استاندار کرمان برای کمک به سیل زده ها عازم خوزستان شد

مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی گفت: استاندار کرمان به منظور دیدار با استاندار خوزستان و هماهنگی های بیشتر در امر کمک رسانی به مناطق سیل زده خوزستان و بررسی آخرین وضعیت فعالیت ستاد معین استان در حمیدیه صبح امروز فرودگاه کرمان را به مقصد امطالب مرتبط

نماینده استاندار کرمان : بحران سیل در حمیدیه مدیریت شده است

کرمان - ایرنا - نماینده استاندار کرمان گفت: وضعیت سیل در شهرستان حمیدیه تحت کنترل و هلال احمر کرمان در زمینه تأمین اقلام مورد نیاز سیل زدگان اقدامات زیادی انجام داده است.

رئیس جمهوری در تماس تلفنی با استاندار کرمان گفت و گو کرد

کرمان - ایرنا - رئیس جمهوری به منظور اطلاع از وضعیت خسارت های وارده به بخش های مختلف این استان در پی بارندگی های اخیر و اقدامات انجام شده برای رفع مشکلات مردم با استاندار کرمان به صورت تلفنی گفت و گو کرد.

تماس تلفنی رئیس جمهور با استاندار کرمان

رئیس جمهور، امروز در تماس تلفنی با استاندار کرمان، آخرین اطلاعات مربوط به سیلابهای اخیر، خسارتهای وارد شده و اقدامات انجام شده برای رفع مشکلات مردم در استان کرمان را بررسی کرد.

استاندار کرمان: صنعت فرش استان کرمان نیازمند مدیریت واحد است

استاندار کرمان با اشاره به اینکه متولی فرش در کرمان مشخص نیست گفت: مدیریت واحد در صنعت فرش استان کرمان یک ضرورت است.

استاندار کرمان خواستار تسریع در احیای دانشگاه قبه سبز شد

کرمان - ایرنا- استاندار کرمان خواستار تسریع در روند بازسازی و احیای دانشگاه قبه سبز کرمان با سابقه 780ساله شد و گفت :مکاتباتی با دانشگاه آزاد اسلامی انجام شده اما با وجود پیگیری ‌ها هنوز اقدامی انجام نگرفته است.

استاندار کرمان: تلاش برای بازگشایی محورهای استان ادامه دارد

استاندار کرمان از انسداد جاده کرمان-مشهد در دو نقطه خبر داد و گفت: تلاش برای بازگشایی محورهای استان همچنان ادامه دارد.

بازگشایی محور شرقی و غربی کوثر شهر کرمان بررسی شد

کرمان - ایرنا - بازگشایی محور شرقی و غربی کوثر شهر کرمان به طول تقریبی 14 کیلومتر در راستای شرق به غرب و به عنوان محور کمکی برای محور فعلی شرق به غرب کرمان با حضور استاندار کرمان مورد بررسی قرار گرفت.

استاندار کرمان بر ساماندهی کودکان بی سرپرست تاکید کرد

کرمان- ایرنا- استاندار کرمان در جریان بازدید از موسسه خیریه آشیانه علی شهر کرمان ضمن قدردانی از متولیان این موسسه بر ساماندهی هر چه بهتر و بیشتر کودکان بی سرپرست و بد سرپرست تاکید کرد.

استاندار کرمان:مدیریت واحد مهم ترین عنصر رونق صنعت فرش در کرمان است

کرمان - ایرنا- استاندار کرمان با اشاره به قدمت صنعت فرش دستباف و نامشخص بودن جایگاه اصلی آن در استان ، مهم ترین عنصر رونق صنعت فرش را اعمال مدیریت واحد نام برد که باید دنبال شود.

استاندار کرمان: منابع مالی دولتی استان کرمان در شهرستان حمیدیه هزینه نمی‌شود

استاندار کرمان با بیان اینکه کمک‌های انجام شده در شهرستان حمیدیه از منابع مالی استان کرمان نیست و با کمک‌های مردمی انجام می‌شود گفت: قرار نیست منابع مالی دولتی استان کرمان در آنجا هزینه شود و جای نگرانی برای عده‌ای نیست.

1500 هکتار بافت فرسوده شهر کرمان در معرض خطر سیل

فرماندار کرمان گفت: با توجه به اینکه در سیل خوزستان، کرمان به عنوان معین شهر حمیدیه انتخاب شده است بخش زیادی از امکانات و ماشین آلات دهیاری‌های شهرستان به این شهر اعزام شده است باید تدبیر شود که در صورت بروز مشکل در شهرستان کرمان بتوانیم از کمک سپاه و بخش

مرکز کرمان شناسی در رسالت خود موفق عمل کرده است

کرمان - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان با اشاره به برگزاری جشنواره گنج سی ساله در دانشگاه تهران و کرمان گفت: مرکز کرمان شناسی در رسالت خود موفق عمل کرده است.

بازدید استاندار کرمان از اقدامات در حال انجام در حمیدیه

ایرنا- حمیدیه- محمدجواد فدایی استاندار کرمان از اقدامات در حال انجام در شهر سیل زده حمیدیه توسط نیروهای امدادی استان کرمان بازدید کرد.5054

کرمان؛ عهده دار بازسازی شهرستان حمیدیه

رحمانی فضلی وزیر کشور در دیدار با فدائی استاندار کرمان، از فعالیت منظم و پردامنه استان کرمان در حمیدیه تشکر و بازسازی این شهرستان را به استان کرمان محول کرد

استاندار:خطر سیلاب در خوزستان به حداقل رسید

اهواز- ایرنا- استاندار خوزستان گفت: محور همه تلاش ها در سیلاب اخیر خوزستان کاهش خطر احتمالی آن در همه نقاط بود و در این راه موفق شدیم.

اقدامات نیروهای امدادی استان کرمان در حمیدیه خوزستان بی نظیر است

کرمان - ایرنا - رزمندگان دیروز دوران دفاع مقدس و نیروهای امداد رسان امروز استان کرمان که به عنوان معین منطقه حمیدیه به کمک سیل زدگان این منطقه در استان خوزستان شتافته اند ،به اعتراف مسئولان حمیدیه (امام جمعه این شهر )اقدامات بی نظیری را تاکنون انجام داده

اعزام موکبی 250 نفره از کرمان به مسجد جمکران

در آستانه میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج) ، موکبی 250 نفره از شهر زنگی آباد کرمان عازم مسجد مقدس جمکران شد.

اقدامات نیروهای امدادی استان کرمان در حمیدیه خوزستان بی نظیر ارزیابی شد

کرمان - ایرنا - رزمندگان دیروز دوران دفاع مقدس و نیروهای امداد رسان امروز استان کرمان که به عنوان معین منطقه حمیدیه به کمک سیل زدگان این منطقه در استان خوزستان شتافته اند ،به اعتراف مسئولان حمیدیه (امام جمعه این شهر )اقدامات بی نظیری را تاکنون انجام داده

معاون استاندار تهران: به نیروهای جدید در خوزستان نیاز داریم

تهران- ایرنا- نماینده تام الاختیار استاندار تهران مستقر در خوزستان گفت: به نیروهای جهادی و تازه نفس برای آغاز روند تمیز کردن و بازسازی روستاهای سیل زده خوزستان نیاز داریم.

معاون استاندار تهران: به نیروهای جدید در خوزستان نیاز داریم

تهران- ایرنا- نماینده تام اختیار استاندار تهران مستقر در خوزستان گفت: به نیروهای جهادی و تازه نفس برای آغاز تمیز کردن و بازسازی روستاهای سیل زده خوزستان نیاز داریم.