییر زمان پایان ترم ها تنها برای دانشگاه های سیل زده

تهران - ایرنا - معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری تاکید کرد: دانشگاه های مناطق سیل زده فقط اختیار تعویق برگزاری امتحانات پایان ترم دارند و سایر دانشگاه ها تغییراتی اعمال نکنند.

برگزاری کارگاه آموزشی ارتقای رزومه و پذیرش تحصیلات تکمیلی در دانشگاه تهران

کارگاه آموزشی جامع ارتقای رزومه، مهارت مقاله‌نویسی، نگارش انگلیسی و پذیرش تحصیلات تکمیلی در پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

اتاق علمی مشترک دانشگاه علوم پزشکی ایران و ایتالیا راه اندازی شد

اولین اتاق علمی جهت همکاری‌های آموزشی و پژوهشی بین دانشگاه علوم پزشکی ایران و دانشگاه‌های کشور ایتالیا راه اندازی شد.

برنامه های آموزشی دانشگاه شهید چمران اهواز تغییر کرد

اهواز - ایرنا - معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز برنامه‌های آموزشی این دانشگاه و تغییرات اعمال شده ، همزمان با آغاز مجدد کلاس‌های درسی را تشریح کرد.

میدان دانشگاه باید از محیط آموزشی فراتر رود

بجنورد- ایرنا- معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: میدان دانشگاه باید از محیط آموزشی فراتر رفته و ارتباط بیشتری با جامعه برقرار شود.

میدان دانشگاه باید از محیط آموزشی فراتر رود

بجنورد- ایرنا- معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: میدان دانشگاه باید از محیط آموزشی فراتر رفته و ارتباط بیشتری با جامعه برقرار شود.

پیشرفت ملی نیازمند سیستم آموزشی کارآمد است

یزد - ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه فرهنگیان گفت: پیشرفت ملی نیازمند معلمان خوب و سیستم آموزشی کارآمد است که این وظیفه در کنار تربیت مدیران آموزش و پرورش و توانمندسازی معلمان به عهده این دانشگاه است.

تبادل تکنولوژی با استارتاپ‌ها در گیلان

دومین رویداد اینوتکس با هدف تبادل دانش فنی و تکنولوژی و مشارکت میان شرکت‌ها و سرمایه گذاری روی طرح‌ها و استارتاپ‌ها در رشت برگزار شد.

سمینار بین المللی «نقش رهبران» در پاکستان

ایرنا - اسلام آباد - سمینار بین المللی فضای راهبردی و نقش رهبران با حضور اندیشمندان پاکستانی، دیپلمات های کشورهای خارجی و روزنامه نگاران در هتل سرینا شهر 'اسلام آباد' برگزار شد. عکس از زیشان علی.*9*7*

سمینار فرمانداران سیستان و بلوچستان در خاش برگزار شد

زاهدان - ایرنا - سمینار فرمانداران شهرستانهای سیستان و بلوچستان روز چهارشنبه به منظور بحث و بررسی برنامه های دولت در زمینه توسعه استان و تحقق شعار رونق تولید در اردوگاه فرهنگی و تفریحی دره گل تفتان شهرستان خاش برگزار شد.

راه اندازی مرکز آموزشی دانشگاه فرهنگیان در مراغه نهایی شد

مراغه - ایرنا - نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی از تصویب و نهایی شدن راه اندازی مرکز آموزشی چند منظوره دانشگاه فرهنگیان در مراغه خبرداد.

ارتقای جایگاه پژوهشی دانشگاه سمنان در رتبه بندی " ISC "

دانشگاه سمنان در جدیدترین رتبه بندی دانشگاه ها و مؤسسات آموزشی و پژوهشی پایگاه استنادی علوم جهان اسلام " ISC " ، در رده 11 تا 15 دانشگاه برتر كشور قرار گرفت.

دانشگاه هنر و 4 مشکل بودجه ای آن

تهران- ایرنا- رئیس دانشگاه هنر گفت که این دانشگاه با چهار مشکل عمده درباره بودجه اختصاص یافته با آن رو به رو است که برای جلوگیری از صدمات آموزشی نیازمند رفع این مسائل از طرف سازمان برنامه است.

هتل آموزشی «یونی هتل» در اردبیل احداث می‌شود

رئیس دانشگاه آزاد واحد اردبیل گفت: یکی از طرح‌های اساسی و تحولی که در استان اجرا می‌شود هتل آموزشی «یونی هتل» است.

برگزاری دومین همایش بین‌المللی دانشگاه سبز به میزبانی اصفهان

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از برگزاری دومین همایش بین‌المللی دانشگاه سبز با همکاری سازمان برنامه و بودجه کشور در روزهای ۱۰ و ۱۱ اردیبهشت‌ماه سال جاری به میزبانی دانشگاه اصفهان خبر داد.

موفقیت "استارشیپ" تکنولوژی در تحویل کالا با پیک رباتیک

شرکت "استارشیپ تکنولوژی" توانست تاکنون ۵۰ هزار کالا را با استفاده از پیک‌های رباتیک به دست مشتریان برساند.

نسبت استاد به دانشجو در دانشگاه فرهنگیان نامتوازن است

سبزوار- ایرنا- معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان گفت: نسبت تعداد استادان به تعداد دانشجویان در دانشگاه فرهنگیان نامتوازن است و مطلوب نیست لذا افزایش جذب اعضای هیات علمی در این دانشگاه در دستور کار قرار دارد.