امدادرسانی به بیش از ۲۳ هزار خانوار سیل زده خوزستان

اهواز ـ مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از امدادرسانی به بیش از ۲۳ هزار خانوار سیل زده در این استان خبر داد.مطالب مرتبط

170 هزار و 584 سیل زده خوزستان امدادرسانی شدند

اهواز - ایرنا - مدیر عامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: 170 هزار و 584 نفر سیل زده از چهارم فروردین ماه تاکنون در خوزستان توسط این جمعیت امدادرسانی شدند.

163هزار و 155 سیل زده در خوزستان امدادرسانی شدند

اهواز-ایرنا- مدیر عامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت : از زمان جاری شدن سیلاب در خوزستان ( چهارم فروردین ماه تا کنون) به 163 هزار و 155 سیل زده در استان امدادرسانی شده است.

163هزار و 155 سیل زده در خوزستان امدادرسانی شدند

اهواز-ایرنا- مدیر عامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت : از زمان جاری شدن سیلاب در خوزستان ( چهارم فروردین ماه تا کنون) به 163 هزار و 155 سیل زده در استان امدادرسانی شده است.

170هزار و 584 سیل زده در خوزستان امدادرسانی شدند

اهواز - ایرنا - مدیر عامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: 170 هزار و 584 نفر سیل زده از چهارم فروردین ماه تاکنون در خوزستان توسط این جمعیت امدادرسانی شدند.

هلال احمر به سه هزار و 905 نفر در سیل کرمان امدادرسانی کرد

کرمان - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با اشاره به سرکشی و ارزیابی 71 روستا و شهر گفت: نجاتگران و امدادگران این جمعیت تاکنون به 3 هزار و 905 نفر (818 خانوار) در سیل امروز(یکشنبه) شهرستان های کرمان امدادرسانی کرده اند.

160 خانوار سیلزده در خراسان رضوی امدادرسانی شدند

مشهد- ایرنا- مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: همزمان با تشدید بارندگی و جریان سیلاب در نقاط مختلف این استان 601 شهروند سیلزده در قالب 160 خانوار طی روزهای 24 و 25 فرورین ماه جاری امدادرسانی شدند.

امدادرسانی به 6 خانوار روستایی در کاشمر

امدادرسانی به 6 خانوار روستایی کاشمر که منازلشان دچارآبگرفتگی شده بود انجام شد.

اسکان اضطراری 123 هزار نفر سیل زده در خوزستان/ 234 روستا تخلیه شدند

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان گفت: از 4 تا 23 فروردین، به بیش از 170 هزار نفر از سیل‌زدگان امدادرسانی شده است و 123 هزار تن اسکان اضطراری یافتند.

2 هزار و 800 خانوار در بانه سوخت مایع مصرف می کنند

سنندج - ایرنا - رئیس شرکت فراورده های نفتی بانه گفت: 2 هزار خانوار روستایی و 800 خانوار شهری در این شهرستان از نعمت گاز محروم هستند و همچنان از سوخت مایع برای مصارف خود استفاده می کنند.

بهزیستی لرستان: ثبت بیش از 7 هزار خانوار سیل‌زده/ دسترسی کامل به روستاها نداریم

مدیر کل سازمان بهزیستی استان لرستان گفت: تا امروز بیش از 7 هزار خانوار سیل‌زده لرستانی در سامانه ثبت خسارت، ثبت‌نام کرده‌اند.

سیل اخیر به بیش از ۸ هزار خانوار تحت پوشش بهزیستی خسارت وارد کرد

مدیرکل بهزیستی لرستان گفت: بیش از ۸ هزار خانوار جامعه هدف سازمان دچار خسارت شده‌اند.]]>

ادامه امدادرسانی هلال‌احمر به سیل‌زدگان/ اسکان اضطراری بیش از 290 هزار نفر

رییس سازمان امداد و نجات با تشریح جزئیات امدادرسانی به سیل‌زدگان در روزهای اخیر گفت: به 602 هزار نفر از هموطنان امدادرسانی شده و بیش از 290 هزار نفر اسکان اضطراری داده شده‌اند.

امدادرسانی ۱۰۰ جهادگر شیرازی به سیل‌زدگان خوزستان/ طبخ روزانه ۱۵ هزار وعده غذا

امدادرسانی به ۳ روستای محصور در سیل خوزستان

نماینده شهردار تهران در امدادرسانی به مناطق سیل‌زده خوزستان: در حال حاضر ۵۲ دستگاه ماشین‌آلات سنگین شهرداری تهران در مناطق سیل‌زده حضور دارند

تشکیل قرارگاه رصد و آنالیز وضعیت سیلاب / امدادرسانی 5 هزار بسیجی در خوزستان

امدادرسانی هلال احمر کرمان به بیش از 11500 نفر از اهالی حمیدیه خوزستان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان از امدادرسانی به بیش از 11 هزار و 500 نفر از اهالی حمیدیه خوزستان در هفتمین روز حضور نیروهای امدادی خبر داد و گفت: تاکنون بیش از 723 میلیون تومان کمک‌های نقدی توسط مردم استان کرمان به جمعیت هلال احمر اهدا شده است.

طلاب چهار کشور مسلمان برای امدادرسانی به خوزستان آمدند

اهواز-ایرنا- کاروان جوانان طلبه مقاومت با عنوان «شباب المقاومه» شامل یکصد نفر از طلاب غیرایرانی از کشورهای فلسطین، هند، بحرین و پاکستان برای امدادرسانی به خوزستان آمدند.

شناسایی خانواده‌های ایثارگر سیل خوزستان

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان گفت: تا کنون تعداد ۱۲۲ خانوار ایثارگر آسیب دیده از سیل خوزستان شناسایی شده اند که لیست اسامی و مشخصات آنان جهت ارزیابی و تامین هزینه خسارت وارده تحویل شرکت بیمه کوثر شده است.

شناسایی ۲ میلیون و ۲۰ هزار خانوار روستایی و عشایری بیمه‌نشده

خرم‌آباد- مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر از شناسایی ۲ میلیون و ۲۰ هزار خانوار روستایی و عشایری بیمه‌نشده در کل کشور خبر داد.

امدادرسانی به ۶۰۵ هزار نفر در ۳۸ روز/۹۲۰ ساعت پرواز بالگردها برای امدادرسانی