خیران 228 مدرسه در سیستان و بلوچستان ساختند

زاهدان- ایرنا- رئیس مجمع خیران مدرسه ساز سیستان و بلوچستان گفت: خیران نیک اندیش سال گذشته 629 کلاس درس در قالب 228 مدرسه در این استان ساخته و تحویل آموزش و پرورش دادند.مطالب مرتبط

خیران 228 مدرسه در سیستان و بلوچستان ساختند

زاهدان - ایرنا - رئیس مجمع خیران مدرسه ساز سیستان و بلوچستان گفت: خیران نیک اندیش سال گذشته 629 کلاس درس در قالب 228 مدرسه در این استان ساخته و تحویل آموزش و پرورش دادند.

خیران 228 مدرسه در سیستان و بلوچستان ساختند

زاهدان- ایرنا- رئیس مجمع خیران مدرسه ساز سیستان و بلوچستان گفت: خیران نیک اندیش سال گذشته 629 کلاس درس در قالب 228 مدرسه در این استان ساخته و تحویل آموزش و پرورش دادند.

خیران 4 مدرسه در شیروان ساختند

بجنورد- ایرنا- مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان شمالی گفت: پارسال خیران مدرسه ساز شیروان چهار فضای آموزشی در این شهرستان ساختند.

77 زندانی غیرعمد سیستان وبلوچستان چشم انتظار مدد خیران هستند

زاهدان- ایرنا- مدیرنمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان گفت: 77 زندانی جرایم غیر عمد این استان چشم انتظار کمک های خیران نیک اندیش برای بازگشت به آغوش خانواده هایشان هستند.

760 کلاس درس در سیستان و بلوچستان ساخته شد

زاهدان- ایرنا- معاون مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان گفت: 760 کلاس درس در قالب 259 مدرسه سال گذشته در این استان ساخته شده است.

رتبه سوم در بین مجمع خیران مدرسه ساز استان‌های کشور

رئیس مجمع خیران مدرسه ساز البرز گفت: مجمع خیران مدرسه ساز استان سال گذشته رتبه سوم را در بین استان‌های کشور کسب کردند و این افتخاری بزگ برای البرزی‌ها محسوب می‌شود.

جشنواره خیران مدرسه ای در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود

یاسوج- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: نخستین جشنواره خیران مدرسه ای به زودی در 100 مدرسه ابتدایی و متوسطه اول و دوم این استان برگزار می شود.

برگزاری جشنواره خیران مدرسه ای

جشنواره خیران مدرسه ساز در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود.

برگزاری جشنواره خیران مدرسه‌ای در بیش از ۱۰۰ آموزشگاه

برای نخستین بار جشنواره خیران مدرسه‌ای در بیش از ۱۰۰ آموزشگاه کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود.

استاندار: هرمزگان آماده امدادرسانی به سیستان و بلوچستان است

بندرعباس- ایرنا- استاندار و رییس شورای هماهنگی مدیریت بحران هرمزگان از آمادگی این استان جهت اعزام کمک های امدادی به سیستان و بلوچستان با توجه به جاری شدن سیلاب در افغانستان و سرازیر شدن روان آب ها از این کشور به سیستان و بلوچستان، خبر داد.

سیستان و بلوچستان همچنان درگیر خشکسالی است

رئیس کارگروه پیش‌بینی و هشدار هواشناسی ‌سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به اینکه فعالیت سامانه بارشی اخیر 20 میلی متر کسری بارش سال زراعی سیستان و بلوچستان را جبران کرده اما خشکسالی در این استان با بارش‌های این چنینی رفع نمی‌شود.

دستگاه‌های سیستان و بلوچستان موظف به آمادگی مقابله با سیلاب احتمالی شدند

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: پیرو پیش‌بینی وقوع سیلاب در سیستان و بلوچستان همه فرمانداران ملزم به تشکیل جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان‌ها هستند.

مدارس ۹ شهرستان سیستان و بلوچستان تعطیل شد

زاهدان - مدیرکل مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: پیرو صدور اخطاریه هواشناسی مبنی بر وقوع سیل مدارس ۹ شهرستان سیستان و بلوچستان فردا یکشنبه تعطیل اعلام شد.

تداوم بارندگی در سیستان و بلوچستان مدارس 10 شهرستان را به تعطیلی کشاند

مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: بارندگی شدید با احتمال جاری شدن سیلاب و روان‌آب موجب تعطیل‌شدن مدارس 10 شهرستان سیستان و بلوچستان برای فردا شد.

40 جشن گلریزان ماه رمضان در سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود

مدیرنمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان گفت: براساس برنامه ریزی‌های انجام شده 40 جشن گلریزان در ایام ماه مبارک رمضان امسال در سراسر سیستان و بلوچستان برگزار خواهد شد.

۳ محور در جنوب سیستان و بلوچستان بازگشایی شد

زاهدان - مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: ۳ محور در جنوب سیستان و بلوچستان که به دلیل طغیان رودخانه ها و سیلاب بسته شده بود، بازگشایی شد.

شدت سیلاب شمال سیستان و بلوچستان تحت کنترل است

استاندار سیستان و بلوچستان از مدیریت سیلاب ورودی به منطقه سیستان با وجود افزایش حجم آن خبر داد.

آماده‌باش دهیاران، بخشداران و فرمانداران سیستان و بلوچستان در پی پیش‌بینی وقوع سیل

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: پیرو صدور اخطاریه جوی هواشناسی مبنی بر احتمال جاری شدن سیلاب در سیستان و بلوچستان، همه دهیاران، بخشداران و فرمانداران استان تا پایان هفته پیش رو در آماده‌باش هستند.

محصولی با خواص شگفت انگیز در سیستان و بلوچستان

"چای ترش" یکی از بی نظیرترین محصولات خاص کشاورزی سیستان و بلوچستان است که به صورت گسترده در شهرستان های جنوبی این استان کشت می شود.

سیلاب ۳ مسیر در شمال سیستان و بلوچستان را مسدود کرد

زاهدان- رئیس پلیس راه شمال سیستان و بلوچستان گفت: سه مسیر در شمال استان سیستان و بلوچستان به دلیل وقوع سیلاب و طغیان رودخانه هیرمند مسدود شده است.