ابراز همدردی حزب‌الله لبنان با سیل‌زدگان خوزستان

سید عمار موسوی، مسئول سیاست خارجی حزب الله لبنان و نماینده سابق پارلمان این کشور طی تماس تلفنی با آیت الله کعبی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری و متولی قرارگاه مردمی امام حسین علیه السلام (امدادرسانی به سیل زدگان سیل خوزستان) با مردم سیل زده استمطالب مرتبط

ابراز همدردی حزب‌الله لبنان با سیل‌زدگان خوزستان

سید عمار موسوی، مسئول سیاست خارجی حزب الله لبنان و نماینده سابق پارلمان این کشور طی تماس تلفنی با آیت الله کعبی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری و متولی قرارگاه مردمی امام حسین علیه السلام (امدادرسانی به سیل زدگان سیل خوزستان) با مردم سیل زده است

آیت الله اراکی برای ابراز همدردی با سیل زدگان به اهواز رفت

آیت الله محسن اراکی به منظور ابراز همدردی با مردم سیل‌زده استان خوزستان و سرکشی از مناطق آسیب دیده این استان، وارد اهواز شد.

همدردی فعالان مجازی لبنان با سیل‌زدگان ایرانی

گروهی از فعالان فضای مجازی در لبنان به منظور همبستگی با آسیب دیدگان سیل در ایران، موجی از پیام‌های محبت آمیز و همدردی خود را با ایرانی‌ها ابراز داشتند.

ابراز همدردی با سیل زدگان کشورمان در فضای مجازی لبنان

رئیس بنیاد ایزدیان آمریکا با سیل زدگان ایران ابراز همدردی کرد

تهران - ایرنا - بنیان گذار و رئیس بنیاد ایزدیان آمریکا ضمن ابراز همدردی با سیل زدگان ایران، گفت: بلایای طبیعی باید مردم را ورای سیاست با هم متحد کند.

ابراز همدردی سید حسن نصرالله با مردم سیل زده کشورمان

دبیرکل حزب‌الله لبنان وقوع سیل در مناطقی از کشورمان را به مردم سیل زده و رهبر انقلاب تسلیت گفت.]]>

سفیر ترکیه در تهران با سیل‌زدگان ایران ابراز همدردی کرد

تهران - ایرنا - سفیر ترکیه در تهران ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های سیل‌زده در مناطق مختلف ایران درباره کمک‌های کشورش در این زمینه توضیحاتی ارائه کرد.

ابراز همدردی وزیر اطلاع رسانی پاکستان با سیل زدگان ایران

اسلام آباد - ایرنا - «فواد حسین چودری« وزیر اطلاع رسانی پاکستان در خصوص درد و رنج حادثه دیدگان سیلاب اخیر در جمهوری اسلامی ایران ابراز همدردی کرد.

ابراز همدردی وزیر خارجه پاکستان با سیل‌زدگان ایران

نخست وزیر پاکستان با انتشار پیامی با سیل‌زدگان ایران همدردی کرد.]]>

کاروان مهر تئاتر خوزستان به کمک مردم سیل زده شوش رفت

دزفول - ایرنا - معاون هنری و سینمایی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: برای ابراز همدردی با مردم سیل زده استان خوزستان، کاروان مهر هنرمندان تئاتر خوزستان به کمک مردم سیل زده شهرستان شوش رفتند.

روسیه کمک‌های بشردوستانه برای سیل‌زدگان کشورمان ارسال می‌کند

سفارت روسیه در آفریقای جنوبی ضمن ابراز همدردی با مردم ایران به خاطر سیل اخیر، اعلام کرد، مسکو کالاهای اساسی از جمله چادر و پتو برای سیل‌زدگان ایرانی می‌فرستد.

واکنش حزب‌الله به ممانعت آمریکا در برابر کمک‌های جهانی به سیل‌زدگان ایران

حزب‌الله لبنان تاکید کرد اقدام آمریکا در جلوگیری از ارسال کمک‌های بین المللی برای سیل زدگان ایرانی بر توحش دولت آمریکا تاکید می‌کند.

ابراز همدردی نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با سیل زدگان لرستان

حجت الاسلام والمسلمین معزی :دولت تلاش می کند با برنامه ریزی مناسب خسارات ناشی از سیل را جبران کند .

آیت‌الله جزایری: گرمای 50 تا 60 درجه‌ای مناطق سیل‌زده خوزستان ‌بسیار اذیت‌کننده است

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: جهت اسکان سیل‌زدگان باتوجه به گرمای طاقت فرسا و اهمیت تأمین وسایل سرمایشی می‌توان از مدارس استان خوزستان با ظرفیت یک میلیون نفر استفاده کرد تا اینکه خانه‌های سیل‌زدگان نیز به حالت اولیه بازگردد.

بیانیه آیت الله مکارم شیرازی درباره کمک به سیل زدگان خوزستان

آیت الله مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید، درباره کمک به سیل زدگان استان خوزستان بیانیه ای صادر کرد.­

راه‌اندازی پویش حمایت از سیل زدگان در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

به دنبال راه‌اندازی پویش حمایت از سیل زدگان در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، اعضای هیأت رئیسه دانشگاه به منظور ابراز همدردی و کمک به سیل زدگان تصمیم گرفتند پنج روز از حقوق ماه جاری خود را به این امر اختصاص دهند.

تلاش برای افزایش حداقلی هزینه «فجر جهانی»/ دلمان با سیل‌زدگان است

نشست خبری سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر با ابراز همدردی سیدرضا میرکریمی دبیر این رویداد با آسیب‌دیدگان از سیل، برگزار شد.

ابراز همدردی وزیر خارجه پاکستان با دولت و ملت ایران در پی سیل

وزیر خارجه پاکستان عصر امروز در تماس تلفنی با محمد جواد ظریف ضمن ابراز همدردی با دولت و ملت ایران برای حادثه سیل اخیر در کشور از آمادگی پاکستان برای ارسال کمک های انساندوستانه خبر داد.

ابراز همدردی سرپرست حجاج ایرانی با هموطنان سیل زده لرستان

درپی جاری شدن سیل دربخش‌هایی از استان لرستان و جان‌باختن و آسیب‌دیدن جمعی از هموطنانمان، سرپرست حجاج ایرانی با ارسال پیامی به نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با آسیب دیدگان سیل دراین استان ابراز همدردی کرد

آمریکا به صورت وحشیانه مانع کمک‌رسانی به سیل‌زدگان ایران می‌شود

حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه ای اقدام آمریکا در ممانعت از ارسال کمک‌های انسانی به سیل‌زدگان در ایران را محکوم کرد.