اقدام آمریکا بر علیه سپاه پاسداران خدشه‌ای در مقاومت ملت ایران ایجاد نخواهد کرد
مطالب مرتبط

اقدام آمریکا بر علیه سپاه پاسداران خدشه‌ای در مقاومت ملت ایران ایجاد نخواهد کرد

بعیدی‌نژاد: با هرگونه اقدام علیه سپاه، قدرتمندانه مقابله به مثل می‌شود

سفیر ایران در لندن در یک گفت‌وگوی اختصاصی با سی‌ان‌ان در واکنش به اقدام خصمانه آمریکا علیه سپاه پاسداران ایران هشدار داد که در صورت هرگونه اقدام دیگری علیه سپاه پاسداران، ایران "با قدرت" مقابله به مثل خواهد کرد.

همایش همبستگی گروه های مقاومت لبنان و فلسطین با سپاه پاسداران

گروههای مختلف مقاومت در لبنان و فلسطین با برگزاری همایشی در بیروت اقدام خبیثانه آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم کردند

وحدتی که به واسطه رفتار آمریکا علیه سپاه ایجاد شد باید حفظ شود

تهران- ایرنا- رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: لازم است وحدت و یکپارچگی که در کشور ایجاد شده حفظ شده و از اختلافات دوری شود.

گلستان| اقدام ترامپ علیه سپاه تبعات سنگینی برای دولت آمریکا ایجاد می‌کند

امام جمعه گنبدکاووس با اشاره به اقدام خبیثانه رئیس جمهور آمریکا درباره سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: این اقدام سبب شد تا همه با سپاه همدل و منسجم شوند و در برابر این حرکت ترامپ واکنش نشان دهند.

همایش همبستگی با سپاه در محکومیت اقدام آمریکا

علما و شخصیت سیاسی مقاومت در همایشی با شعار "سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شریک پیروزی های منطقه" ضمن اعلام همبستگی با سپاه پاسداران، اقدام خبیثانه آمریکا را محکوم کردند.

تحلیل العربی الجدید از اقدام خصمانه آمریکا علیه سپاه

یک روزنامه عربی در یادداشتی نوشت که هدف آمریکا از قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست تروریست ها تنها ایجاد فشار اقتصادی بر ایران است.

حسن نافعه در گفت‌وگو با تسنیم: عواقب خطرناک اقدام آمریکا علیه سپاه/تصمیم ترامپ چیزی را تغییر نخواهد داد

استاد علوم سیاسی در دانشگاه قاهره و تحلیلگر برجسته مصری اظهار داشت، تصمیم رئیس‌جمهوری آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران خطرناک است که می‌تواند به رویارویی نظامی ناخواسته در منطقه منتهی شود.

امام جمعه موقت قزوین: ملت ایران اقدام ناشایست آمریکا علیه سپاه را بی پاسخ نمی‌گذارند

امام جمعه موقت قزوین گفت: ملت ایران اقدام ناشایست آمریکا را بی پاسخ نخواهد گذاشت چرا که سپاه پاسداران برخاسته از خود مردم بوده و آمریکا در رابطه با ایران به اهداف خود دست پیدا نمی‌کند.

حماس: اقدام آمریکا علیه قدس، جولان و سپاه از یک جا آب می خورد

جنبش حماس فلسطین به اقدام خصمانه آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران واکنش نشان داد.

واکنش شیخ دعموش به اقدام خصمانه آمریکا علیه سپاه

معاون رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان به اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران و تروریستی خواندن آن واکنش نشان داد.

ملت ایران به اظهارات آمریکا علیه سپاه پاسداران اعتنا نمی کند

مشهد- ایرنا- فرمانده سپاه استانی امام رضا(ع) گفت: اقدام آمریکا پیرامون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نشانه شدت عصبانیت ناشی از درماندگی آنها می باشد و این در حالی است که ملت ایران هیچ اعتنا و توجهی به اینگونه اقدامات مضحک ندارد.

ملت ایران به اظهارات آمریکا علیه سپاه پاسداران اعتنا نمی کند

مشهد- ایرنا- فرمانده سپاه استانی امام رضا(ع) گفت: اقدام آمریکا پیرامون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نشانه شدت عصبانیت ناشی از درماندگی آنها می باشد و این در حالی است که ملت ایران هیچ اعتنا و توجهی به اینگونه اقدامات مضحک ندارد.

مردم کرمانشاه اقدام آمریکا علیه سپاه را محکوم کردند

کرمانشاه- ایرنا- اقشار مختلف مردم استان کرمانشاه بعد از اقامه نماز جمعه به حمایت از سپاه پاسداران و علیه اقدام خصمانه آمریکا با شعارهایی مانند 'من یک سپاهی هستم، همه ملت ایران سپاهی اند'، انزجار خود را از این اقدام آمریکا نشان دادند.

اقدام علیه سپاه پاسداران، اوج شکست آمریکاست

یزد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: اقدام اخیر رئیس جمهوری آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اوج ذلت و شکست دشمنان ملت و کشور ما را نشان داد.

اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران خبیثانه است

تهران- ایرنا- دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با صدور پیامی اقدام دولت آمریکا در قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه‌های تروریستی را به شدت محکوم کرد و این اقدام را خبیثانه خواند.

سید حسن نصرالله: سپاه پاسداران در راس نبرد با تروریست‌هاست

دبیرکل حزب الله لبنان به اقدام خصمانه آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران واکنش نشان داد.

ربط داشتن یا نداشتن اقدام آمریکا علیه سپاه به FATF

تهران- ایرنا- اقدام اخیر آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مبنی بر قراردادن این نهاد نظامی در فهرست گروه های تروریستی، رسانه های داخلی را بر آن داشت تا چگونگی ارتباط لوایح FATF با این اقدام آمریکا را مورد بررسی قرار دهند.

حماس اقدام خصمانه آمریکا علیه سپاه پاسداران را به شدت محکوم کرد

جنبش حماس با صدور بیانیه‌ای اقدام خصمانه آمریکا مبنی بر قراردادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در لیست تروریسم این کشور را به شدت محکوم کرد.

اقدام آمریکا در بین مردم ایران برای حمایت از سپاه وحدت ایجاد کرد

تبریز - ایرنا - امام جمعه هریس گفت: اقدام خصمانه آمریکا در قرار دادن نام سپاه در لیست سازمان های تروریستی در بین آحاد مردم ایران وحدت، همبستگی و اتحاد برای حمایت از سپاه پاسداران ایجاد کرد.