اولین رئیس دانشکده کشاورزی اردبیل دارفانی را وداع گفت

‌دکتر عباس میرعین عارفین مسئول برنامه‌ریزی و امور مربوط به تأسیس و اولین رئیس دانشکده کشاورزی اردبیل دار فانی را وداع گفت.مطالب مرتبط

منیر فرمانفرماییان دارفانی را وداع گفت

فرمانفرماییان هنرمند نقاش و مجسمه ساز و از پیشگامان هنر مدرن ایران روز گذشته ۳۱ فروردین ماه در منزل شخصی اش در کانادا درگذشت.

درگذشت پدر شهیدان خیراندیش

پدر شهیدان عباس و حسن خیراندیش در 88 سالگی در کاشان دارفانی را وداع گفت.

آخرین بازمانده «خیمه شب بازی سنتی» خاموش شد

مرتضی خمسه‌ای از هنرمندان پیشکسوت عرصه خیمه شب بازی، سحرگاه امروز سه‌شنبه بیست و هفتم فروردین‌ماه بر اثر کهولت سن دارفانی را وداع گفت.

4 درصد سبد ناخالصی کشاورزی در اختیار کشاورزی استان اردبیل است‌

رئیس جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: 4 درصد سبد ناخالصی کشاورزی در اختیار کشاورزی استان اردبیل است.

اردبیل از مسیر حرکت به سمت تولیدات گلخانه‌ای نباید عقب بماند

اردبیل - رئیس جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: با توجه به حرکت جهان به سمت تولید محصولات گلخانه‌ای در استان اردبیل نیز نباید از این مهم غافل شد.

10 هزار شغل جدید امسال در بخش کشاورزی استان اردبیل ایجاد می شود

اردبیل- ایرنا- رییس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل اعلام کرد: امسال با بهره برداری از طرح های آبیاری مدرن در سطح استان، 10 هزار شغل جدید در بخش کشاورزی این استان ایجاد می شود.

جهاد کشاورزی استان اردبیل نسبت به سرمازدگی باغات هشدار داد

اردبیل- ایرنا- سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل نسبت به سرمازدگی باغات هشدار داد و اعلام کرد که کشاورزان و باغداران استان با توجه به کاهش دما در سه روز آینده اقدامات لازم را برای جلوگیری از خسارت انجام دهند.

بیش بینی خسارات بیش از 50 درصدی به باغ های استان اردبیل

مدیرکل جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: به دنبال بارش برف در چند روز گذشته در استان پیش بینی می شود بیش از 50 درصد باغ های اردبیل دچار خسارت شود.

سرما به 50 درصد از باغات اردبیل خسارت زد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: تاکنون بیش از ۵۰ درصد از سطح باغات استان دچار سرمازدگی شده و خسارت دیده است.

اردبیل به قطب تولیدات گلخانه ای کشور تبدیل می شود

اردبیل- ایرنا- رییس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل اعلام کرد: عملیات احداث 2700 هکتار طرح گلخانه ای در قالب مجتمع های بزرگ در استان اردبیل آغاز شده و در آینده نزدیک این استان به قطب تولیدات گلخانه ای کشور تبدیل می شود.

طرح کشت انتظاری حبوبات در اردبیل اجرا می‌شود

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اردبیل از اجرای طرح کشت انتظاری حبوبات در بیش از 2 هزار و 40 هکتار از اراضی شهرستان اردبیل خبر داد.

اردبیل میزبان همایش گردشگری سلامت اکو شد

اردبیل-ایرنا- معاون امور بین الملل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: دومین همایش و نمایشگاه بین المللی گردشگری سلامت کشورهای عضو سازمان همکاری های اقتصادی (اکو) از 28 تا 30 خرداد ماه در اردبیل برگزار می شود.

سند جامع سلامت اردبیل تدوین شده است/کاهش 11 درصدی سزارین در اردبیل

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل از تدوین سند جامع سلامت استان اردبیل با مشارکت دستگاه‌های اجرایی اردبیل خبر داد.

سرما به 50 درصد از باغات استان اردبیل خسارت زد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: تا کنون در بیش از 50 درصد از سطح باغات استان سرمازدگی بروز کرده و خسارت دیده است.

سامانه الکترونیکی رسیدگی به شکایات کارگران دراردبیل راه‌اندازی شد

اردبیل - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: برای اولین بار در کشور سامانه جامع روابط کار و رسیدگی به شکایات به صورت الکترونیکی در اردبیل راه اندازی شد.

بخش عمده ای از محصولات سردرختی اردبیل از بین رفت

اردبیل - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: بارش نابهنگام برف در روزهای اخیر بیش از 50 درصد خسارت به محصولات سردرختی این استان خسارت وارد کرد.

13 هزار و 500 تن کود شیمیایی در استان اردبیل توزیع شد

اردبیل - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: در سال زراعی جدید 13 هزار و 500 تن انواع کودهای شیمیایی در دسترس زارعان و بهره برداران قرار گرفته و مشکلی در تامین نهاده کود در بین زارعان وجود ندارد.

محموله کمک های فرهنگی از اردبیل به مناطق سیل زده ارسال شد

اردبیل - ایرنا - مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل گفت: در راستای اجرای طرح مهربانی اولین محموله اقلام فرهنگی شامل کتاب و اسباب بازی از این استان به مناطق سیل زده استان خوزستان ارسال شد.

450 هزار تن گندم از کشاورزان استان اردبیل خریداری می شود

اردبیل - ایرنا - سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اردبیل گفت: براساس پیش بینی جهاد کشاورزی امسال 450 هزار تن گندم مازاد بر مصرف کشاورزان در این استان خریداری خواهد شد.

سرما به 50 درصد از باغات استان اردبیل خسارت زد

اردبیل - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: سرما به بیش از 50 درصد از سطح باغ های این استان خسارت وارد کرده است.