از سقوط بالگرد در ارومیه تا سیمای خرم آباد یک هفته بعد از سیل

سقوط بالگرد ناجا در ارومیه، هشدار درباره سیل در خوزستان، پولی شدن معابر منطقه 2 تهران برای پارک خودروها، وضعیت مدارس مناطق سیل زده و سرانجام طرح زوج و فرد تهران و افزایش حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی از مهمترین خبرهای اجتماعی ایسنا در 21 امین روز از فرمطالب مرتبط

دستان عاطفه بر سیمای گل آلود پلدختر

خرم آباد - ایرنا- پاکسازی و شست و شوی خیابان ها، معابر و محلات شهر سیل زده پلدختر که سر و روی آن به گل نشسته، با تقسیم کار بین نهادهای مختلف در حال انجام است تا سیمای شهر از گل و لای و آورده های سیل شسته شود.

سقوط بهمن به دریاچه «گهر»

خرم آباد - ایرنا- رئیس منطقه حفاظت شده اشترانکوه گفت: بارش های سنگین برف در ارتفاعات اطراف دریاچه گهر باعث سقوط بهمن به داخل این دریاچه شد.

رایه وایو کانو به سقوط نزدیک تر شد

تهران- ایرنا- تیم فوتبال رایه وایوکانو امروز ( یکشنبه ) در ادامه رقابت های هفته سی و دوم لالیگای اسپانیا مقابل بیلبائو شکست خورد و یک قدم دیگر به سقوط به دسته پایین تر نزدیک تر شد.

تیم فوتبال 90 ارومیه برای بقا در جام آزادگان تلاش می کند

ارومیه - ایرنا - مدیر رسانه ای تیم فوتبال 90 ارومیه گفت: این تیم در فاصله یک هفته تا پایان رقابت های لیگ دسته یک کشور /جام آزادگان/ با قرار گرفتن در رده دوازدهم جدول برای بقا تلاش می کند.

تیم فوتبال 90 ارومیه مقابل مس رفسنجان به پیروزی رسید

ارومیه - ایرنا - تیم فوتبال 90 ارومیه در هفته سی و دوم رقابت های لیگ دسته یک کشور /جام آزادگان/ در دیداری خانگی با یک گل مقابل تیم مس رفسنجان به برتری رسید.

2 لژیونر ارومیه ای هفته آینده به اردوی تیم ملی والیبال ملحق می‌شوند

ایرنا - ایرنا - مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: «سعید معروف و مرتضی شریفی» 2 لژیونر ارومیه ای به همراه سه بازیکن شاغل در لیگ‌های اروپایی هفته آینده به تمرینات تیم ملی والیبال ملحق می شوند.

ارومیه میزبانی شایسته برای لیگ ملت های والیبال خواهد بود

ارومیه - ایرنا - استاندار آذربایجان غربی گفت: ارومیه میزبانی شایسته برای هفته سوم رقابت های لیگ ملت های والیبال خواهد بود و هزینه های مالی آن تامین می شود.

ارومیه میزبانی شایسته برای لیگ ملت های والیبال خواهد بود

ارومیه - ایرنا - استاندار آذربایجان غربی گفت: ارومیه میزبانی شایسته برای هفته سوم رقابت های لیگ ملت های والیبال خواهد بود و هزینه های مالی آن تامین می شود.

لیگ دسته اول فوتبال| گل‌گهر و شاهین به دنبال قطعی کردن صعود، شهرداری ماهشهر به دنبال فرار از سقوط

در هفته سی‌وسوم لیگ دسته اول فوتبال شاید صعود دو تیم به لیگ برتر و سقوط تیمی دیگر به لیگ دسته دوم قطعی شود.

در مسیر سیلاب؛ از پلدختر تا چم مهر

خرم آباد- ایرنا- 15 روز پس از سیل، هنوز شهر پا در گل و چهره در غبار دارد؛ غباری غلیظ که برخاسته از خاک نرم خشک شده بر سیمای تکیده شهر نشسته است و ماسک های کشیده بر صورت افراد نیزنشانی از سختی های تدریجی پس از سیل است که خود را زین پس نشان می دهد.

در مسیر سیلاب؛ از پلدختر تا چم مهر

خرم آباد - ایرنا - 15 روز پس از سیل ،هنوز شهر پا در گل است و چهره در غبار دارد؛ غباری غلیظ که برخاسته از خاک نرم خشک شده بر سیمای تکیده شهر نشسته است و ماسک های کشیده بر صورت افراد نیز نشانی بر سختی های تدریجی پس از سیل است که خود را زین پس نشان می دهد.

دستان عاطفه بر سیمای گل آلود پلدختر

پلدختر - ایرنا- پاکسازی و شست و شوی خیابان ها، معابر و محلات شهر سیل زده پلدختر که سر و روی آن به گل نشسته، با تقسیم کار بین نهادهای مختلف در حال انجام است تا سیمای شهر از گل و لای و آورده های سیل شسته شود.

جدول پخش برنامه های امروز سیمای دنا

زمان پخش برنامه‌های امروز شنبه بیست و چهارم فروردین ماه ۱۳۹۸ سیمای شبکه دنا اعلام شد.

جدول پخش برنامه های امروز سیمای دنا

زمان پخش برنامه‌های امروز دوشنبه بیست و ششم فروردین ماه ۱۳۹۸ سیمای شبکه دنا اعلام شد.

جدول پخش برنامه های امروز سیمای دنا

زمان پخش برنامه‌های امروز شنبه سی و یکم فروردین ماه ۱۳۹۸ سیمای شبکه دنا اعلام شد.

جدول پخش برنامه های امروز سیمای دنا

زمان پخش برنامه‌های امروز جمعه سی ام فروردین ماه ۱۳۹۸ سیمای شبکه دنا اعلام شد.

جدول پخش برنامه های امروز سیمای دنا

زمان پخش برنامه‌های امروز یکشنبه اول اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ سیمای شبکه دنا اعلام شد.

ماجرای مرگ جوان البرزی در برخورد با پروانه بالگرد چه بود؟

رئیس پلیس آگاهی البرز از برخورد پروانه بالگرد به سر جوانی کرجی و فوت وی خبر داد.

تصادف 2 خودرو در ارومیه موجب جان باختن 2 نفر شد

ارومیه - ایرنا - فرمانده پلیس راه آذربایجان غربی گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه سواری پراید با پژو پارس در محور ارومیه - سلماس، 2 نفر جان خودر ا از دست دادند.

دریاچه ارومیه با احیا سه متر فاصله دارد

ارومیه- ایرنا- نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به افزایش تراز دریاچه ارومیه، گفت: این افزایش تراز به معنای احیای دریاچه ارومیه نیست و نگین آبی آذربایجان هنوز سه متر با احیا فاصله دارد.