سپاه مولود انقلاب و مجموعه‌ای ملت نهاد است

رئیس جهاددانشگاهی ضمن محکوم کردن اقدام نابخردانه اخیر ایالات متحده آمریکا اظهار کرد: سپاه مولود انقلاب اسلامی و مجموعه ای ملت نهاد است .مطالب مرتبط

سپاه مولود قدرت راهبردی برای نظام و ملت

بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با انتشار بیانیه ای سالروز تأسیس رسمی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را گرامی دانست

امام‌جمعه نوشهر: سپاه بر اساس نیاز انقلاب شکل گرفت

نوشهر – ایرنا – امام‌جمعهٔ نوشهر با گرامیداشت سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ضمن محکوم کردن اقدام اخیر آمریکا در تروریستی دانستن این نهاد گفت: سپاه بر اساس نیاز انقلاب شکل گرفت.

پویش حمایت از سپاه

با این که چند روزی از اتهام افکنی ترامپ نسبت به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می گذرد اما موج حمایتها از این نهاد مردمی همچنان ادامه دارد.

گردهمایی دانشجویان دانشگاه گیلان در حمایت از نهاد انقلابی سپاه پاسداران

فرمانده سپاه قدس گیلان در جمع دانشجویان گفت : سپاه پاسداران تجلی اراده ملی برای دفاع قاطعانه از آرمان‌ های پاک انقلاب، شهدا و امام شهیدان است.

اقدام آمریکا علیه سپاه توان منطقه ای این نهاد را کاهش نمی دهد

در پی قرارگرفتن نام سپاه پاسداران در فهرست گروه‌های تروریستی از سوی دولت آمریکا، جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی بیانیه‌ای صادر کرد.

نشست «انقلاب و نهاد هنر» برگزار می شود

نشست «انقلاب و نهاد هنر» به مناسبت «هفته هنر انقلاب» در پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی، سرای شهید آوینی برگزار می‌شود.

نمایندگان از رهبر انقلاب برای انتصاب سرلشکر سلامی تشکر کردند

تهران-ایرنا- بیش از 200 نماینده مجلس در بیانیه ای با تشکر از رهبر معظم انقلاب برای انتصاب سرلشکر «حسین سلامی» به عنوان فرمانده سپاه پاسداران تاکید کردند: انتصاب این فرد انقلابی در سالروز تاسیس سپاه نشان از جایگاه ویژه این ارگان به عنوان نهاد پاسدار حریم ا

گزارش: 40 سالگی سپاه پاسداران با 8 فرمانده؛ از «منصوری» تا «سلامی»+عکس

2 اردیبهشت‌ماه امسال، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی چهل سالگی خود را با هشت فرمانده پشت سر می‌گذارد. در این گزارش نگاهی به تاسیس و انتخاب فرماندهان این نهاد انقلابی داریم.

اقدام آمریکا علیه سپاه به دلیل شکست های زنجیره ای آنها در منطقه است

تهران- ایرنا- فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی از مردم و مسئولان در حمایت از این نهاد ملی تشکر کرد و گفت: اقدام آمریکا علیه سپاه محصول کینه و عصبانیت آنان از شکست های زنجیره ای این نظام فرعونی در منطقه و دریافت ضربات مهلک ملت ایران و این نه

امام جمعه الشتر:سپاه نماد ایثار است

خرم آباد- ایرنا- امام جمعه الشتر گفت: سپاه امروز یک نهاد نیست بلکه نماد ایثار، مقاومت، از خودگذشتگی و تبلور آرمان های انقلاب اسلامی است.

اقدام جدید وزارت خارجه آمریکا علیه سپاه

تهران - ایرنا - بدنبال اقدام کاخ سفید در درج نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه های تروریست خارجی، وزارت خارجه آمریکا نیز این نهاد را در فهرست سازمان های تروریستی خود قرار داد.

تلاش استکبار برای خنثی کردن نقش سپاه با تبلیغات منفی

استکبار جهانی با تبلیغات منفی و مسموم تلاش می‌کند با سپاه هراسی نقش مهم این نهاد را در انقلاب و سال‌های دفاع مقدس خنثی کند.

نشست «انقلاب و نهاد هنر» برگزار شد

نشست «انقلاب و نهاد هنر»، در پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی برگزار شد.

حضرت امام (ره) سپاه را برای حفظ ارزش‌های انقلاب تأسیس کردند

یزد - ایرنا - فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان ابرکوه گفت: سپاه به فرمان امام خمینی (ره) در دوم اردیبهشت ماه 1358 هجری شمسی، برای حفظ ارزش‌های نظام و انقلاب تأسیس شد.

امام جمعه :آگاهی جهان اسلام از اقتدار سپاه در پی اقدام ترامپ در تروریستی خواندن این نهاد

حرکت نابخردانه  ترامپ در تروریستی خواندن سپاه به نفع ملت ایران وآگاهی دیگر کشورهای جهان اسلام از حضور مقتدرانه این نهاد درمنطقه شد.

ربط داشتن یا نداشتن اقدام آمریکا علیه سپاه به FATF

تهران- ایرنا- اقدام اخیر آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مبنی بر قراردادن این نهاد نظامی در فهرست گروه های تروریستی، رسانه های داخلی را بر آن داشت تا چگونگی ارتباط لوایح FATF با این اقدام آمریکا را مورد بررسی قرار دهند.

امام خمینی (ره) در حرکت انقلابی خود تنها به وعده‌های خدا اتکا می کرد

معاون هماهنگ کننده سپاه با تاکید بر اینکه امام خمینی (ره) در حرکت انقلابی خود تنها به وعده‌های خدا اتکا می کرد ، رسالت دانشگاه آزاد را مهم توصیف کرد و گفت: دانشگاه آزاد مولود انقلاب اسلامی است و می‌تواند در ارتقاء جایگاه علمی کشور پیشگام باشد.

بیانیه جبهه زنان اصولگرا و کارآمد در حمایت از سپاه پاسداران

جبهه زنان اصولگرا و کارآمد در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پس از اقدام امریکا علیه این نهاد نظامی، بیانیه ای صادر کرد.

نهاد کتابخانه‌ها در تامین منابع به‌دنبال مجموعه‌سازی است

سپاه، مظهر کامل اخلاص‏

دوم اردیبهشت در تقویم ملی ایران روز گرامیداشت تشکیل سپاه پاسداران نامگذاری شده، نهاد انقلابی که برآمده از بطن قانون اساسی است.