باران، رعد و برق و وزش باد خوزستان را فرا می گیرد

اهواز - ایرنا - مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: رگبار، رعد و برق و وزش باد پدیده های جوی غالب هواشناسی این استان از بعد از ظهر پنجشنبه تا روز یکشنبه خواهد بود.مطالب مرتبط

باران، رعد و برق و وزش باد خوزستان را فرا می گیرد

اهواز - ایرنا - مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: رگبار، رعد و برق و وزش باد پدیده های جوی غالب هواشناسی این استان از بعد از ظهر پنجشنبه تا روز یکشنبه خواهد بود.

باران در 7 استان شدت می‌گیرد؛ احتمال آبگرفتگی معابر برای 9 استان

بارش باران امروز در کردستان،کرمانشاه، لرستان، ایلام، خوزستان، کهگیلویه و بویر احمد و بوشهر از شدت بیشتری برخوردار خواهد بود.

باد و باران زنجان را فرا می گیرد

زنجان - ایرنا - کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: با ورود سامانه جدید بارشی به استان از پنجشنبه شب باد و باران مناطق مختلف زنجان را فرا می گیرد.

بارش باران در خراسان رضوی شدت می گیرد

مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش باران از عصر امروز در مناطق مختلف این استان به ویژه نیمه شمالی آن شدت می گیرد.

رگبار پراکنده باران همدان را فرا می گیرد

همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی همدان گفت: با عبور سامانه ضعیف بارشی از آسمان استان، رگبار پراکنده باران همدان را فرا می گیرد.

هشدارنسبت به بارش باران ، رعد و برق و تگرگ در خوزستان

اداره کل هواشناسی خوزستان نسبت به بارش باران ، رعد و برق و تگرگ در استان هشدار داد.

دربی خوزستان؛ درگیری و باران کارت و فحاشی جلوی چشم علوی و قطبی (ویدیو)

در این بازی سینا مریدی و ایوب کلانتری بازیکنان دو تیم فولاد خوزستان و استقلال خوزستان با هم درگیر شدند.]]>

برف و باران چهارمحال و بختیاری را فرا می گیرد

شهرکرد- مدیر کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: برف و باران چهارمحال و بختیاری را از روز جمعه فرا می گیرد.

آغاز بارش باران در خوزستان

بارش باران از صبح امروز در برخی شهرهای استان خوزستان آغاز شد.

بارشهای رگباری در خوزستان

بارش باران حوالی ظهر امروز برخی شهرهای استان خوزستان از جمله اهواز را فرا گرفته است.

رگبار و رعد و برق تا هفته آینده بر خوزستان غالب هستند

اهواز - ایرنا - مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: رگبار باران و رعد و برق از فردا پنجشنبه تا اواسط هفته آینده پدیده غالب در برخی نقاط خوزستان هستند.

امدادرسانی گروه‌های تفحص شهدا به مردم سیل‌زده خوزستان+ فیلم

اعضای کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در استان خوزستان با استفاده از ادوات و امکاناتی که برای تفحص شهدا مورد استفاده قرار می‌گیرد، به کمک بازسازی مناطق سیل‌زده و امدادرسانی به مردم سیل‌زده خوزستان شتافتند.

بارش شدید باران در ۷ استان

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: امروز (۲۳ فروردین) بارش باران در جنوب کردستان، کرمانشاه، لرستان، ایلام، شمال خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد و شمال بوشهر شدت بیشتری دارد.

بارش باران از بعدازظهر امروز/باد شدید کردستان را فرا می گیرد

سنندج – بر اساس آخرین پیش بینی های اداره کل هواشناسی استان کردستان، بتدریج از بعدازظهر امروز امواجی از هوای ناپایدار از منطقه کردستان گذر می کند که بارش باران را به همراه خواهد داشت.

بارش باران در ۷ استان کشور

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: پنج‌شنبه (۲۹ فروردین‌ماه) با ورود یک سامانه بارشی از جنوب غرب در استان‌های لرستان، ایلام، مرکزی، قم، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و خوزستان بارش رگباری باران خواهیم داشت.

بارش باران مناطقی از استان اردبیل را فرا می گیرد

اردبیل - ایرنا - سرپرست اداره کل هواشناسی استان اردبیل گفت: با ورود سامانه ناپایدار جوی از بعداز ظهر روز پنجشنبه بارش مناطقی از استان را فرا می گیرد.

کمک‌های مردمی استان البرز در اختیار مردم سیل‌زده شهرستان "باوی" خوزستان قرار می‌گیرد

معاون عمرانی استانداری البرز گفت: بر اساس تعیین استانداری خوزستان کمک‌های ارسالی استان البرز در اختیار سیل زدگان شهرستان باوی قرار می‌گیرد و البرز معین شهرستان باوی شد.

بارش‌های شدید در راه خوزستان و لرستان

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن تشریح روند فعالیت سامانه بارشی از فردا تا روز دوشنبه (23 تا 26 فروردین)، از شدت گرفتن بارش باران در جنوب لرستان و شمال خوزستان در روز آینده خبر داد.

کمک رسانی ادارات قرچک به خوزستان با هماهنگی فرمانداری صورت گیرد

قرچک- فرماندار شهرستان قرچک اظهار داشت: کمک‌های شهرستانی صرفاً با هماهنگی فرمانداری به استان خوزستان ارسال شود.

جلوه‌ای از اقدامات جهادی طلاب و روحانیون در کمک‌رسانی به سیل‌زدگان خوزستان+تصویر

سیل اخیر استان خوزستان جلوه‌ای از همدلی و همراهی اقشار مختلف در کمک‌رسانی به هموطنان است تا مرهمی بر دردهای بسیار مردم سیل‌زده قرار گیرد که طلاب و روحانیون نیز در این راستای به اقدامات جهادی پرداختند.