خدمات دولت ایران به پناهندگان خارجی قابل تقدیر است

مشهد - ایرنا - رئیس دفتر کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد در مشهد گفت: جمهوری اسلامی ایران بهترین آموزش ها را در حوزه های مختلف به پناهندگان ارائه کرده و خدمات مطلوبی به آنان داشته که قابل تقدیر است.مطالب مرتبط

استاندار خراسان رضوی: دولت به خوبی بحران مالی را مدیریت کرد

مشهد- ایرنا- استاندار خراسان رضوی به خدمات قابل تقدیر استاندار پیشین این استان اشاره و بیان کرد: خراسان رضوی بحران مالی زیادی در ابتدای فعالیت دولت تدبیر و امید داشت که در آن دوره و پس از آن به خوبی مدیریت شد.

سفیر ایران در قطر:دولت جهت گیری درستی در سطح داخلی و خارجی دارد

بندرعباس- ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در قطر گفت: دولت دکتر روحانی با یک جهت گیری درست در سطح داخلی و خارجی حرکت کرده و در بخش سرمایه گذاری جهانی، تصویر مناسبی از ایران وجود دارد.

لغو معافیت‌های خرید نفت ایران قابل تحقق نیست

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حال حاضر بسیاری از خریداران سنتی نفت ایران در برابر اقدام آمریکا در لغو معافیت‌های خرید نفت ایران مقاومت کرده‌اند، گفت: این اقدام آمریکا قابل تحقق نخواهد بود.

252 نماینده از اقدامات ارتش تقدیر کردند

تهران-ایرنا- 252 نماینده مجلس در بیانیه ای ضمن تقدیر و اعلام حمایت از ارتش جمهوری اسلامی ایران از دولت خواستند نسبت به پرداخت کامل مطالبات ارتشیان بر اساس قوانین کشور اقدام کند.

دولت دکتر روحانی جهت گیری درستی در سطح داخلی و خارجی دارد

بندرعباس- ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در قطر گفت: دولت دکتر روحانی با یک جهت گیری درست در سطح داخلی و خارجی حرکت کرده و در بخش سرمایه گذاری جهانی، تصویر مناسبی از ایران وجود دارد.

‌‌تمام مهاجران خارجی مجاز در ایران ‌از بیمه سلامت و خدمات درمانی ‌بهره‌مند می‌شوند‌

مدیرکل دفتر امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور گفت: تمام مهاجران خارجی مجاز می‌توانند از بیمه سلامت و خدمات درمانی همانند دیگر مردم ایرانی بهره‌مند شوند.

رضایی: کشورها مجبور به خرید نفت از ایران هستند

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه بعید است فروش نفت ایران به صفر برسد، گفت که پیش‌بینی ما این است که برنامه آمریکا درباره خرید نفت از ایران قابل اجرا نخواهد بود و قطعاً طرح آمریکا با شکست مواجه می‌شود.

دیپلمات پاکستانی: سیاست خارجی عمران خان در مسیر درستی است

اسلام آباد - ایرنا - سفیر سابق پاکستان در لهستان و نپال با ابراز خرسندی از رویکرد دولت فعلی پاکستان برای تقویت تعاملات دوجانبه با ایران به ویژه همکاری های تجاری میان دو کشور، گفت: سیاست خارجی دولت عمران خان در مسیر درستی حرکت می کند.

عدم تمدید معافیت از تحریم نفتی چه تاثیری بر اقتصاد ایران دارد؟

یک کارشناس اقتصادی در مورد عدم تمدید معافیت های نفتی ایران از سوی آمریکا، گفت: نقش درآمدهای نفتی در بودجه دولت قابل توجه نیست اما دولت باید مشکلات مربوط به دسترسی به ارزهای کشور را رفع کند.

انتقاد احزاب هند از سکوت دولت در خصوص لغو معافیت خرید نفت ایران

تهران - ایرنا - احزاب کمونیست و کنگره هند روز سه شنبه با صدور بیانیه های جداگانه ای با انتقاد از سکوت دولت در خصوص تصمیم امریکا برای تمدید نشدن معافیت خرید نفت ایران این اقدام را شکست خارجی دولت مودی دانستند.

برنامه های مرکز شماره‌گذاری کالا و خدمات برای تحقق دولت الکترونیک

تهران- ایرنا- مرکز ملی شماره‌گذاری کالا و خدمات ایران (GS1) در تلاش است تا اقدام ها و فعالیت‌های خود را همسو با تحقق کامل دولت الکترونیکی در کشور تنظیم کند.

انتقاد شدید کمیسیون اروپایی به کنترل‌های مرزی اعضا برای مقابله با هجوم پناهندگان

رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا کنترل‌های مرزی از طرف برخی کشورهای اروپایی از جمله آلمان برای مقابله با هجوم پناهندگان را خطا ارزیابی کرده و انتقاد شدیدی به آن وارد کرد.

تقدیر جشنواره موسیقی فجر از رادیو ایران

ستاد برگزاری سی وچهارمین جشنواره موسیقی فجر به دلیل تلاش‌های رادیو ایران و حضور گسترده و متمرکز این رسانه در جشنواره از زحمات رادیویی‌ها تقدیر کرد

سفیر ایران: مناسبات ایران و چین جهش قابل توجهی داشته است

پکن- ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در چین در دیدار با بازرگانان ایرانی مقیم چین در پکن، روابط ایران و چین را خوب توصیف کرد و گفت: مناسبات دو کشور در ماه های گذشته با جهش قابل توجهی همراه بوده است.

جریمه روزانه بکارگیری غیرقانونی اتباع خارجی در سال 98 مشخص شد

بر اساس اعلام یکی از اتحادیه‌های صنفی پایتخت، کارفرمایانی که اقدام به استفاده از خدمات اتباع خارجی فاقد پروانه کار می‌کنند، بابت هر روز اشتغال غیرمجاز تبعه خارجی در سال 98 برابر با 2 میلیون و 528 هزار و 135 ریال جریمه می‌شوند.

اهتمام جمهوری اسلامی به رشد و عرضه استعداد قرآنی بانوان ستودنی است

دمترنیکو با ابراز شگفتی از سطح فعالیت‌های قرآنی بانوان در جمهوری اسلامی ایران، گفت: میزبانی و فرصت سازی جمهوری اسلامی ایران برای عرضه استعداد بانوان فعال قرآنی از طریق مسابقات بین المللی قابل تقدیر است.

دولت رویکرد خود در سیاست خارجی را به تناسب رویکرد دشمنان تغییر دهد

یک نماینده سابق مجلس گفت: یکی از مهمترین اولویت‌های دولت در سال جدید باید تجدید نظر در سیاست خارجی باشد؛ چرا که رویکرد دشمنان ما به سمت سلطه گرایی و افزایش فشار تغییر کرده است.

به نام مردم به کام...

با وجود آنکه ارز ۴۲۰۰ تومانی طبق قانون بودجه در سال ۱۳۹۸ برای تامین کالاهای اساسی ماندگار شد، اما به نظر می‌رسد دولت به‌دنبال حذف و جایگزینی آن با ارز نیمایی است که این اتفاق درآمد قابل توجهی را نصیب دولت می‌کند و البته دولت اعلام کرده که این درآمد را به

رایزنی فیاض و حکیم درباره تکمیل دولت/ تقدیر بروجردی از موضع عراق در قبال ایران +عکس

«علاء الدین بروجردی» که به نمایندگی از رئیس مجلس شورای اسلامی ایران برای شرکت در نشست روسای پارلمان کشورهای همسایه عراق به بغداد سفر کرده است، با «سید عمار حکیم»، رهبر جریان حکمت ملی این کشور دیدار و گفت‌وگو کرد.

لوح تقدیر همایش سراسری رضایت‌مندی مشتری به ایرانسل رسید

ایرانسل لوح تقدیر «همایش سراسری رضایت‌مندی مشتری با رویکرد حمایت از کالا و خدمات ملی» را از انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان دریافت کرد.]]>