تروریست نامیدن سپاه از سوی آمریکا موجب وفاق ملی شد

تهران – ایرنا – نماینده مردم شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی گفت: اقدام وقیحانه و خصمانه آمریکا در تروریست نامیدن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی موجب وفاق ملی میان تمامی گروه های سیاسی، اجتماعی با هر گرایش سیاسی و دینی شد.مطالب مرتبط

وزارت اطلاعات موظف به شناسایی حامیان اقدام آمریکا درباره سپاه شد

وزارت اطلاعات مکلف شد که اسامی کسانی که در تصمیم آمریکا مبنی بر تروریست نامیدن سپاه مشارکت داشتند را به قوه قضائیه معرفی کند.

اقدام آمریکا منجر به افزایش فعالیت‌های سپاه خواهد شد

کارشناس مسائل بین‌الملل گفت: اقدام اخیر آمریکا در تروریستی نامیدن سپاه، نه تنها موجب کاهش فعالیت های سپاه نخواهد شد بلکه افزایش آن را هم به دنبال خواهد داشت.

رئیسی در وزارت اطلاعات: سپاه و ارتش در دل و جان مردم قرار دارند

رئیس قوه قضائیه با اشاره به یاوه گویی های آمریکا در خصوص تروریست نامیدن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بر خلاف نظام های رایج در جهان نیروهای اطلاعاتی، ارتشی، سپاهی و بسیجی در دل و جان مردم قرار دارند.

دولت موظف به پیگیری حقوقی اقدام آمریکا علیه سپاه در مجامع بین المللی شد

تهران - ایرنا- نمایندگان مجلس، دولت را موظف کردند ضمن اعتراض و اقدام حقوقی به تصمیم غیرقانونی آمریکا در تروریست نامیدن سپاه در مراجع بین المللی ازطریق مراودات با کشورها و رایزنی با مجامع و سازمان های بین المللی از حداکثر توان خود برای بی اثر کردن اقدام وا

آمریکا برای تامین صهیونیست‌ها سپاه را تروریست خواند

معاون پارلمانی سپاه گفت: تلاش آمریکا بر این امر متمرکز است که با انجام اقداماتی، امنیت رژیم صهیونیستی در آینده منطقه را تامین کند به همین دلیل، سپاه را تروریست خواند.

دولت موظف به اقدام حقوقی علیه آمریکا در مراجع بین‌المللی شد

نمایندگان مجلس دولت را موظف به اقدام حقوقی نسبت به تصمیم غیرقانونی آمریکا در تروریست نامیدن سپاه در مراجع بین‌المللی کردند.

واکنش علمای اهل‌سنت کرمانشاه به اقدام آمریکا علیه سپاه؛

علمای اهل‌سنت کرمانشاه در واکنش به تروریست خواندن سپاه توسط آمریکا عنوان کردند: آمریکا ام‌الفساد و بانی اصلی ترور و تروریست در جهان است.

آمریکا خود تروریست است

ساری - امام جمعه موقت ساری با محکوم کردن اقدام خصمانه آمریکا علیه سپاه پاسداران اظهار داشت: آمریکا خود تروریست جهانی است.

اقدام آمریکا علیه سپاه، زمینه ساز وحدت و همدلی

سردار غیاثی فرمانده سپاه فجر فارس در جمع مدیر کل و معاونان صدا و سیمای استان گفت: قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه‌های تروریستی از سوی آمریکا، باعث ایجاد وفاق و همدلی در کشور شد.

بلومبرگ: ایران طرح تلافی اقدام آمریکا علیه سپاه را تصویب کرد

تهران-ایرنا- شبکه خبری بلومبرگ گزارش داد: پارلمان ایران طرحی را تصویب کرده که اقدام آمریکا علیه نیروهای سپاه را با تروریست خواندن فرماندهی مرکزی آمریکا در غرب آسیا و هرگونه سازمان یا نهادی که با آن همکاری می کند، تروریست می خواند.

تصمیم ترامپ نیروهای آمریکایی را با خطر جدی روبه رو کرد

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران(نزاجا) گفت: تصمیم احمقانه ترامپ رییس جمهوری آمریکا در تروریست نامیدن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نیروهای این کشور را با خطر جدی روبه رو کرد.

تروریست خواندن سپاه به خاطر شکست آمریکا در منطقه است

یزد - ایرنا - امام جمعه مهریز گفت: تروریست اعلام کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سوی دولت آمریکا و رئیس جمهوری این کشور به خاطر شکست های متوالی استکبار جهانی و حامیان آنها به خصوص صهیونیست ها در منطقه خاورمیانه و جهان اسلام است.

آمریکا حامی تروریست است/ تجاوز و قتل پیشینه غیر قابل انکار آمریکا

شاهرود - استاندار سمنان با بیان اینکه آمریکا همیشه حامی تروریست بوده اما سپاه را وارد فهرست تروریستی می‌کند، گفت: این اقدام مضحک بوده چرا که اتفاقاً پیشینه آمریکا مملو از تجاوز و قتل است.

تروریست خواندن بخشی ازنیروی نظامی رسمی یک دولت تبعات خطرناکی دارد

وزیر خارجه در نامه ای به همتایان خود در جهان، تاکید کرد: بدعت آمریکا در تروریست نامیدن بخشی از نیروی نظامی رسمی یک دولت مستقل که عضو سازمان ملل متحد است، تبعات خطرناک حقوقی و سیاسی دارد.

اقدام آمریکا در تروریست خواندن سپاه نشانه ضعف آنان است

تهران-ایرنا-نماینده فلاورجان در مجلس شورای اسلامی گفت: اقدام آمریکا در تروریست خواندن سپاه نشانه ضعف آنان است.

گفتگو|واکنش کواکبیان به تروریست خواندن سپاه توسط آمریکا

دبیرکل حزب مردم‌سالاری گفت: اقدام آمریکا در تروریستی خواندن سپاه، اوج ضعف و استیصال هیئت حاکمه آمریکا در برابر قدرت ایران را نشان می‌دهد.

حماقت آمریکا ذره ای خدشه در عزم استوار سپاه وارد نکرده است

یزد ـ فرمانده سپاه الغدیر یزد با صدور پیامی به مناسبت دوم اردیبهشت سالروز تاسیس سپاه گفت: حمایت آمریکا در تروریست معرفی کردن این نهاد انقلابی، ذره ای خدشه در عزم استوار سپاه وارد نکرده است.

تحلیل العربی الجدید از اقدام خصمانه آمریکا علیه سپاه

یک روزنامه عربی در یادداشتی نوشت که هدف آمریکا از قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست تروریست ها تنها ایجاد فشار اقتصادی بر ایران است.

اقدام آمریکا علیه سپاه، زمینه ساز وحدت و همدلی در کشور

قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه‌های تروریستی باعث ایجاد وفاق و همدلی در کشور شد.

سفیر ایران در هلند: آن‌هایی که القاعده و داعش را ایجاد کردند سپاه را تروریست می‌خوانند

شماری از مسلمانان مقیم هلند با جمهوری اسلامی ایران اعلام همبستگی کردند و از اقدام آمریکا در تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام انزجار کردند.