هدف از حضور در خوزستان رفع مشکلات سیل و حفظ جان مردم است

اهواز - ایرنا- وزیر دفاع گفت: هدف اصلی از حضور میدانی در استان خوزستان رفع سریع مشکل سیلاب، آبگرفتگی ها و جلوگیری از صدمه دیدن مردم است.مطالب مرتبط

هدف از حضور در خوزستان رفع مشکلات سیل و حفظ جان مردم است

اهواز – ایرنا- وزیر دفاع گفت: هدف اصلی از حضور میدانی در استان خوزستان رفع سریع سیلاب، آبگرفتگی ها و جلوگیری از صدمه دیدن مردم است.

هدف از حضور در خوزستان رفع مشکلات سیل و حفظ جان مردم است

اهواز - ایرنا- وزیر دفاع گفت: هدف اصلی از حضور میدانی در استان خوزستان رفع سریع مشکل سیلاب، آبگرفتگی ها و جلوگیری از صدمه دیدن مردم است.

نقش سد سیمره ایلام در کاهش مشکلات مردم خوزستان

مدیرعامل شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران گفت: چنانچه حجم آورد آب در سد سیمره مهار نمی‌شد، با ورود آن به پایین‌دست و سد کرخه که آخرین سد پایین‌دست آن به شمار می‌رود، مشکلات و روزهای سختی برای مردم خوزستان در تعطیلات ایام نوروز رقم می‌خورد.

آیت‌الله مکارم شیرازی: برطرف کردن مشکلات سیل خوزستان نیازمند مشارکت عموم ملت است

آیت‌الله مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید با صدور بیانیه‌ای ضمن تأکید بر مشارکت آحاد مردم برای برطرف کردن مشکلات پیش‌ آمده در نتیجه سیل اخیر گفت: برطرف کردن مشکلات سیل اخیر در همه نقاط کشور از جمله خوزستان بدون همکاری عموم مردم میسر نیست.

امکانات را در خوزستان مستقر کرده‌ایم تا مشکلات به حداقل برسد

وزیر دفاع گفت: به تمامی مجموعه‌های وزارت دفاع ابلاغ شد تا امکانات خود را در خوزستان مستقر کنند تا مشکلات به حداقل رسیده و رضایت این مردم عزیز که حق بزرگی بر گردن ملت ایران دارند جلب شود.

آیت الله رییسی:مشکلات سیل زدگان را فراموش نکنیم

رئیس قوه قضاییه امروز در سفر خود به خوزستان ضمن بازدید از مناطق سیل زده با تاکید بر این‌که در این سفر مشکلات مردم سیل زده استان را مورد بررسی خواهد داد اهداف این سفر استانی را تشریح کرد.

حل مشکلات سیل بدون همکاری مردم میسر نیست

قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان با صدور بیانیه‌ای تأکید کرد: حل مشکلات سیل اخیر در همه نقاط کشور از جمله خوزستان بدون همکاری عموم مردم میسر نیست.

کاروان مهر تئاتر خوزستان به کمک مردم سیل زده شوش رفت

دزفول - ایرنا - معاون هنری و سینمایی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: برای ابراز همدردی با مردم سیل زده استان خوزستان، کاروان مهر هنرمندان تئاتر خوزستان به کمک مردم سیل زده شهرستان شوش رفتند.

حل مشکلات مناطق سیل زده بدون همکاری مردم میسر نیست

قم - ایرنا - آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید با صدور بیانیه ای گفت: بارها گفته ایم مشکلات سیل اخیر در همه نقاط کشور از جمله خوزستان بدون همکاری عموم مردم و حتی ایرانیانی که در خارج زندگی می کنند میسر نیست.

حضور سردار غیب‌پرور در منطقه سیل‌زده حمیدیه+ تصاویر

سردار غلام‌حسین غیب‌پرور فرمانده سازمان بسیج مستضعفین  امروز با حضور در جمع مردم خوزستان پیام مقام معظم رهبری را به جهادگران خوزستان رساند.

ساعدی: تحریم‌ها باعث شده کمک نقدی به دست مردم سیل زده نرسد

رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان با اشاره به این که سیل همچنان در استان خوزستان جاری است بیان کرد: علی رغم حضور مردم و نیروهای جهادی و سپاه بسیاری از روستاها و زمین‌های کشاورزی و دامداری‌ها به زیر آب رقفته و خسارت جدی به زیرساخت‌های شهری وارد شده است.

نماینده رهبر انقلاب در جمع سیل زدگان خوزستانی حضور یافت

اهواز ـ نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز با سفر به استان خوزستان در جمع مردم سیل زده این استان حاضر شد و از نزدیک کمبودها و مشکلات آنان را بررسی کرد.

خوزستان شناسنامه مقاومت مردم ایران است

اهواز-ایرنا- نماینده ولی فقیه و امام جمعه بوشهر خوزستان را شناسنامه مقاومت مردم ایران برشمرد و گفت: تمای لایه های مختلف جامعه برای کمک رسانی به مردم خوزستان کمر همت بسته اند.

علت عدم حضور نمایندگان در مجلس شورای اسلامی

معاون پارلمانی رئیس جمهور در خصوص علل عدم حضور وزرا در مجلس، گفت: به دلیل مشکلات ایجاد شده در خوزستان و حاد شدن وضعیت سیل وزرا نتوانستند در مجلس حاضر شوند.

حضور امیر سرتیپ حاتمی در مناطق سیل زده استان خوزستان

امیر سرتیپ حاتمی به‌منظور بررسی وضعیت سیل با حضور در مناطق سیل زده خوزستان از روند اقدامات انجام شده قرارگاه مردم یاری عاشورائیان وزارت دفاع بازدید و در جریان فعالیت های در حال انجام قرار گرفت.

علت عدم حضور وزرا در مجلس شورای اسلامی

معاون پارلمانی رئیس جمهور در خصوص علل عدم حضور وزرا در مجلس، گفت: به دلیل مشکلات ایجاد شده در خوزستان و حاد شدن وضعیت سیل وزرا نتوانستند در مجلس حاضر شوند.

حضور طلاب آفریقایی برای کمک‌‌رسانی به مردم ‌مناطق سیل‌زده خوزستان‌+ تصاویر‌

گروه استان‌ها ـ جمعی از طلاب آفریقایی ‌‌برای کمک‌رسانی به مردم سیل‌زده در برخی شهرهای خوزستان خود را به این استان رساندند.

رئیس قوه قضائیه وارد استان خوزستان شد

گروه استان‌‌ها ـ رئیس قوه قضائیه ‌صبح امروز برای بازدید از مناطق سیل‌زده و بررسی مشکلات مردم وارد استان خوزستان شد.

لزوم همکاری مردم برای حل مشکلات سیل اخیر

آیت‌الله مکارم‌شیرازی از مراجع عظام تقلید، درباره کمک به سیل زدگان استان خوزستان بیانیه‌ای صادر کرد

آبرسانی به مردم در گوریه خوزستان با تانکر

مدیرعامل آبفای خوزستان با اشاره به خسارت سیل به تأسیسات آب و فاضلاب در شهر گوریه استان خوزستان گفت: در حال حاضر پنج تانکر توزیع آب شرب سالم در شهر گوریه مستقر شده و آبرسانی به مردم از این طریق در حال انجام است.