یادگار زنده باستانی کهگیلویه و بویراحمد نیازمند حمایت است

گچساران - ایرنا - درخت کهنسال سرو لار در شهرستان باشت به عنوان تک یادگار زنده ایران باستان در کهگیلویه و بویراحمد نیازمند حمایت برای ادامه حیات است.
کلمات کلیدی: [ علمی] [ محیط زیست]


مطالب مرتبط

یادگار زنده باستانی کهگیلویه و بویراحمد نیازمند حمایت است

گچساران - ایرنا - درخت کهنسال سرو لار در شهرستان باشت به عنوان تک یادگار زنده ایران باستان در کهگیلویه و بویراحمد نیازمند حمایت برای ادامه حیات است.

مدیران کهگیلویه و بویراحمد حمایت بیشتری از ورزشکاران کنند

یاسوج- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مدیران اجرایی این استان حمایت بیشتری از ورزشکاران و حوزه ورزش استان کنند.

راهپیمایی حمایت از سپاه در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود

یاسوج- ایرنا-شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با صدور اطلاعیه ای با محکومیت اقدام غیرقانونی رئیس جمهور منفور رژیم مستکبر آمریکا، در تروریستی خواندن سپاه پاسداران از مردم این استان دعوت کرد تا پس از اقامۀ نماز جمعه این هفته،خشم و نفرت خود ر

کمک های بخش خصوصی کهگیلویه و بویراحمد به مناطق سیل زده ارسال شد

یاسوج- ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج گفت: برای حمایت و همدردی با هم نوعان و مردم آسیب دیده کمک های بخش خصوصی کهگیلویه و بویراحمد به مناطق سیل زده کشور ارسال شد.

متجاوزان به طبیعت کهگیلویه وبویراحمد حمایت قانونی نمی شوند

یاسوج- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد گفت: افرادی که ناآگاهانه و غیر قانونی وارد طبیعت شده و دچار آسیب شوند هیچ گونه حمایت قانونی و مالی از آن ها نخواهد شد.

خسارت سیل به بیش از 20 هزار هکتار اراضی کهگیلویه و بویراحمد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در کهگیلویه و بویراحمد بالغ بر 20 هزار و 283 هکتار از اراضی یا دچار آبگرفتگی کامل شدند و یا بر اثر تگرگ و سیل خسارت زیادی دیدند.

اجرای بیش از 120 پروژه راهسازی در کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در کهگیلویه و بویراحمد بیش از 120 پروژه راهسازی در دست اقدام است.

برکات باران در کهگیلویه و بویراحمد

گچساران - ایرنا - بارش مطلوب سال زراعی جاری پس از تجربه 10 سال خشکسالی نویدبخش سالی پربار برای رونق تولید در استان کهگیلویه و بویراحمد است.

کهگیلویه و بویراحمدی‌ها در حمایت از سپاه سنگ تمام گذاشتند + فیلم

مردم کهگیلویه و بویراحمد با برگزاری راهپیمایی، اقدام دولت آمریکا در قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه‌های تروریستی را محکوم کردند.

رعد و برق جان یک عشایر را در کهگیلویه و بویراحمد گرفت

معاون توسعه و عمران اداره‌کل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد گفت: یک جوان عشایری بر اثر اصابت رعد و برق جان خود را از دست داد.

آزادی ۱۴ زندانی در استان کهگیلویه و بویراحمد

همزمان با اعیاد شعبانیه و ولادت حضرت امام حسین(ع)، تعداد 14 نفر زندانی از زندان‌های کهگیلویه و بویراحمد آزاد شدند.]]>

آیا عطش آب در کهگیلویه و بویراحمد رفع می شود؟

یاسوج - ایرنا - خشکسالی 10 سال گذشته در کهگیلویه و بویراحمد که به سرزمین رودخانه های خروشان ،نهرها و چشمه های جوشان معروف است این استان را به سرزمین خشکی تبدیل کرده بود ولی آیا بارش های خوب باران امسال این بحران را رفع می کند؟

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به کهگیلویه و بویراحمد سفر می کند

یاسوج- معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد از سفر معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

تصادفات فوتی در کهگیلویه و بویراحمد 56 درصد افزایش یافت

رئیس اورژانس 115 کهگیلویه و بویراحمد از افزایش 56 درصدی فوتی‌های تصادفی در نوروز امسال به نسبت مدت مشابه سال قبل خبر داد.

وضعیت هوای کهگیلویه و بویراحمد طی 3 روز آینده

رئیس اداره پایش هواشناسی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بررسی آخرین نقشه های هواشناسی گذر امواج ناپایدار را طی امروز و فردا در این استان نشان می دهد.

600 چشمه خشکیده کهگیلویه و بویراحمد دوباره جوشید

یاسوج- ایرنا- مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به بارش های اخیر 600 چشمه این استان که در پی خشکسالی های سه سال گذشته تاکنون خشک شده بودند، دوباره جوشیدند.

تلف شدن 850 دام عشایر کهگیلویه و بویراحمد بر اثر بارندگی و سیل

مدیرکل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد گفت: در بارندگی‌های شدید و سیل استان، 850 رأس دام سبک و سنگین عشایری از بین رفته است.

جمعیت عشایر کهگیلویه و بویراحمد افزایش یافت

گچساران - ایرنا - مدیرکل عشایر کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد که در چهار سال گذشته یک هزار و 200 خانوار به جمعیت عشایر این استان افزوده شده است.

خسارت 1342 میلیارد تومانی سیل به کهگیلویه و بویراحمد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بارش های سیل آسای فروردین ماه سالجاری بالغ بر یک هزار و 342 میلیارد تومان خسارت به استان خسارت وارد کرد.

کارکنان شرکت برق کهگیلویه و بویراحمد با مسائل ایمنی آشنا شدند

یاسوج- ایرنا- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: سال گذشته افزون بر 200 نفر از پرسنل این اداره در دوره های ایمنی، شرکت و گواهی مرتبط را دریافت کردند.