طرح جمع آوری فروشندگان غیرمجاز حیوانات در تهران اجرا می شود

تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران گفت: طرح جمع آوری و پاک سازی فروشندگان غیرمجاز حیوانات در محور آزادگان اجرایی می شود.مطالب مرتبط

اتباع افغان غیرمجاز شمیرانات امسال جمع آوری می شوند

تهران- ایرنا- معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شمیرانات از جمع آوری اتباع افغان غیرمجاز شهرستان تا پایان نیمه اول سال جاری خبر داد.

3واحد آلاینده و غیرمجاز در ملارد جمع آوری شد

تهران- ایرنا- رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ملارد گفت: طی طرح پایش و شناسایی واحدهای آلاینده، سه واحد صنعتی غیرمجاز در این شهرستان جمع آوری شد.

حیوانات باغ‌وحش‌های ایران افسردگی گرفته‌اند

تهران- ایرنا- کلیپ که زیر نظر مجمع فعالان محیط‌زیست منتشر شده گفته می‌شود که حیوانات در باغ‌وحش‌ها با بیماری‌های روحی و روانی دست و پنجه نرم می‌کنند، علاوه بر این استرس، خودزنی حیوانات، نا امیدی، تنهایی و دیوانگی از جمله مواردی هستند که درباره حیواناتی که

97 قبضه سلاح غیرمجاز در خوزستان کشف و ضبط شد

اهواز - ایرنا - فرمانده انتظامی خوزستان گفت: 97 قبضه سلاح جنگی و شکاری غیرمجاز در اجرای طرح جمع آوری سلاح و مهمات غیرمجاز در خوزستان کشف و ضبط، و 98 نفر در این رابطه دستگیر شدند.

97 قبضه سلاح غیرمجاز در خوزستان کشف و ضبط شد

فرمانده انتظامی خوزستان گفت: 97 قبضه سلاح جنگی و شکاری غیرمجاز در اجرای طرح جمع آوری سلاح و مهمات غیرمجاز در خوزستان کشف و ضبط، و 98 نفر در این رابطه دستگیر شدند.]]>

این سه خوراکی غیرمجاز است

اداره کل فراورده‌های خوراکی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو لیستی از خوراکی‌های غیرمجاز برای جمع آوری از سطح عرضه را اعلام کرد.

طرح تاب آوری اجتماعی زنان در مناطق سیلزده اجرا می شود

خرم آباد - ایرنا - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری لرستان گفت: طرح تاب آوری اجتماعی زنان در مناطق سیلزده این استان اجرا می شود.

کرمانشاه| جمع‌آوری تورهای ماهیگیری غیرمجاز در سرپل‎ذهاب

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان سرپل‎ذهاب از ضبط بیش از 1500 متر تور ماهیگیری غیرمجاز در سد تنگ حمام خبر داد.

طرح جمع‌آوری و کنترل سگ‌های ولگرد در تنگستان اجرا می‌شود

بوشهر - فرماندار تنگستان گفت: طرح زنده گیری، جمع‌آوری و کنترل سگ‌های ولگرد در تنگستان اجرا می‌شود.

اجرای طرح جمع آوری آب های سطحی در خراسان شمالی

تا سه ماه آینده، شهرداری ها طرح جمع آوری آب های سطحی را آماده اجرا کنند.

جلوگیری از فعالیت انبار غیرمجاز جمع آوری پسماند‌های پزشکی

از فعالیت انبار غیرمجاز جمع آوری پسماند‌های پزشکی در اصفهان جلوگیری شد.

تجمع حامیان حقوق حیوانات مقابل شهرداری بومهن

تهران- ایرنا- عده ای از افراد که خود را حامیان حقوق حیوانات معرفی کردند امروز (پنجشنبه) مقابل ساختمان شهرداری بومهن در استان تهران تجمع و اعتراض خود را نسبت به آنچه «رفتار نامناسب ماموران زنده گیری سگ‌های سرگردان در شهرهای بومهن، رودهن و پردیس» خواندند اع

تجمع حامیان حقوق حیوانات مقابل شهرداری بومهن

تهران- ایرنا- عده ای از افراد که خود را حامیان حقوق حیوانات معرفی کردند امروز (پنجشنبه) مقابل ساختمان شهرداری بومهن در استان تهران تجمع و اعتراض خود را نسبت به آنچه «رفتار نامناسب ماموران زنده گیری سگ‌های سرگردان در شهرهای بومهن، رودهن و پردیس» خواندند اع

سیل شمیرانات 50 درصد احکام قضایی تخریب ساخت‌وسازهای غیرمجاز را اجرا کرد

70 درصد کودکان خیابانی پایتخت از اتباع غیرمجاز هستند

تهران- ایرنا- معاون سیاسی، اجتماعی فرمانداری تهران با بیان اینکه 70 درصد کودکان خیابانی از اتباع غیر مجاز و غالبا افغانی هستند افزود: ضرورت دارد که این کودکان پس از جمع آوری در صورت داشتن خانواده به کشور خود بازگردانده شوند.

طرح تاب‌آوری اجتماعی زنان در مناطق سیل‌زده لرستان اجرا می‌شود

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری لرستان گفت: طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار در مناطق سیل‌زده استان لرستان اجرا می‌شود.

مراقب فروشندگان ارزهای تقلبی باشید

رشت - ایرنا - سرپرست معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان از شهروندان خواست مراقب فروشندگان ارزهای تقلبی در بازارهای غیر رسمی باشند.

جمعه بازار پرندگان در مشهد

جمعه بازار پرنده فروشان در مشهد یکی از بازارهایی است که در آن علاوه بر فروش پرنده، حیوانات دیگر نیز به فروش می‌رسد. در این بازار انواع و اقسام پرندگان اهلی و وحشی به فروش می‌رسند و به صورت غیرمجاز حیواناتی نظیر سگ و برخی خزندگان نیز خرید و فروش می‌شود. هم

«باشگاه حیوانات» در جشنواره مستندهای مردم‌شناسی اتریش

فیلم مستند «باشگاه حیوانات» ساخته هادی آفریده در بخش مسابقه بین‌الملل جشنواره مردم‌شناسی وین اتریش «Ethnocineca» به روی پرده می‌رود.

فروشندگان مواد مخدر در دام پلیس آبادان افتادند

آبادان - فرمانده انتظامی شهرستان آبادان از دستگیری فروشندگان مواد مخدر به همراه کشف یک کیلوگرم تریاک و توقیف یک دستگاه خودرو در آبادان خبر داد.