2779 راس قوچ، میش، کل، بز و آهو در طبیعت زنجان وجود دارد

زنجان - ایرنا - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان زنجان گفت: بر اساس سرشماری انجام شده از سوی این اداره کل در سال 97، طبیعت زنجان از وجود 2 هزار و 779 راس قوچ و میش ارمنی، کل، بز و آهو، بهره مند است.
کلمات کلیدی: [ اجتماعی] [ سایر حوزه ها]


مطالب مرتبط

2779 راس قوچ، میش، کل، بز و آهو در طبیعت زنجان وجود دارد

زنجان - ایرنا - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان زنجان گفت: بر اساس سرشماری انجام شده از سوی این اداره کل در سال 97، طبیعت زنجان از وجود 2 هزار و 779 راس قوچ و میش ارمنی، کل، بز و آهو، بهره مند است.

از ژاپن تا آمریکا؛ طبیعت چگونه از بشر انتقام می‌گیرد + تصاویر

انسان آن چنان ظرفیت‌هایی دارد که می‌تواند به مدد عقل و فن‌آوری، طبیعت را آن‌طور که می‌خواهد منقاد کرده و به تسخیر خود درآورد اما هر چه انسان بر اثرگذاری خود بر طبیعت می‌افزاید بیشتر در برابر آن بی‌دفاع به نظر می‌رسد ...

طبیعت بهاری زنجان

پزشکان زنجانی فرار مالیاتی ندارند

زنجان - ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت استان زنجان گفت: پزشکان این استان فرار مالیاتی ندارند چرا که کانال های مختلفی برای رصد فعالیت آنها وجود دارد و درصد خطا نیز در این زمینه بسیار پایین است.

هیچگونه قطعی ارتباطات مخابراتی دراستان زنجان نداشتیم

زنجان-مدیرمخابرات منطقه زنجان گفت: با وجود بارش شدید باران و شرایط خاص جوی در روزهای نخست سال، به همت کارکنان مخابرات منطقه زنجان هیچگونه قطعی ارتباطات مخابراتی دراستان زنجان نداشتیم.

97 سال طلایی برای زنجان بود/ سال پرکاری پیش روی شهرداری زنجان قرار دارد

شهردار زنجان با اشاره به اینکه سال قبل برای شهرداری زنجان طلایی بود، گفت: سالجاری سال پرکاری برای شهرداری زنجان خواهد بود.]]>

شهری حیرت انگیز با طبیعت خدادادی و ابنیه‌ای به وسعت تاریخ

شهرستان بشرویه یکی از شهرستان‌های خراسان جنوبی است که در آن تلفیق طبیعت حیرت انگیز و بناهای تاریخی شهری زیبا را به وجود آورده است.

زمان جابجایی اتوبوس‌های درون شهری زنجان از 45 دقیقه به 7 دقیقه می‌رسد/ در خیابان هفت تیر و طالقانی زنجان 146 اتوبوس تردد دارد

رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر زنجان، با اشاره به اینکه اصلاح خطوط حمل و نقل عمومی از اواخر فروردین در زنجان اجرایی شود، گفت: اصلاح خطوط حمل و نقل عمومی موجب کاهش زمان سفر شهروندان از 45 دقیقه به 7 دقیقه می‌شود.]]>

سیل اخیر نشان داد باید با طبیعت مهربان باشیم

رئیس فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس: سیل اخیر در کشور نشان داد که ما به طبیعت اجحاف کردیم و طبیعت رام در بلند مدت سرکش شد پس با طبیعت مهربان باشیم

12.5 تن مواد غذایی فاسد در زنجان معدوم شد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان با بیان اینکه هفته سلامت در سراسر دنیا مورد توجه قرار دارد، گفت: 12.5 تن مواد غذایی فاسد در زنجان معدوم شد.

خدمات حقوقی به مددجویان کمیته امداد 50 درصد رشد دارد

زنجان - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان گفت سال گذشته 2 هزار و 303 خدمت حقوقی به مددجویان تحت حمایت این نهاد ارائه شد که در مقایسه با مدت مشابه سال ما قبل آن، رشد 50 درصدی دارد.

جرایم فضای مجازی در زنجان ۶۱ درصد رشد دارد

زنجان-رئیس پلیس فتای استان زنجان به وقوع جرائم در فضای مجازی اشاره کرد و گفت: وقوع جرائم فضای مجازی در استان زنجان طی سال گذشته ۶۱ درصد افزایش داشته است.

۶۲ هزار سند واحد مسکونی روستایی در زنجان صادر شده است

زنجان-مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: استان زنجان ۹۲ هزار و ۶۷۸ واحد مسکونی روستایی دارد که برای ۶۲ هزار و۷۳۶ فقره سند روستایی در استان صادر شده است.

سیل بنیان‌کن، فرزند بهره‌برداری بی‌رویه از طبیعت است

تهران- ایرنا- چرای بی‌رویه دام در مراتع بالادست و استفاده نادرست و خارج از توان طبیعت، عواقب زیادی مانند سیل به همراه دارد؛ مساله‌ای که از ابتدای سال جدید، گریبان‌گیر استان‌های فارس، خوزستان، گلستان و لرستان شده و خسارات زیادی به بار آورده است.

خسارتهای بارندگی به زیرساختهای زنجان درحال کارشناسی است

زنجان- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان با بیان اینکه خسارت‌های ناشی از بارندگی‌های ابتدای امسال به زیرساخت‌های استان، برآورد نهایی نشده و در مرحله کارشناسی قرار دارد گفت: جمع‌بندی و بررسی نهایی پس از ارائه گزارش آسیب‌ها توسط دستگاه‌های

عصر دوشنبه گاز برخی مناطق شهر زنجان قطع می شود

زنجان - ایرنا - مسئول روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان اعلام کرد: عصر امروز /26 فروردین/ گاز برخی مناطق شهر زنجان قطع می شود.

پل گلشهر کاظمیه و پارک بانوان غرب شهر زنجان امسال افتتاح می شود

زنجان-شهردار زنجان بابیان اینکه پل گلشهرکاظمیه و پارک بانوان غرب شهر زنجان امسال افتتاح می‌شود،گفت:با اتمام این طرح‌ها بانوان در منطقه غرب زنجان دسترسی خوبی به امکانات تفریحی خواهند داشت.

احتمال سرما زدگی محصولات کشاورزی/ جوی آرام در زنجان حاکم می شود

زنجان- سرپرست اداره کل هواشناسی استان زنجان از کاهش دما در استان زنجان طی چند روز آینده خبر داد و گفت: به کشاورزان نسبت به سرمازدگی محصولات هشدار داده می شود.

دانشگاه علوم پزشکی زنجان همکاری خوبی با صنعت دارویی دارد

زنجان-رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان گفت: همکاری خوبی تا به امروز با صنعت دارویی داشته‌ایم.

باد و باران زنجان را فرا می گیرد

زنجان - ایرنا - کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: با ورود سامانه جدید بارشی به استان از پنجشنبه شب باد و باران مناطق مختلف زنجان را فرا می گیرد.