قابلیت تغییر نام کاربری PSN از امروز فعال می‌شود
مطالب مرتبط

قابلیت تغییر نام کاربری PSN از امروز فعال می‌شود

تغییر کاربری شاهرگ‌های طبیعت ایران

معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی یزد گفت: تغییر کاربری‌های غیراصولی، فاجعه سیلاب‌ها را افزایش می‌دهد.

تغییر کاربری 19000 مترمربع زمین در آذربایجان غربی متوقف شد

ارومیه - ایرنا - مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: در سایه فعالیت گشت های سازمان جهاد کشاورزی استان از تغییر کاربری 19 هزار مترمربع زمین کشاورزی جلوگیری شد.

شناسایی شش هزارمترمربع کاربری غیرمجاز در نیشابور

شش هزار و 326 مترمربع ساخت و ساز در قالب 30 مورد تغییر کاربری غیرمجاز با نظارت گروه گشت حفاظت اراضی، از ابتدای امسال در شهرستان نیشابور شناسایی و از ادامه کار آنها جلوگیری شد.

شش هزارمترمربع کاربری غیرمجاز در نیشابور شناسایی شد

مشهد- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی نیشابور گفت: از ابتدای امسال با نظارت گروه گشت حفاظت اراضی شش هزار و 326 مترمربع ساخت و ساز در قالب 30 مورد تغییر کاربری غیرمجاز در این شهرستان شناسایی و با صدور اخطاریه از ادامه روند کار آنها جلوگیری شد.

قابلیت Ray-tracing در کارت‌های GTX سری 10 و 16 انویدیا فعال شد

شهردار مهران: راه‌ و‌ شهرسازی به صورت غیرقانونی پروژه‌ی درمانگاه مهران را تغییر کاربری داده است

کاربری ١٣٨هکتار از زمین های ملی بستک شناسایی شد

بندرعباس-ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بستک گفت: به منظورتسهیل و ایجاد بستر مناسب برای سرمایه‌ گذاری جوامع محلی و اشتغالزایی پایدار در منطقه، قابلیت ١٣٨هکتار از زمین های ملی شناسایی شد.

گوگل حساب کاربری هیسپان تی‌وی و پرس تی‌وی را غیرفعال کرد

گوگل دسترسی شبکه‌های پرس تی‌وی و هیسپان تی‌وی را به حساب های کاربری رسمی‌شان روی پلتفرم یوتیوب مسدود کرد.

موفقیت یک استارتاپ در تولید موادنابود کننده عفونت های بیمارستانی

تهران- ایرنا- یک استارتاپ فعال در مرکز خدمات فناوری دانشگاه صنعتی شریف، به تازگی موفق به طراحی و ساخت مواد نانو ساختار با قابلیت از بین بردن عفونت های مقاوم در محیط های درمانی و بیمارستانی شده است.

اعتراض به پایین بودن کارمزد عرضه سوخت در جایگاه‌ها/ جایگاه‌های کشور در معرض بحران و تعطیلی قرار دارند/ شرکت پخش اجازه تغییر کاربری نمی‌دهد

تعدادی از جایگاه‌داران سوخت در اعتراض به پرداخت نشدن کارمزد سال 97 و اجرا نشدن وعده پرداخت حق‌العمل در وزارت نفت تجمع کردند.]]>

صدر جدول با توقف تیم های مدعی بدون تغییر ماند

تهران- ایرنا- هفته سی و یکم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور امروز(چهارشنبه) با برگزاری شش دیدار همزمان آغاز شد که طی آن تیم های اول و دوم مقابل رقبای خود متوقف و تیم سوم جدول نیز مغلوب رقیبش شد تا صدر جدول بدون تغییر باقی بماند.

تأکیدهای استاندار گیلان برای حفظ اراضی کشاورزی و منابع طبیعی

رشت - ایرنا - استاندار گیلان در دیدار اخیر با مدیرکل، معاونان و مدیران بنیاد مسکن، توصیه ها و تأکیدهای مهمی درباره حفظ اراضی کشاورزی و منابع طبیعی و پیشگیری از تغییر کاربری آنها ارائه کرد که راهبردی مهم در جلوگیری از افزایش تخریب ها و آسیب ها به اقلیم است

نصب ۶۵ دستگاه نسل جدید شتابنگار در کشور/تجهیز ۵ استان پرجمعیت با سیستم نسل چهارمی‌ها

رئیس شبکه ملی شتاب‌نگاری مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با تاکید بر اینکه در حال حاضر بیش از ۱۱۰۰ ایستگاه شتاب‌نگار فعال در کشور داریم، گفت: در سال ۱۳۹۶ تعداد ۲۶۲ دستگاه شتاب‌نگار از نوع نسل چهارم را که قابلیت‌های بسیار ارزشمندی دارند، خریداری و به کشور

واکنش وزیر ارتباطات به مسدودسازی حساب کاربری اینستاگرام سرداران سپاه

تهران- ایرنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در توئیتی به مسدودسازی حساب کاربری انگلیسی زبان رهبر معظم انقلاب اسلامی و صفحات منسوب به برخی سرداران سپاه توسط اینستاگرام واکنش نشان داد.

استفاده از ظرفیت اراضی ملی برای کشت چوب و جلوگیری از زمین خواری

رشت - ایرنا - استاندار گیلان استفاده از ظرفیت اراضی دولتی و ملی برای کشت چوب را عاملی مهم جهت جلوگیری از زمین خواری و تغییر کاربری اراضی دانست.

صفحه نخست روزنامه‌های چهارشنبه

فرآیند حذف ۴ صفر از پول ملی آغاز شد، اینستاگرام حساب کاربری برخی از سرداران سپاه را مسدود کرد، سازمان غذا و دارو: داروهای مورد نیاز کشور ذخیره شده است و ظریف در دمشق: مقاومت دولت و ملت سوریه منطقه را از یک خطر بزرگ نجات داد از مواردی است که مطبوعات امروز

آغاز موج دوم جمع آوری کمک‌ها از امروز/ثبت نام از جوانان داوطلب

مدیرکل دفتر مشارکت‌های اجتماعی و فعالیت‌های داوطلبانه جوانان با اشاره به اینکه موج دوم کمک ها از امروز آغاز شد، گفت: سمن‌ها از روز اول بحران بسیار فعال ظاهر شدند.

آبدارخانه‌ برخی مدارس البرز کلاس درس می‎شود

کرج - مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان البرز گفت: در برخی مدارس برای توسعه فضاهای آموزشی و افزایش کلاس‌ها شاهد تغییر کاربری‌ آبدارخانه‌ها و فضاهای اداری برای ایجاد کلاس هستیم.

ادای دین شورای شهر تهران به جمعی از هنرمندان ایرانی

شورای شهر تهران امروز( ۲۷ فروردین) در جریان رسیدگی به نامگذاری و تغییر نام معابر و خیابان‌های شهر تهران به تغییر اسم تعدادی از خیابان‌ها به نام جمعی از فرهیختگان ملی رای مثبت داد. محمدرضا شجریان، عزت‌الله انتظامی، فروغ فرخزاد، سیمین بهبهانی، حسین منزوی، د