ضرورت اتخاذ تمهیدات لازم با آغاز مجدد بارش ها

تهران- ایرنا- سازمان هواشناسی در اطلاعیه ای با توجه به شدت بارش ها، آبگرفتگی معابر عمومی و احتمال سیلابی شدن مسیل ها در برخی مناطق کشور، به هموطنان، سازمان ها و نهادهای ذیربط توصیه کرد تمهیدات لازم برای جلوگیری از کاهش خسارات احتمالی را به عمل آورند.مطالب مرتبط

ضرورت اتخاذ تمهیدات لازم با آغاز مجدد بارش ها

تهران- ایرنا- سازمان هواشناسی در اطلاعیه ای با توجه به شدت بارش ها، آبگرفتگی معابر عمومی و احتمال سیلابی شدن مسیل ها در برخی مناطق کشور، به هموطنان، سازمان ها و نهادهای ذیربط توصیه کرد تمهیدات لازم برای جلوگیری از کاهش خسارات احتمالی را به عمل آورند.

دستور روحانی بر آمادگی کامل در رویارویی با موج جدید بارندگی‌ها

رئیس جمهور در گفتگوی تلفنی جداگانه با استانداران هفت استان بر هم‌افزایی همه دستگاه‌ها و اتخاذ تمهیدات لازم جهت جلوگیری از خسارت‌ها در بارندگی‌های اخیر تأکید کرد.

کشاورزان به گوش ؛ دمای هوا روند کاهشی دارد

کارشناس هواشناسی استان :با توجه به روند کاهشی دما ، کشاورزان تمهیدات لازم را برای مقابله با سرمازدگی باغات اتخاذ کنند.

تمهیدات لازم برای کنترل سیلاب در سیستان اندیشده شده است

زاهدان-ایرنا- فرماندار شهرستان هیرمند در شمال سیستان و بلوچستان گفت: تمام تمهیدات لازم برای کنترل، مهار و هدایت سیلاب های غیر قابل کنترل افغانستان به سمت تالاب در نظر گرفته شده است.

تمهیدات لازم برای راه اندازی باشگاه تیراندازی دراردل فراهم می شود

شهرکرد- فرماندار شهرستان اردل از فراهم آوردن تمهیدات لازم برای راه اندازی مجتمع تیراندازی این شهرستان خبر داد.

معاون سابق وزیر نیرو: سازه ها نیاز به مهندسی مجدد دارد

تهران-ایرنا- معاون سابق وزیر نیرو با اشاره به ضرورت به کارگیری دانش (تجربه و علم) در حل معضلات محیط طبیعی، گفت: نیاز است دانشگاه و مراکز پژوهشی در پاسخ علمی به ابهامات اقدامات لازم را انجام دهند که مهندسی مجدد سازه ها نیز بر عهده آنها است.

مشکلات زیان‌بار سیل، نتیجه‌ غفلت‌های گذشته است

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه مشکلات زیان بار سیل، نتیجه‌ غفلت‌هایی بود که در گذشته انجام شده است، گفت: سیل اخیر همه‌ ما را متوجه برخی موارد ضروری کرد که باید بعد از این برای اتخاذ تدابیر لازم و تمهیدات در این خصوص به صورت جدی ورود کنیم.

مشکلات زیان‌بار سیل، نتیجه‌ی غفلت‌های گذشته است

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه مشکلات زیان بار سیل، نتیجه‌ی غفلت‌هایی بود که در گذشته انجام شده است، گفت: سیل اخیر همه‌ی ما را متوجه برخی موارد ضروری کرد که باید بعد از این برای اتخاذ تدابیر لازم و تمهیدات در این خصوص به صورت جدی ورود کنیم.

دستور رئیس جمهور بر آمادگی کامل در رویارویی با موج جدید بارندگی ها

رئیس جمهور در گفت وگوی تلفنی جداگانه با استانداران خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، کرمان، خراسان رضوی، لرستان و خوزستان، بسیج و هم افزایی همه دستگاهها و نهادها و اتخاذ تمهیدات لازم و ضروری جهت جلوگیری از خسارت های جانی و مالی را در روند بارندگی

دستور استاندار آذربایجان شرقی به شهرداران ‌برای آمادگی جهت مقابله با سیل

‌استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به خسارات سیل در برخی از مناطق کشور، بر لزوم اتخاذ تمهیدات لازم برای مواجهه با پیشامدهای احتمالی مشابه در استان تأکید کرد و به شهرداران استان مأموریت داد تا فعالیت‌های خود را در جهت شناسایی سازه‌های غیرمجاز، سامان‌دهی سکو

تمهیدات لازم به منظور تامین اقلام اساسی در ماه رمضان اندیشیده شد

اراک- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: تمهیدات لازم به منظور تامین اقلام اساسی همچون شکر، برنج و روغن در ماه رمضان در استان مرکزی اندیشیده شده است.

دستور رییس جمهوری بر آمادگی کامل در رویارویی با موج جدید بارندگی ها

تهران- ایرنا- رییس جمهوری در گفت وگوی تلفنی جداگانه با استانداران خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، کرمان، خراسان رضوی، لرستان و خوزستان، بر بسیج و هم افزایی همه دستگاه ها و نهادها و اتخاذ تمهیدات لازم و ضروری و آمادگی کامل در رویارویی با موج جدید

دستور رییس جمهوری بر آمادگی کامل در رویارویی با موج جدید بارندگی ها

رییس جمهوری در گفت وگوی تلفنی جداگانه با استانداران خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، کرمان، خراسان رضوی، لرستان و خوزستان، بر بسیج و هم افزایی همه دستگاه ها و نهادها و اتخاذ تمهیدات لازم و ضروری و آمادگی کامل در رویارویی با موج جدید بارندگی ها تا

نیروهای یگان حفاظت میراث فرهنگی کرمان در آماده باش کامل قرار دارند

کرمان - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: در حال حاضر تمامی نیروهای این یگان در آماده باش کامل قرار دارند و تمهیدات لازم برای کاهش خسارات ناشی از وقوع سیل به بناها و محوطه تاریخی و باستانی اتخاذ شده است.

لزوم ارزیابی مجدد تاب‌آوری شهر‌ها در برابر حوادث طبیعی

سیل نشان داد که همه بخش‌ها از جمله شهر‌های جدید ناگزیر از ارزیابی مجدد تاب آوری در برابر حوادث طبیعی و اتخاذ تصمیمات و به کارگیری اقدامات اجرایی در این زمینه است

کرمان|آخرین وضعیت بارندگی در سیرجان؛ ورودی آب سد تنگوئیه 10 برابر افزایش یافت

فرماندار شهرستان سیرجان با اشاره به اینکه ورودی آب سد تنگوئیه 10 برابر افزایش پیدا کرده است، گفت: تمهیدات لازم در صورت سرریز شدن آب سد اندیشیده شده و در صورت لازم اطلاع‌رسانی لازم انجام می‌شود.

ضرورت اتخاذ تدابیر پیشگیرانه برای جلوگیری از آب‌گرفتگی معابر یزد

رییس کل دادگستری استان یزد طی نامه‌ای به شهردار یزد و سایر مسئولان و ادارات متولی، اتخاذ تدابیر پیشگیرانه و شناسایی نقاط حادثه خیز در جهت جلوگیری از آب گرفتگی معابر را خواستار شد.

پیش‌بینی تمهیدات لازم برای تحصیل دانش‌آموزان مناطق سیل‌زده

ضرورت توزیع صحیح اقلام امدادی در مناطق سیل زده

رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به تمهیدات صورت گرفته در شهرهای سیل زده استان خوزستان بر ضرورت توزیع صحیح و مدیریت شده اقلام امدادی در مناطق سیل زده تاکید کرد.

ثبت نام مجدد کنکور ارشد پزشکی ۹۸ آغاز شد /برگزاری آزمون در تیرماه

مهلت مجدد ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی از امروز ۲۶ فروردین ۹۸ آغاز شد. این آزمون در تیرماه ۹۸ برگزار خواهد شد.