اتحادیه بین المجالس الحاق جولان به رژیم صهیونستی از سوی آمریکا را محکوم کرد

تهران- ایرنا-«گابریلا کوئوا بارون» رئیس اتحادیه بین المجالس در آخرین روز برگزاری یکصد و چهلمین نشست اجلاسیه بین المجالس در دوحه، به نمایندگی از این اتحادیه و پارلمان های عضو با انتشار بیانیه ریاستی، اقدام اخیر آمریکا در به رسمیت شناختن بلندی های اشغالی جومطالب مرتبط

سوری بودن جولان مورد تاکید نشست بین المجالس بغداد

بغداد – ایرنا – مخالفت با اقدام یکجانبه رئیس جمهوری آمریکا در تایید حاکمیت جعلی رژیم صهیونیستی بر جولان سوریه، به رژیم صهیونیستی به طور برجسته ای در نشست بین المجالس همسایگان عراق در بغداد مطرح شد.

موگرینی: اتحادیه اروپا حاکمیت اسرائیل بر جولان را به رسمیت نمی شناسد

تهران - ایرنا - مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تاکید کرد: این اتحادیه حاکمیت رژیم صهیونیستی بر بلندی های جولان را به رسمیت نمی شناسد و شهرک سازی های این رژیم در کرانه باختری را غیرقانونی می داند.

موگرینی: حاکمیت اسرائیل بر جولان را به‌رسمیت نمی‌شناسیم

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت که این اتحادیه پحاکمیت رژیم صهیونیستی بر جولان اشغالی را به‌رسمیت نمی‌‎شناسد.

دیدار جواد لاریجانی با سفیر سوریه درباره موضوع‌بندی‌های جولان

عصر امروز سفیر سوریه در تهران با دبیر ستاد حقوق بشر دیدار و در مورد توطئه جدید رژیم صهیونیستی با پشتیبانی دولت آمریکا در ادعای الحاق بلندی‌های جولان به سرزمین‌های اشغالی و ضرورت مقابله با این توطئه در ابعاد مختلف گفت‌وگو و تبادل نظر کردند.]]>

دیدار و گفت‌وگوی جواد لاریجانی با سفیر سوریه درباره موضوع بندی‌های جولان

عصر امروز عدنان محمود سفیر سوریه در تهران با محمدجواد لاریجانی دبیر ستاد حقوق بشر دیدار و در مورد توطئه جدید رژیم صهیونیستی با پشتیبانی دولت آمریکا در ادعای الحاق بلندی های جولان به سرزمین‌های اشغالی و ضرورت مقابله با این توطئه در ابعاد مختلف گفت‌وگو و تب

اتحادیه عرب: تصمیم درباره جولان به انزوای آمریکا می انجامد

تهران - ایرنا - 'احمد ابوالغیط' دبیر کل 'اتحادیه عرب' امروز (سه شنبه) در نشست همکاری روسیه و کشورهای عربی اعلام کرد که به رسمیت شناختن جولان سوریه به عنوان بخشی از سرزمینهای اشغالی اسرائیل از سوی واشنگتن منجر به انزوای آمریکا می شود.

اروپا حاکمیت رژیم صهیونیستی بر جولان را به رسمیت نمی‌شناسد

اتحادیه اروپا باردیگر اعلام کرد که اشغال جولان از سوی رژیم صهیونیستی را هرگز به رسمیت نخواهد شناخت.

اسرائیل به دنبال الحاق کرانه باختری به این رژیم است

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین هشدار داد رژیم صهیونیستی به دنبال الحاق کرانه باختری به این رژیم است

نماینده اتحادیه اروپا اقدام آمریکا علیه کوبا را محکوم کرد

تهران - ایرنا - دولت آمریکا در نظر دارد شکایت از شرکت های خارجی فعال در کوبا را مجاز اعلام کند که این اقدام سرآغاز تنش های تازه با کشورهای اتحادیه اروپا خواهد بود و نماینده اتحادیه اروپا در کوبا این اقدام کاخ سفید را به شدت محکوم کرده است.

نماینده اسرائیل: نتانیاهو قبل از ارائه طرح صلح آمریکا وعده انتخاباتی خود را عملی نمی‌کند

نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل تاکید کرد که نخست وزیر این رژیم پیش از طرح صلح احتمالی آمریکا، هرگز وعده انتخاباتی خود برای الحاق شهرک‌های ساخته شده در کرانه باختری را اجرایی نخواهد کرد.

دبیرکل اتحادیه عرب: تصمیم آمریکا درباره جولان تهدیدی علیه منطقه است

دبیرکل اتحادیه عرب تأکید کرد تصمیم واشنگتن درباره بلندی‌های جولان، صلح در سرتاسر منطقه خاورمیانه را تهدید می‌کند و همچنین باعث انزوای جهانی ایالات متحده می‌شود.

یک گروه مدافع حقوق بشر رفتار "بی‌رحمانه" با مهاجران در مرز آمریکا را محکوم کرد

اتحادیه آزادی‌های شهروندی آمریکا در ایالت نیومکزیکو از مقامات دولتی این کشور درخواست کرد، تحقیقاتی درباره گروه کوچکی از شهروندان مسلح آمریکایی صورت دهد که به گفته این اتحادیه به طور غیرقانونی مهاجرانی را که وارد آمریکا می‌شوند، دستگیر می‌کنند.

مصاحبه| کارشناس سازمان ملل: جهان شاهد تشدید اختلافات بین آمریکا و اروپا است

یک کارشناس حقوقی سازمان ملل بر این باور است که موضع اتحادیه اروپا در قبال اقدام آمریکا در به رسمیت شناختن بلندی‌های جولان به عنوان سرزمین‌های اشغال شده رژیم صهیونیستی نشانگر تشدید اختلافات بین واشنگتن و بروکسل است.

ابوالغیط: تصمیم آمریکا در مورد جولان تهدیدی علیه صلح خاورمیانه است

دبیرکل اتحادیه عرب امروز (سه شنبه) اعلام کرد، تصمیم آمریکا در به رسمیت شناختن "حاکمیت" اسرائیل بر جولان اشغالی سوریه تهدیدی برای صلح در خاورمیانه بوده و واشنگتن را منزوی می‌کند.

کانادا اقدام آمریکا علیه کوبا را محکوم کرد

تهران- ایرنا- دولت کانادا روز چهارشنبه به دنبال واکنش تند اتحادیه اروپا، تصمیم آمریکا علیه شرکت های خارجی در کوبا را محکوم کرد.

موگرینی: اتحادیه اروپا حاکمیت اسرائیل بر جولان را به رسمیت نمی‌شناسد

مسئول سیاست خارجه اتحادیه اروپا با تاکید بر اینکه این اتحادیه حاکمیت اسرائیل بر بلندی‌های جولان را به رسمیت نمی‌شناسد، نسبت به خطرات تلاش‌ها برای تغییر مرزها از راه‌های نظامی هشدار داد.

سندرز: رژیم اسرائیل به رهبری نتانیاهو یک رژیم نژادپرست است

یک سناتور ارشد آمریکایی رژیم صهیونیستی را یک رژیم نژادپرست دانست و رفتارهای تل آویو با فلسطینی‌ها را محکوم کرده است.

اتحادیه اروپا سیاست آمریکا علیه کوبا را «به شدت» محکوم کرد

انتقاد کوبا و نگرانی اتحادیه اروپا و کانادا از تحریم‌های جدید آمریکا این جزیره

رئیس جمهوری کوبا با محکوم کردن دور جدید تحریم‌های آمریکا اعلام کرد: کوبایی‌ها هرگز تسلیم نمی شوند، هیچ کس نمی‌تواند ما ار از وطن‌مان دور کند.

گردش خانوادگی نتانیاهو در بلندی های اشغالی جولان

نخست وزیر رژیم صهیونیستی به همراه خانواده خود از بلندی های اشغالی جولان سوریه بازدید کرد.