جای خالی اقدامات پیشگیرانه در حادثه اخیر سیل

مدیر بخش زلزله و رانش زمین مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی: در کشور تصمیات خوبی گرفته می‌شود، اما متاسفانه اجرا نمی‌شود وبعد ازمدت‌ها به فراموشی سپرده می‌شودمطالب مرتبط

اقدامات پیشگیرانه در برابر سیل

مردم و مسئولان استان خراسان جنوبی با توجه به هشدار‌های هواشناسی اقدامات پیشگیرانه‌ای برای مقابله با سیل انجام دادند.

سرمازدگی محصولات کشاورزی و ضرورت اقدامات پیشگیرانه

قزوین - ایرنا - اقدامات پیشگیرانه از قبیل اطلاع رسانی به موقع و صحیح، ایجاد بادشکن در حریم باغها، برافروختن آتش و دود و استفاده از تجهیزات و فناوری های تازه بهترین راهکار برای مقابله با سرمازدگی محصولات باغی و کشاورزی هستند.

سرمازدگی محصولات کشاورزی و ضرورت اقدامات پیشگیرانه

قزوین - ایرنا - اقدامات پیشگیرانه از قبیل اطلاع رسانی به موقع و صحیح، ایجاد بادشکن در حریم باغها، برافروختن آتش و دود و استفاده از تجهیزات و فناوری های تازه بهترین راهکار برای مقابله با سرمازدگی محصولات باغی و کشاورزی هستند.

اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با سیل در استان سمنان انجام شد

دامغان _ معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: اقدامات پیشگیرانه لازم برای جلوگیری از بروز مجدد خسارات ناشی از سیلاب در استان انجام شده است.

اقدامات پیشگیرانه مردم در برابر سیل

اقدامات اثربخش جوانان جمعیت هلال‌احمر لرستان در سیلاب اخیر

خرم‌آباد- معاون جوانان جمعیت هلال‌احمر لرستان اقدامات اثر بخش اعضای جوانان هلال‌احمر در امداد رسانی به افراد حادثه دیده در سیلاب اخیر را تشریح کرد.

آغاز اقدامات پیشگیرانه برای سیل احتمالی در مازندران

ساری - ایرنا - فرماندار سوادکوه با اشاره به هشدار اخیر هواشناسی مبنی بر تشدید بارندگی و احتمال بالا آمدن آب رودخانه ها ، گفت : برای جلوگیری از خسارت سیلاب احتمالی ، پل های غیر استاندارد منطقه سیل خیز خطیرکوه در این شهرستان برداشته می شود .

جهانگیری: اقدامات پیشگیرانه لازم برای مواجهه با سیلاب‌های ورودی از افغانستان انجام شود

همت عالی و دست خالی دولت

بوشهر - پایگاه خبری - تحلیلی پیغام یادداشت حسین حشمتی روزنامه نگار و عضو هیات تحریریه این نشریه با عنوان 'همت عالی و دست خالی دولت' در مورد نشست اخیر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با روسای کانون های بازنشستگی را منتشر کرده است.

خانه های آسیب پذیر آق قلا به اجبار خالی از سکنه می شود

گرگان- ایرنا- فرماندار آق قلا با اعلام اینکه استحکام تمام منازل شهرستان در حال بررسی است، گفت: خانه هایی که بر اثر آسیب ناشی از سیل اخیر پر خطر تشخیص داده شوند، به اجبار خالی از سکنه می شوند.

تشریح اقدامات سپاه در سیل‌های اخیر توسط سردار شریف

سردار شریف به تشریح اقدامات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سیل‌های اخیر پرداخت و از رصد پهپادی 24ساعته و به‌کارگیری 270 فروند شناور در مناطق سیل‌زده خبر داد.

مدیریت صحیح و همکاری مردم از بروز حوادث بیشتر جلوگیری کرد

استاندار کرمانشاه تاکید کرد؛ اقدامات پیشگیرانه و برنامه ریزی برای مقابله با بحران سیل از خسارات بیشتر جلوگیری کرد

سخنگوی وزارت خارجه حادثه تروریستی اخیر در پاکستان را محکوم کرد

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان حادثه تروریستی اخیر در جاده اوماره به گوادر را که منجر به جان باختن ١٤ تن از نیروهای نظامی و امنیتی پاکستان شد را به شدت محکوم کرد.

جهانگیری بر آماده باش دستگاه های امدادی تاکید کرد

بیرجند - ایرنا - معاون اول رئیس‌ جمهوری در گفت و گوی تلفنی با استاندار خراسان جنوبی، بر آماده‌ باش دستگاه‌ های امدادی استان و اقدامات پیشگیرانه در مواجهه با سیل تاکید کرد.

ضرورت توجه پیشگیرانه به بارندگی‌های اردیبهشت

معاون وزیر کشور: توجه ­پیشگیرانه نسبت به بارندگی‌های ابتدای اردیبهشت ضروری است

مشکلات ناشی از سیل نتیجه غفلت هاست

تبریز - ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر انجام اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از خسارت های احتمالی بروز سیل گفت: مشکلات مختلف ناشی از سیل نتیجه غفلت مسئولان و مردم است.

از خطر ورود سیل به منازل روستایی سیریک جلوگیری شد

سیریک - سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان از روستاهای در معرض سیل این شهرستان بازدید و در جریان اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از ورود سیلاب به منازل اهالی قرار گرفت.

مدیریت سیلاب در خراسان جنوبی

سیلاب در استان خراسان جنوبی با اقدامات پیشگیرانه و حضور به موقع تیم‌های امدادی مدیریت شد.

اقدامات پیشگیرانه نسبت به بارندگی‌های ابتدای اردیبهشت ضروری است

معاون وزیر کشور با تاکید بر اینکه کاهش دمای هوا و بارش برف و باران می تواند منجر به ایجاد یخبندان در سطح جاده‌ها شود تصریح کرد: هموطنان حتی الامکان از سفرهای غیر ضرور در استان های شمالی و غربی پرهیز کنند و اجازه دهند مسیرهای مواصلاتی به مناطق سیلزده حتی

آبخوان‌های ایران خالی شده‌اند

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری گفت: با توجه به برداشت‌های زیادی که در گذشته از آبخوان‌ها شده بود، آب زیرزمینی را از دست داده‌ایم و آبخوان‌ها خالی شده‌اند.